http://kariera.mk

81 raste të reja me COVID-19 në Serbi

para 6 dite - Klan

81 raste të reja me COVID-19 në Serbi Vuçiç këshillon të moshuarit të mos dalin nga shtëpia Serbia ka shënuar edhe një viktimë dhe 81 raste të reja me Covid-19. Numri i viktimave që shkoi në katër persona...

81 raste të reja me COVID-19 në Serbi

para 6 dite - Flaka

Vuçiç këshillon të moshuarit të mos dalin nga shtëpia. Serbia ka shënuar edhe një viktimë dhe 81 raste të reja me Covid-19. Numri i viktimave që shkoi në katër persona dhe i atyre të infektuarve në 384...

Rritet numri i personave të infektuar me koronavirus në Serbi, konfirmohen 81 raste të reja

para 7 dite - Koha Jone

81 raste të reja janë shënuar ëtë të mërkurë në Serbi duke e çuar në 384 persona numrin e përgjithshëm të personave të infektuar me COVID 19. Ndërkohë deri më tani si pasojë e koronavirusit kanë humbur...

SERBI: NJË MJEKE NGA NISHI, VIKTIMA E KATËRT NGA COVID-19

para 7 dite - Klan Macedonia

Serbia ka konfimuar viktimën e katërt nga Covid-19. Këtë e ka bërë të ditur Ministria e Shëndetësisë, duke saktësuar se bëhet fjalë për një grua të moshës 60 vjecarë që vuante nga një sëmundje e rëndë...

Serbia në moment kritik: Vdes 1 mjek nga koronavirus, 300 të infektuar

para 7 dite - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 25/03/2020 11:48 Një mjeke nga Nishi ka vdekur si pasojë e infektimit me koronavirus, ndërkohë për shtatë të tjerë raportohet se janë të infektuar. Mediat serbe bëjnë të ditur se mjekja...

Shkon në 4 numri i viktimave në Serbi

para 7 dite - Klan

Shkon në 4 numri i viktimave në Serbi Mbi 300 të infektuar, shtohen testimet Serbia ka konfimuar viktimën e katërt nga Covid-19. Këtë e ka bërë të ditur Ministria e Shëndetësisë, duke saktësuar se bëhet...

Në Serbi 81 raste të reja me koronavirus, 384 gjithsejtë, 4 të vdekur

para 7 dite - PortaliOnline

Epidemiologu serb Predrag Kon, ka raportuar se numri i pacientëve të rinj në Serbi është 81, dhe numri i përgjithshëm i pacientëve është 384. Zëvendës Drejtoresha e Institutit Batut, Dr Darija Kisic Tepavceviç...

Serbia në moment kritik: Vdes 1 mjek nga koronavirus, 303 të infektuar

para 7 dite - Tetova Sot

Një mjeke nga Nishi ka vdekur si pasojë e infektimit me koronavirus, ndërkohë për shtatë të tjerë raportohet se janë të infektuar. Mediat serbe bëjnë të ditur se mjekja Biljana Natiq-Ljumoviq, ka vdekur...

81 raste të reja në Serbi, rritet në 384 numri i të infektuarve me Koronavirus

para 7 dite - Gazeta Observer

Foto ilustrim Në Serbi janë paraqitur 81 raste të reja me koronavirus, është bërë e ditur përmes një konference për media të Ministrisë së Shëndetësisë së Serbisë, transmeton ‘koha.net’. Me këtë është...

Viktima e katërt e koronavirusit në Serbi

para një jave - Insajderi

Deri tani kanë vdekur katër persona, e fundit është një grua nga Nishi e moshës 60 vjeçe e cila ka qenë në respirator prej 21 marsit. Epidemiologu serb Predrag Kon ka pretenduar se të gjitha rastet e reja...

Serbia në moment kritik: Vdes 1 mjek nga koronavirus, 303 të infektuar

para 7 dite - Gazeta Observer

Një mjeke nga Nishi ka vdekur si pasojë e infektimit me koronavirus, ndërkohë për shtatë të tjerë raportohet se janë të infektuar. Mediat serbe bëjnë të ditur se mjekja Biljana Natiq-Ljumoviq, ka vdekur...

Katër të vdekur nga Koronavirusi në Serbi

para një jave - Shenja

Në Serbi deri të martën janë konfirmuar gjithsej 303 raste të infektimit me koronavrius, ndërsa në mes të infektuarve janë edhe dy foshnja. Deri tani kanë vdekur katër persona, e fundit është një grua...

Në Serbi, një mjek vdes e shtatë të tjerë të infektuar

para një jave - Ekonomia Online

Një mjeke nga Nishi ka vdekur si pasojë e infektimit me Coronavirus, ndërkohë për shtatë të tjerë raportohet se janë të infektuar. Mediat serbe bëjnë të ditur se mjekja Biljana Natiq – Ljumoviq, ka vdekur...

303 të infektuar me COVID-19 në Serbi

para një jave - Klan

303 të infektuar me COVID-19 në Serbi Autoritetet nisin testimet masive në popullsi Serbia ka shënuar 303 të infektuar me koronavirus apo 54 raste të reja. Gjendja ka alarmuar autoritetet që kanë vendosur...

Vuçiç: Do të fusim Beogradin në shtetrrethim

para një jave - Klan

Vuçiç: Do të fusim Beogradin në shtetrrethim Autoritetet hapin edhe spitale të improvizuar Presidenti i Serbisë, Alleksandar Vuçiç, u patë betuar se nuk do ta vejë maskën. Por përkeqësimi i situatës ka...

3.000 shtretër vendosen në sallë të sporteve në Beograd për pacientë të koronavirusit

para një jave - Tetova1

Në një sallë të sporteve në kryeqytetin e Serbisë janë vendosur tre mijë shtretër, në pritje të një fluksi të mundshëm të pacientëve me koronavirus. Në pamjet e dërguara KOHËS shihet vendi i quajtur Sajmishte....

303 të infektuar me COVID-19 në Serbi

para një jave - Flaka

Autoritetet nisin testimet masive në popullsi. Serbia ka shënuar 303 të infektuar me koronavirus apo 54 raste të reja. Gjendja ka alarmuar autoritetet që kanë vendosur të shkojnë në sulm. Bashkë me ekspertët...

3.000 shtretër vendosen në sallë të sporteve në Beograd për pacientë të koronavirusit

para një jave - Pa censure

Në një sallë të sporteve në kryeqytetin e Serbisë janë vendosur tre mijë shtretër, në pritje të një fluksi të mundshëm të pacientëve me koronavirus. Në pamjet e dërguara KOHËS shihet vendi i quajtur Sajmishte....

SERBI: PËRGATITJE PËR NUMËR TË MADH INFEKTUARISH

para një jave - Klan Macedonia

SPITALE NË HAPËSIRA TË IMPROVIZUARA Presidenti I Serbisë, Alleksandar Vucic, u patë betuar se nuk do ta vëjë maskën. Por, përkeqësimi i situatës ka bërë që në takimet e fundit të shfaqet me të. Shtimi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK