http://kariera.mk

Meta mbledh Këshillin e Sigurisë, zbardh çështjet e diskutuara me Ramën e Bashën

para një jave - Telegrafi

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, mblodhi këtë të mërkurë Këshillin e Sigurisë Kombëtare, e cila u zhvillua online dhe zgjati për rreth tre orë. Në fokus të tryezës ishte gjendja që po kalon vendi ynë...

Meta: Frymë bashkëpunuese, falënderoj Ramën, Bashën dhe Ruçin

para një jave - Portalb

“Nëpërmjet një video-konference zhvilluam sot mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Kombëtare për të diskutuar masat që janë marrë dhe do merren nga Qeveria për përballimin e situatës së vështirë të krijuar...

Mbledhja e Këshillit të Sigurisë, Meta falënderon Ramën, Ruçin e Bashën: Në këtë frymë bashkëpunimi do e përballojmë me sukses situatën

para një jave - BalkanWeb

Presidenti Ilir Meta vjen me një mesazh falënderues për krerët e shtetit si dhe liderin e opozitës, të cilët morën pjesë sot në mbledhjen e Këshillit të Sigurisë, tryezë e cila u zhvillua online, në kuadër...

Meta falenderon Ramën dhe Bashën: Bashkë do ia dalim në këtë situatë

para një jave - Vizion Plus

Pas mbledhjes së Këshillit të Sigurisë Kombetarë këtë të mërkurë, Presidenti Ilir Meta ka shpërndarë një mesazh publik për të gjithë qytetarët. Meta tha mes të tjerash se një nga temat kryesore të diskutimeve...

Këshilli i Sigurisë/ Meta: U diskutua edhe riatdhesimi i shqiptarëve të mbetur jashtë kufirit

para një jave - Standard

Presidenti Meta ka dhënë nëpërmjet një komunikimi në rjetet sociale, detaje mbi atë çfarë u diskutua ditën e sotme në Këllillin e Sigurisë Kombëtare, duke falenderuar për frymën bashkëpunuese edhe pjesëmarrësit....

Meta falenderon Ramën dhe Metën: Bashkë do ia dalim në këtë situatë

para një jave - Vizion Plus

Pas mbledhjes së Këshillit të Sigurisë Kombetarë këtë të mërkurë, Presidenti Ilir Meta ka shpërndarë një mesazh publik për të gjithë qytetarët. Meta tha mes të tjerash se një nga temat kryesore të diskutimeve...

Këshilli i Sigurisë për emergjencën, Presidenti Meta falënderon Ramën dhe Bashën

para një jave - Koha Jone

Presidenti Ilir Meta ka falënderuar sot kryeministrin Edi Rama dhe kreun e PD-së, Lulzim Basha për marrjen pjesë në mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, ku u diskutua për masat e marra për emergjencën...

Shqipëri/Çfarë u diskutua në mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Kombëtare?

para një jave - Derveni

Ditën e sotme Presidenti Ilir Meta mblodhi Këshillin e Sigurisë Kombëtare, e cila u zhvillua nëpërmjet një video-konference. Në këtë mbledhje morën pjesë Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, Kryeministri...

Shkelën protokollin me të "dyja këmbët", çfarë ndodhi në mbledhjen e Këshillit të Sigurisë

para një jave - Albeu

Këshilli i Sigurisë Kombëtare u mblodh sot për të diskutuar në lidhje me rreziqet që i paraqiten vendit nga kriza e koronavirusit si edhe masat për tejkalimin e situatës. Për shkak të nevojës për të zbatuar...

Mbyllet pas 3 orësh mbledhja online e Këshillit të Sigurisë, Meta- Rama- Basha diskutuan ballë për ballë virtualisht për situatën me COVID-19

para një jave - Medial

Pas 3 orësh Këshilli i Sigurisë Kombëtare e zhvilluar mes Presidentit Meta, kryeministrit Edi Rama, liderit opozitar Lulzim Basha, ministrave, kreut  të Emergjencave Civile dhe Drejtorit të Përgjithshëm...

Zbardhen detaje nga mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, ja çfarë njofton Presidenca

para një jave - Top Channel

Nën drejtimin e Presidentit Ilir Meta u zhvillua sot mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, nëpërmjet një video-konference, ku morën pjesë Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, Kryeministri Edi Rama,...

Shqipëri/Çfarë u diskutua në mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Kombëtare?

para një jave - Aktuale

Ditën e sotme Presidenti Ilir Meta mblodhi Këshillin e Sigurisë Kombëtare, e cila u zhvillua nëpërmjet një video-konference. Në këtë mbledhje morën pjesë Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, Kryeministri...

3 orë bisedime për koronavirusin! Meta zbardh mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Kombëtare

para një jave - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 25/03/2020 15:49 Për rreth 3 orë, liderët e politikës kanë diskutuar mbi masat e marra nga qeveria mbi përhapjen e koronavirusit në Shqipëri. Takimin e Këshillit të Sigurisë Kombëtare...

Meta mbledh 3 orë Këshillin e Sigurisë, zbardh çështjet e diskutuara me Ramën e Bashën

para një jave - Vizion Plus

Presidenti Ilir Meta mblodhi këtë të mërkurë Këshillin e Sigurisë Kombëtare, e cila u zhvillua online dhe zgjati për rreth tre orë. Në fokus të tryezës ishte gjendja që po kalon vendi ynë për shkak të...

Zbardhet takimi/ Nga masat e marra kundër COVID-19 tek përballimi i situatës ekonomike, çfarë diskutuan Meta-Rama-Basha në mbledhjen e Këshillit të Sigurisë

para një jave - BalkanWeb

Nën drejtimin e Presidentit të Republikës, Ilir Meta u zhvillua sot mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, nëpërmjet një video-konference. Në këtë mbledhje morën pjesë Kryetari i Kuvendit, Gramoz...

Çfarë u diskutua në mbledhjen e Këshillit të Sigurisë

para një jave - Klan

Çfarë u diskutua në mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Nën drejtimin e Presidentit të Republikës, Ilir Meta u zhvillua sot mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, nëpërmjet një video-konference. Në...

Zbardhen detaje nga mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare

para një jave - Lajmi.net

Presidenca ka zbardhur detaje nga mbledhja: Masat që janë marrë dhe po merren nga Qeveria për përballimin e situatës në vend dhe parandalimin e përhapjes së mëtejshme të pasojave të COVID-19; Përballimin...

E FUNDIT/COVID-19 në Shqipëri, Meta zbulon detaje nga mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare

para një jave - Albeu

Ditën e sotme u mblodh me kërkesën e Presidentit Meta Këshilli i Sigurisë Kombëtare . Mbledhja u mbajt nëpërmjet një video-konference, ku morën pjesë Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, Kryeministri Edi...

DETAJET/ Këshilli i Sigurisë për koronavirusin, Meta: Ja për çfarë diskutuam me Ramën, Bashën dhe ministrat përgjegjës

para një jave - Gazeta Tema

Presidenca ka zbardhur detaje nga mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, e cila u mbajt nëpërmjet një video-konference, dhe ku morën pjesë Presidenti Ilir Meta, Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, Kryeministri...

Zbardhen detaje nga mbledhja e Këshillit të Sigurisë, ja për çfarë u diskutua

para një jave - Koha Jone

Presidenti Ilir Meta thirri sot Këshillin e Sigurisë Kombëtare, nëpërmjet një video-konference. Në këtë mbledhje morën pjesë Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, Kryeministri Edi Rama, ministrat përgjegjës,...

Mbledhja e Këshillit të Sigurisë, Presidenti: Me këtë frymë uniteti dhe bashkëpunimi, vendi do e përballojë me sukses situatën

para një jave - Standard

Nën drejtimin e Presidentit të Republikës, Sh.T.Z. Ilir Meta u zhvillua sot mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, nëpërmjet një video-konference. Në këtë mbledhje morën pjesë Kryetari i Kuvendit,...

COVID-19/ Nis mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare

para një jave - Medial

TIRANË, 25 mars/MEDIAL/ Presidenti Ilir Meta ka mbledhur sot Këshillin e Sigurisë Kombëtare, ku po flitet jo vetëm për masat e marra deri më tani në kuadër të luftës kundër përhapjes së COVID-19, por edhe...

Pamjet nga mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, Meta, Rama e Basha përballë monitorit

para një jave - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 25/03/2020 13:15 Kryeministri Rama ka përcjellë disa pamje nga zyra e tij në kryeministri, teksa po ndjek me vëmendje mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, mbledhje e thirrur...

COVID-19 në Shqipëri, Meta zbulon detaje nga mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare

para një jave - Tetova Sot

Ditën e sotme u mblodh me kërkesën e Presidentit Meta Këshilli i Sigurisë Kombëtare. Mbledhja u mbajt nëpërmjet një video-konference, ku morën pjesë Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, Kryeministri Edi Rama,...

Meta: Çfarë diskutuam në Këshillin e Sigurisë

para një jave - Lexo

Presidenca zbardh mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Kombëtare të thirrur nga Presidenti Ilir Meta. Në këtë mbledhje të mbajtur nëpërmjet një video-konference, morën pjesë Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi,...

Koronavirusi bën bashkë ‘virtualisht’ Metën dhe Ramën/ Ja si po zhvilohet mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare

para një jave - Zhurnal

Kryeministri Edi Rama ka publikuar disa foto nga mbledhja online e Këshillit të Sigurisë Kombëtare. Në foto duket komunikimi mes kryeministrit Rama, liderit opozitar Lulzim Basha, Presidentit Ilir Meta...

FOTO/ Këshilli i Sigurisë bën bashkë ‘virtualisht Metën, Ramën dhe Bashën, ja detajet që zbulon kryeministri

para një jave - BalkanWeb

Kryeministri Edi Rama ka publikuar disa foto nga mbledhja online e Këshillit të Sigurisë Kombëtare. Në foto duket komunikimi mes kryeministrit Rama, liderit opozitar Lulzim Basha, Presidentit Ilir Meta...

Mblidhet Këshilli i Sigurisë Kombëtare

para një jave - Klan

Mblidhet Këshilli i Sigurisë Kombëtare Mbledhja zhvillohet online Presidenti i Republikës ka mbledhur mesditën e kësaj të mërkure Këshillin e Sigurisë Kombëtare, për të diskutuar rreth masave për përballimin...

Del fotoja nga mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, në "takim" edhe Rama e Basha

para një jave - Albeu

Aktualisht online po zhvillohet mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare i thirrur nga Presidenti i Republikës, Ilir Meta. Mbledhja behet online , e tema qendrore eshte diskutimi për hapat e mëtejshëm...

Mesazh publik i Presidentit Meta për mbledhjen e sotme të Keshillit të Sigurisë Kombëtare dhe një falenderim për z.Ruci, z.Rama dhe z.Basha

para një jave - Gazeta Telegraf

Presidenti Ilir Meta ka falënderuar sot kryeministrin Edi Rama dhe kreun e PD-së, Lulzim Basha për marrjen pjesë në mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, ku u diskutua për masat e marra për emergjencën...

Krerët e shtetit takohen online. Pamje nga mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare

para një jave - Koha Jone

Për herë të parë Këshilli i Sigurisë Kombëtare nuk do të mblidhet në formatin e takimeve zyrtare, por çështjet do të diskutohen online me anë të lidhjes me internet. Kryeministri Rama ka publikuar disa...

Zbardhet mbledhja e Këshillit të Sigurisë/ Qeveria foli për skenarët e mundshëm, Basha jep sugjerimet e opozitës

para një jave - Almakos

Nën drejtimin e Presidentit të Republikës, Ilir Meta u zhvillua sot mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, nëpërmjet një video-konference.Në këtë mbledhje morën pjesë Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi,...

FOTOT: Nis mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, Rama takohet me Bashën… online

para një jave - Gazeta Tema

Kryeministri Edi Rama ka dhënë detaje nga mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare që ka nisur prej orës 12:00 lidhur me situatën me koronavirusin në Shqipëri. Mbledhja e thirrur nga Presidenti Ilir...

Këshilli i Sigurisë Kombëtare bën bashkë Presidentin Meta, Ramën dhe Bashën ‘virtualisht’

para një jave - Standard

Liderët e politikës shqipare janë bërë bashkë, por vetëm nëpërmjet kompjuterit, në një tryezë online të thirrur nga Presidenti Ilir Meta. Në foto shfaqen kyeministri Rama, lideri opozitar Lulzim Basha,...

Meta, Rama, Basha tre orë ONLINE, përfundon mbledhja e Këshillit të Sigurisë. Çfarë u diskutua

para një jave - Lexo

Ka zgjatur plotë tre orë mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, e thirrur mesditën e sotme nga Presidenti Ilir Meta për shkak të emergjencës prej koronavirusit. Një mbledhje e mbajtur virtualisht...

Këshilli i Sigurisë, Meta falënderon Ramën e Bashën. Në këtë frymë bashkëpunimi do e përballojmë me sukses situatën

para një jave - LajmiFundit

Presidenti Meta ka dhënë nëpërmjet një komunikimi në facebook detaje mbi atë çfarë u diskutua ditën e sotme në Këllillin e Sigurisë Kombëtare, duke falenderuar për frymën bashkëpunuese edhe pjesëmarrësit....

FOTOT: Nis mbledhje e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, Rama takohet me Bashën… online

para një jave - Gazeta Tema

Kryeministri Edi Rama ka dhënë detaje nga mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare që ka nisur prej orës 12:00 lidhur me situatën me koronavirusin në Shqipëri. Mbledhja e thirrur nga Presidenti Ilir...

Këshilli i Sigurisë Kombëtare, Presidenca: unitet në luftë me Corona-n

para një jave - Te Sheshi

Presidenca përcolli mesazhin e një fryme uniteti që ka përshkuar mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, ku veç krerëve të lartë të shtetit, pra bashkë me vetë Presidentin Meta, ka qenë dhe kreu i...

Zbulohen detaje nga mbledhja sot e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, do të zhvillohet online

para një jave - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 25/03/2020 10:02 Sot do zhvillohet mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare e thirrur nga Presidenti i Republikës, Ilir Meta për të diskutuar për hapat e mëtejshëm për përballimin...

Presidenti Meta mblodhi Këshillin e Sigurisë Kombëtare, ja për çfarë u diskutua

para një jave - Gazeta Telegraf

Presidenti Ilir Meta thirri sot Këshillin e Sigurisë Kombëtare, nëpërmjet një video-konference. Në këtë mbledhje morën pjesë Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, Kryeministri Edi Rama, ministrat përgjegjës,...

Këshilli i Sigurisë, Meta: Kishte frymë uniteti! Çfarë diskutuam me Ramën e Bashën

para një jave - LajmiFundit

Njoftimi i plote nga Presidenca Nën drejtimin e Presidentit të Republikës, Sh.T.Z. Ilir Meta u zhvillua sot mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, nëpërmjet një video-konference.Në këtë mbledhje morën...

Zbulohen detaje nga mbledhja sot e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, do të zhvillohet online

para një jave - Zhurnal

Sot do zhvillohet mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare e thirrur nga Presidenti i Republikës, Ilir Meta për të diskutuar për hapat e mëtejshëm për përballimin e pandemisë së shkaktuar nga virusi...

Detajet/ Meta bën ‘bashkë’ Ramën dhe Bashën, mbledhja e Këshillit të Sigurisë do të zhvillohet sot në orën 12:00, online

para një jave - Medial

Në rrethana të pazakonta, siç nuk ka ndodhur kurrë më parë, mbledhja e Këshillit të Sigurisë, pritet të zhvillohet online ditën e sotme në orën 12:00, për shkak të masave kundër COVID-19. “News24” dhe...

Mbyllet pas 3 orësh mbledhja online e Këshillit të Sigurisë, ja çfarë u diskutua

para një jave - LajmiFundit

Pas 3 orësh Këshilli i Sigurisë Kombëtare e zhvilluar mes Presidentit Meta, kryeministrit Edi Rama, liderit opozitar Lulzim Basha, ministrave, kreut të Emergjencave Civile dhe Drejtorit të Përgjithshëm...

Covid-19/ Meta mbledh sot Këshillin e Sigurisë Kombëtare, i pranishëm edhe Basha

para një jave - Zhurnal

I thirrur nga presidenti Ilir Meta, sot Këshilli i Sigurisë Kombëtare do të mbahet online, ku fokusi do të jetë situata në Shqipëri me Covid-19 Ftesës së Metës për të marrë pjesë, kreu i Partisë Demokratike,...

Meta mbledh sot Këshillin e Sigurisë Kombëtare, i pranishëm edhe Basha

para një jave - Top Channel

I thirrur nga presidenti Ilir Meta, sot Këshilli i Sigurisë Kombëtare do të mbahet online, ku fokusi do të jetë situata në Shqipëri me Covid-19 Ftesës së Metës për të marrë pjesë, kreu i Partisë Demokratike,...

Si po zhvilohet mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare? Rama publikon fotot

para një jave - Lexo

Kryeministri Edi Rama ka dhënë detaje nga mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare që ka nisur prej orës 12:00 lidhur me situatën me koronavirusin në Shqipëri. Mbledhja e thirrur nga Presidenti Ilir...

Meta thërret Këshillin e Sigurisë

para një jave - Klan Kosova

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, pritet të thërrasë sot mbledhjen e Këshillit të Sigurisë për masat e marra për situatën e krijuar nga koronavirusi. Kjo mbledhje do të mbahet online për shkak të mbajtjes...

Meta mbledh Komisionin e Sigurisë sot, si do të zhvillohet takimi

para një jave - Albeu

Sot në orën 12:00, kreu i shtetit Ilir Meta do të mbledhë Këshillin e Sigurisë. Në kuadër të masave të marra mësohet se mbledhja do të zhvillohet online duke ruajtur distancën e sigurisë së domosdoshme....

Presidenti Meta mbledh sot në orën 12:00 Këshillin e Sigurisë Kombëtare

para një jave - Standard

Presidenti Ilir Meta do të mbledhë mesditën e sotme në orën 12:00 Këshillin e Sigurisë Kombëtare, një ditë pasi kryeministri Edi Rama shpalli gjendjen e fatkeqësisë natyrore. Mësohet se mbledhja do të...

Meta mbledh Këshillin e Sigurisë Kombëtare në orën 12:00, ja si do të zhvillohet takimi me Ramën dhe Bashën

para një jave - Koha Jone

Presidenti Ilir Meta do të mbledh Këshillin e Sigurisë ditën e sotme në orën 12:00. Mësohet se mbledhja do të zhvillohet online. Ilir Meta do të jetë në Presidencë, i shoqëruar nga Këshilltarët e tij,...

Mblidhet online nga Meta, Këshilli i Sigurisë

para një jave - Illyria

Kryeministri Edi Rama ka publikuar disa foto nga mbledhja online e Këshillit të Sigurisë Kombëtare. Në foto duket komunikimi mes kryeministrit Rama, liderit opozitar Lulzim Basha, Presidentit Ilir Meta...

Meta thërret Këshillin e Sigurisë

para një jave - Zyrtare

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, pritet të thërrasë sot mbledhjen e Këshillit të Sigurisë për masat e marra për situatën e krijuar nga koronavirusi. Kjo mbledhje do të mbahet online për shkak të mbajtjes...

Meta thërret Këshillin e Sigurisë

para një jave - Arbresh

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, pritet të thërrasë sot mbledhjen e Këshillit të Sigurisë për masat e marra për situatën e krijuar nga koronavirusi. Kjo mbledhje do të mbahet online për shkak të mbajtjes...

Meta bën ‘bashkë’ Ramën dhe Bashën, mbledhja e Këshillit të Sigurisë zhvillohet sot në orën 12:00

para një jave - LajmiFundit

Në rrethana të pazakonta, siç nuk ka ndodhur kurrë më parë, mbledhja e Këshillit të Sigurisë, pritet të zhvillohet online ditën e sotme në orën 12:00, për shkak të masave kundër COVID-19. “News24” dhe...

Gjendja e fatkeqësisë natyrore, Presidenti Meta mbledh sot në orën 12:00 Këshillin e Sigurisë Kombëtare

para një jave - Gazeta Telegraf

Presidenti Ilir Meta do të mbledhë mesditën e sotme në orën 12:00 Këshillin e Sigurisë Kombëtare, një ditë pasi kryeministri Edi Rama shpalli gjendjen e fatkeqësisë natyrore. Mësohet se mbledhja do të...

Detajet/ Meta bën ‘bashkë’ Ramën dhe Bashën, mbledhja e Këshillit të Sigurisë do të zhvillohet online nesër

para një jave - Medial

Në rrethana të pazakonta, siç nuk ka ndodhur kurrë më parë, mbledhja e Këshillit të Sigurisë, pritet të zhvillohet online ditën e nesërme, për shkak të masave kundër COVID-19. “News24” dhe ‘BalkanWeb”...

Detajet/ Meta bën ‘bashkë’ Ramën dhe Bashën, mbledhja e Këshillit të Sigurisë do të zhvillohet online nesër

para një jave - BalkanWeb

Në rrethana të pazakonta, siç nuk ka ndodhur kurrë më parë, mbledhja e Këshillit të Sigurisë, pritet të zhvillohet online ditën e nesërme, për shkak të masave kundër COVID-19. “News24” dhe ‘BalkanWeb”...

Frika nga Covid-19/ Rama ka edhe kërkesa…dëshiron që mbledhje të zhvillohet me videocall

para një jave - Standard

Ditën e nesërme do të mblidhet Këshilli i Sigurisë Kombëtare, me kërkesë të Presidentit të Republikës, Ilir Meta. Kjo mbledhje do të zhvillohet në Pallatin e Brigadave dhe janë marrë masat, që të respektohen...

Nesër mblidhet Këshilli i Sigurisë Kombëtare, Rama kërkon të bëhet me ‘videocall’

para një jave - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 24/03/2020 17:42 Nesër pritet të mblidhet Këshilli i Sigurisë Kombëtare, i thirrur nga kreu i shtetit, Ilir Meta. Lapsi.al mëson se mbledhja do të zhvillohet në Pallatin e Brigadave,...

Mblidhet të mërkurën Këshilli i Sigurisë

para një jave - Klan

Mblidhet të mërkurën Këshilli i Sigurisë Presidenti i Republikës do të mbledhë të mërkurën në mesditë Këshillin e Sigurisë Kombëtare për të diskutuar rreth masave për përballimin e pandemisë globale të...

Meta thërret këshillin e sigurisë, ftesë edhe Bashës/ Kuvendi do mblidhet on line

para një jave - Top Channel

Presidenca është duke i dhënë dorën e fundit përgatitjeve për mbledhjen e Këshillit të sigurisë kombëtare ku fokusi do të jetë situata në Shqipëri me Covid 19. Top Channel ka mësuar së këshilli parashikohet...

Rama dhe Basha humbasin mundësinë të takohen: Këshilli sigurisë kombëtare do të mblidhet nesër… online

para një jave - Gazeta Tema

Presidenca ka hequr dorë nga organizimi mbledhjes së Këshillit të Sigurisë kombëtare në ambientet e presidencës ose të Pallatit të Brigadave. Gazetari Top Channel Muhamed Veliu nga dy burime që kanë ftesë...

Detaje, Meta, Rama dhe Basha bëhen bashkë, mbledhja e Këshillit të Sigurisë do të zhvillohet online nesër

para një jave - LajmiFundit

Në rrethana të pazakonta, siç nuk ka ndodhur kurrë më parë, mbledhja e Këshillit të Sigurisë, pritet të zhvillohet online ditën e nesërme, për shkak të masave kundër COVID-19. Janë zbardhur detaje të reja...

Meta mbledh nesër Këshillin Kombëtar të Sigurisë, Basha i përgjigjet pozitivisht ftesës

para një jave - Zhurnal

Teksa Presidenca është duke i dhënë dorën e fundit përgatitjeve për mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, ku fokusi do të jetë situata në Shqipëri me Covid-19, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim...

Meta mbledh nesër Këshillin Kombëtar të Sigurisë, Basha i përgjigjet pozitivisht ftesës

para një jave - Top Channel

Teksa Presidenca është duke i dhënë dorën e fundit përgatitjeve për mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, ku fokusi do të jetë situata në Shqipëri me Covid-19, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim...

Mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare për koronavirusin, Basha pranon ftesën e Metës

para një jave - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 24/03/2020 13:16 Kryetari i Partise Demokratike, Lulzim Basha i është përgjigjur pozitivisht ftesës se presidentit Meta, për të marrë pjesë në mbledhjen e Këshillit të Sigurisë...

Mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, Basha i përgjigjet Metës

para një jave - Klan

Mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, Basha i përgjigjet Metës Kreu i PD Lulzim Basha i është përgjigjur ftesës së Presidentit Ilir Meta për të marrë pjesë në mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Kombëtare....

Presidenti Meta mbledh nesër Këshillin Kombëtar të Sigurisë

para një jave - Top Channel

Presidenca është duke i dhënë dorën e fundit përgatitjeve për mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, ku fokusi do të jetë situata në Shqipëri me Covid-19. Gazetari i TopChannel-it, Muhamed Veliu...

“Do mbledh Këshillin e Sigurisë Kombëtare, do të thërras edhe kreun e PD”, Lulzim Basha pranon ftesën e Presidentit

para një jave - BalkanWeb

Kryedemokrati Lulzim Basha I është përgjigjur pozitivisht ftesës së presidentit Ilir Meta për të marrë pjesë në mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Kombëtare. Lajmi është bërë i ditur nga zyra e shtypit...

Meta mbledh Këshillin e Sigurisë Kombëtare/ Basha konfirmon pjesëmarrjen

para një jave - Vizion Plus

Presidenti i Republikës, Ilir Meta do të mbledhë Këshillin e Sigurisë Kombëtare të mërkurën. Pjesë e mbledhjes do të jetë edhe kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha. “Duke iu pergjigjur interesit...

Ftesa e Metës për Këshillin e Sigurisë, Basha i përgjigjet pozitivisht

para një jave - Albeu

Numri një i PD-së, Lulzim Basha i ka kthyer përgjigje pozitive ftesës së Presidentit Meta për mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Kombëtare. “Duke iu pergjigjur interesit te shume gazetareve ju bej te ditur...

Basha i përgjigjet pozitivisht ftesës së Presidentit për të marrë pjesë në mbledhjen e Këshillit të Sigurisë

para një jave - Standard

Kryedemokrati Lulzim Basha i është përgjigjur pozitivisht ftesës së presidentit Ilir Meta për të marrë pjesë në mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Kombëtare. Lajmi është bërë i ditur nga zyra e shtypit...

Basha pranon ftesën e Metës për mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Kombëtare

para një jave - Koha Jone

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha do të marrë pjesë në mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, të thirrur nga kreu i shtetit Ilir Meta. Partia Demokrati deklaroi sot se kreu i PD-së i është...

Koronavirusi, Meta pritet të thërrasë të mërkurën Këshillin e Sigurisë

para një jave - Zhurnal

Presidenti Ilir Meta pritet të thërrasë të mërkurën mbledhjen e Këshillit të Sigurisë për masat e marra për situatën e krijuar nga koronavirusi në Shqipëri. Burime pranë institucionit të Presidencës...

Mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare për koronavirusin, Basha pranon ftesën e Metës

para një jave - Gazeta Observer

Kryetari i Partise Demokratike, Lulzim Basha i është përgjigjur pozitivisht ftesës se presidentit Meta, për të marrë pjesë në mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, ku fokusi do të jetë përhapja...

U ftua nga Presidenti Meta, Basha konfirmon pjesëmarrjen në mbledhjen e Këshillit të Sigurisë

para një jave - Gazeta Telegraf

Kryedemokrati Lulzim Basha ka konfirmuar pjesëmarrjen në mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Kombëtare. Përgjigja e Bashës erdhi pas ftesës që Meta i bëri kreut të opozitës për të marrë pjesë në mbledhjen...

Koronavirusi, Meta pritet të thërrasë të mërkurën Këshillin e Sigurisë

para një jave - Klan Kosova

Presidenti shqiptar Ilir Meta pritet të thërrasë të mërkurën mbledhjen e Këshillit të Sigurisë për masat e marra për situatën e krijuar nga koronavirusi në Shqipëri. Burime pranë institucionit të Presidencës...

Meta mbledh nesër Këshillin Kombëtar të Sigurisë, Basha i përgjigjet pozitivisht ftesës

para një jave - 24 ore

Teksa Presidenca është duke i dhënë dorën e fundit përgatitjeve për mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, ku fokusi do të jetë situata në Shqipëri me Covid-19, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim...

Mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare për Covid-19, Basha pranon ftesën e Metës

para një jave - Arbresh

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka pranuar ftesën e presidentit Ilir Meta për të marrë pjesë në Mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Kombëtare ku do të diskutohet situata e krijuar nga Covid-19....

Meta pritet të thërrasë të mërkurën Këshillin e Sigurisë

para një jave - GazetaBlic

Presidenti shqiptar Ilir Meta pritet të thërrasë të mërkurën mbledhjen e Këshillit të Sigurisë për masat e marra për situatën e krijuar nga koronavirusi në Shqipëri. Burime pranë institucionit të Presidencës...

Koronavirusi, Meta pritet të thërrasë të mërkurën Këshillin e Sigurisë

para një jave - Zeri

Burime pranë institucionit të Presidencës konfirmojnë se kreu i shtetit ka tentuar të mbledhë në tryezë të gjithë aktorët dhe është ftuar edhe kryetari i opozitës Lulzim Basha. Kryeministri Edi Rama, ministrat...

Coronavirusi, Meta pritet të thërrasë të mërkurën Këshillin e Sigurisë

para një jave - Ekonomia Online

Presidenti shqiptar Ilir Meta pritet të thërrasë të mërkurën mbledhjen e Këshillit të Sigurisë për masat e marra për situatën e krijuar nga Coronavirusi në Shqipëri. Burime pranë institucionit të Presidencës...

Koronavirusi, Meta pritet të thërrasë të mërkurën Këshillin e Sigurisë

para një jave - Arbresh

Presidenti shqiptar Ilir Meta pritet të thërrasë të mërkurën mbledhjen e Këshillit të Sigurisë për masat e marra për situatën e krijuar nga koronavirusi në Shqipëri. Burime pranë institucionit të Presidencës...

Koronavirusi, Meta pritet të thërrasë të mërkurën Këshillin e Sigurisë

para një jave - Zyrtare

Presidenti Ilir Meta pritet të thërrasë të mërkurën mbledhjen e Këshillit të Sigurisë për masat e marra për situatën e krijuar nga koronavirusi në Shqipëri. Burime pranë institucionit të Presidencës konfirmojnë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK