http://kariera.mk

Kasami në Click Plus: Pagat duhet të zvogëlohen jo propocionalisht!

para 2 jave - Medial

Kreu i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami në Click Plus ka deklaruar se përshkak të krizës që ka kapluar vendin, pagat do të duhet të ulen, por deklaroi se barrën më të madhe duhet të marrin ata që edhe marrin...

Bilall Kasami në Click Plus: Pagat duhet të zvogëlohen jo propocionalisht!

para 2 jave - Iliria News

Kreu i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami në Click Plus ka deklaruar se përshkak të krizës që ka kapluar vendin, pagat do të duhet të ulen, por deklaroi se barrën më të madhe duhet të marrin ata që edhe marrin...

Bilall Kasami: Pagat duhet të zvogëlohen jo proporcionalisht!

para 2 jave - Aktuale

Kreu i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami në Click Plus ka deklaruar se për shkak të krizës që ka kapluar vendin, pagat do të duhet të ulen, por deklaroi se barrën më të madhe duhet të marrin ata që edhe marrin...

Bilall Kasami në Click Plus: Pagat duhet të zvogëlohen jo propocionalisht!

para 2 jave - Derveni

Kreu i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami në Click Plus ka deklaruar se përshkak të krizës që ka kapluar vendin, pagat do të duhet të ulen, por deklaroi se barrën më të madhe duhet të marrin ata që edhe marrin...

Kasami: Lëvizja BESA bëri punë të madhe në përpilimin e masave për mbrojtje nga Covid19

para 2 jave - Koha.mk

Shkup, 25 mars – Në një lidhje direkte në emisionin Click Plus, kreu i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami, ka deklaruar se partia e tij ka propozuar disa masa të cilët duhet të merren në kohën kur vendi po përballet...

Kasami: Kompanitë që kanë fituar në kushte normale, tani është koha të ndihmojnë!

para 2 jave - TV21

Kryetari i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami ka deklaruar sonte në emisionin Click Plus se kompanitë që kanë fituar në kushte normale, tani është koha të ndihmojnë! Ai ka thënë mes tjerash se kompanitë që kanë...

Bilall Kasami në Click Plus: Pagat duhet të zvogëlohen jo propocionalisht!

para 2 jave - TV21

Kreu i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami në Click Plus ka deklaruar se përshkak të krizës që ka kapluar vendin, pagat do të duhet të ulen, por deklaroi se barrën më të madhe duhet të marrin ata që edhe marrin...

Kasami në Click Plus: BESA do të bëj çmos për tu dalë në ndihmë grupeve të rrezikuara

para 2 jave - TV21

Kreu i Lëvizjes Besa në prononcimin e tij në Click Plus ka deklaruar se Lëvizja Besa do të bëj çmos përmes mekanizmave të ndryshme tu dalim në ndihmë grupeve të rrezikuara. Kasami mes tjerash tha se ata...

Kasami në Click Plus: Lëvizja BESA bëri punë të madhe në përpilimin e masave që u dorëzuan në Qeveri për mbrojtje nga Covid19

para 2 jave - TV21

Në një lidhje direkte në emisionin Click Plus, kreu i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami, ka deklaruar se partia e tij ka propozuar disa masa të cilët duhet të merren në kohën kur vendi po përballet me virusin...

Bilall Kasami në Click Plus: Covid-19 na bëri që më shumë kohë t’i përkushtojmë familjes

para 2 jave - TV21

Kreu i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami në një lidhje direkte nëpërmes skype, në emisionin Click Plus në Tv21 ka folur për virusin Covid-19 dhe pasojat e tij, në aspektin ekonomik dhe shëndetësorë. Ai mes...

Kasami: Në këto ditë, ata që kanë më shumë të ardhura duhet të kujdesen për të varfërit

para 2 jave - InfoShqip

Kryetari i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami në lidhje direkte nëpërmjet “Skype” në TV21 në ‘click-plus’, ka folur rreth pandemisë së “covid-19” dhe masat e ndërmarra për luftimin e këtij virusi. Kasami më...

Bilall Kasami në Click Plus: Pagat duhet të zvogëlohen jo propocionalisht!

para 2 jave - Flaka

Kreu i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami në Click Plus ka deklaruar se përshkak të krizës që ka kapluar vendin, pagat do të duhet të ulen, por deklaroi se barrën më të madhe duhet të marrin ata që edhe marrin...

Kasami mendon si Zaevi: Të ulen rrogat për mësimdhënësit dhe administratorët

para 2 jave - Tetova Sot

Kreu i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami në Click Plus ka deklaruar se përshkak të krizës që ka kapluar vendin, pagat do të duhet të ulen, por deklaroi se barrën më të madhe duhet të marrin ata që edhe marrin...

Bilall Kasami: Nuk është koha për politikë, solidariteti mbi të gjitha

para 2 jave - InfoShqip

Kryetari i Lëvizjes BESA sonte ka qenë i ftuar nëpërmjet Skype në emisionin ‘Click Plus’ në TV21, ku u diskutua për gjendjen aktuale në vend lidhur me virusin Covid 19. Kasami ka deklaruar se edhe Lëvizja...

Kasami: Lëvizja BESA bëri punë të madhe në përpilimin e masave që u dorëzuan në Qeveri për mbrojtje nga Covid 19

para 2 jave - Flaka

Në një lidhje direkte në emisionin Click Plus, kreu i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami, ka deklaruar se partia e tij ka propozuar disa masa të cilët duhet të merren në kohën kur vendi po përballet me virusin...

Bilall Kasami: Koronavirusi na bëri që më shumë kohë t’i përkushtojmë familjes

para 2 jave - Tetova1

Kreu i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami në një lidhje direkte nëpërmes skype, në emisionin Click Plus në Tv21 ka folur për virusin Covid-19 dhe pasojat e tij, në aspektin ekonomik dhe shëndetësorë. Ai mes...

Kasami: Ata që kanë më shumë të ardhura duhet të kujdesën për pjesën e varfër

para 2 jave - Tetova1

Kryetari i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami në lidhje direkte nëpërmjet “Skype” në TV21 në ‘click-plus’, ka folur rreth pandemisë së “covid-19” dhe masat e ndërmarra për luftimin e këtij virusi. Kasami më...

Kasami: Lëvizja BESA bëri punë të madhe në përpilimin e masave që u dorëzuan në Qeveri për mbrojtje nga Covid19

para 2 jave - Tetova1

Në një lidhje direkte në emisionin Click Plus, kreu i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami, ka deklaruar se partia e tij ka propozuar disa masa të cilët duhet të merren në kohën kur vendi po përballet me virusin...

Kasami: Kompanitë që kanë fituar në kushte normale, tani është koha të ndihmojnë

para 2 jave - News33

Kryetari i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami në edicionin e sotëm të emisionit “Click Plus” deklaroi se kompanitë që kanë fituar në kushte normale, tani është koha të ndihmojnë. Ai, mes tjerash, tha se kompanitë...

Kasami: Pagat duhet të zvogëlohen jo propocionalisht!

para 2 jave - News33

Kryetari i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami në emisionin e sotëm “Click Plus” deklaroi se për shkak të krizës që ka kapluar vendin, pagat do të duhet të ulen, por shtoi se barrën më të madhe duhet ta marrin...

“Covid-19”, Kasami: Ata që kanë më shumë të ardhura duhet të kujdesën për pjesën e varfër

para 2 jave - Zyrtare

Kryetari i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami në lidhje direkte nëpërmjet “Skype” në TV21 në ‘click-plus’, ka folur rreth pandemisë së “covid-19” dhe masat e ndërmarra për luftimin e këtij virusi. Kasami më...

Sonte në “Click plus”, Ahmeti, Sela dhe Kasami të ftuar me video-lidhje

para 2 jave - TV21

Sonte, në emisionin “Click plus”, me fillim prej ora 21:30 të ftuar janë liderët e tri partive politike shqiptare, Ali Ahmeti i BDI-së, Ziadin Sela i ASH-së dhe Bilall Kasami i Besës. Kasami dhe Sela në...

10 minuta debat : Sela , Ahmeti dhe Kasami

para 2 jave - News33

Në edicionin e sotëm të emisionit “Click Plus” permes”Skype” do te debatojnë kryetarë e partive politike ASH Ziadin Sela, BDI Ali Ahmeti dhe Levijes BESA Bilall Kasami- njofton news33.tv Emisionin do të...

Duel i përbashket në Click Plus : Sela , Ahmeti dhe Kasami

para 2 jave - News33

Me edicionin e sotëm të emisionit “Click Plus” permes”Skype” do te debatojnë kryetarë e partive politike ASH Ziadin Sela, BDI Ali Ahmeti dhe Levijes BESA Bilall Kasami- njofton news33.tv Emisionin do të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK