http://kariera.mk

Sela: Nuk jemi dakord që gjitha rrogat në shtet të jenë minimale

para 5 dite - Medial

Shkup, 25 mars 2020 (MEDIAL) – Lideri i Aleancës për Shqiptarët (ASH) Ziadin Sela në emisionin Klik Plus në TV21 ka lëshuar akuza në lidhje me sistemin shëndetësorë në vend. Ai ka pohuar se ky sistem shëndetësorë...

Ziadin Sela në Click Plus: Sistemi shëndetësor është i rrënuar dhe nuk plotëson standardet

para 5 dite - TV21

Zijadin Sela në emisionin Click Plus ka lëshuar akuza në lidhje me sistemin shëndetësorë në vend. Ai ka pohuar se ky sistem shëndetësorë është i rrënuar dhe nuk plotëson asnjë standard. Sipas Selës, gjendja...

Ziadin Sela në Click Plus: Të mos preken qytetarët në rroga!

para 5 dite - TV21

Kreu i Aleancës për Shqiptarët në Click Plus, ka deklaruar se si parti janë kundër zvogëlimit të rrogave. Ai ka thënë se nga kjo masë e propozuar nga LSDM-ja preken qytetarët që ashtu ashtu nuk kanë arritur...

Sela Click Plus: Aspak nuk jemi dakord që të gjitha rrogat në shtet të jenë minimale!

para 5 dite - TV21

Nëpërmes një deklarate në emisionin, Click Plus që transmetohet në Tv21, kreu i ASH-së ka deklarur se ata si parti nuk janë dakord që të gjithë rrogat në shtet të jenë minimale. Ai ka thënë se shporta...

Sela në Click Plus: Qeveria nuk po menaxhon mirë situatën me Covid-19

para 5 dite - TV21

Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Zijadin Sela në emisionin Clcik Plus ka deklaruar se Qeveria e Maqedonisë së Veriut ka filluar të përballet me pasojat e pandemisë së koronavirusit. Sela ka deklaruar...

Ziadin Sela në ClickPlus: Sistemi shëndetësor është i rrënuar dhe nuk plotëson standardet

para 5 dite - TV21

Zijadin Sela në emisionin Click Plus ka lëshuar akuza në lidhje me sistemin shëndetësorë në vend. Ai ka pohuar se ky sistem shëndetësorë është i rrënuar dhe nuk plotëson asnjë standard. Sipas Selës, gjendja...

Sela në Click Plus: Në Qeveri ka ministra të papërgjegjshëm, bëjnë thirrje për vendosje të maskave të pasigurta

para 5 dite - TV21

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët në emisionin Click Plus ka deklaruar se brenda Qeverisë të papërgjegjshëm sipas Selës që bëjnë thirrje qytetarëve të vendosin maska të cilat gjithashtu sipas Selës, janë...

(VIDEO) SELA: Sistemi shëndetësor është i rrënuar dhe nuk plotëson standardet

para 5 dite - Almakos

Zijadin Sela në emisionin Click Plus ka lëshuar akuza në lidhje me sistemin shëndetësorë në vend. Ai ka pohuar se ky sistem shëndetësorë është i rrënuar dhe nuk plotëson asnjë standard. Sipas Selës, gjendja...

Sela: Rrespektojmë masat dhe kujdesemi për shëndetin!

para 5 dite - TV21

Kreu i Aleancës për Shqiptarët në emisionin Click Plus nëpërmes lidhjes me Skype ka folur për gjendjen e krijuar shëndetësore në vend, pas virusit Covid-19. Ai ka thënë se masat janë për të gjithë edhe...

Sela: Sistemi shëndetësor është i rrënuar dhe nuk plotëson standardet

para 5 dite - Tetova Sot

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët Zijadin Sela në emisionin e sotëm “Click Plus” theksoi akuza në lidhje me sistemin shëndetësor në vend. Ai pohoi se ky sistem shëndetësor është i rrënuar dhe nuk plotëson...

Sela: Aspak nuk jemi dakord që të gjitha rrogat në shtet të jenë minimale!

para 5 dite - Tetova Sot

Nëpërmes një deklarate në emisionin, Click Plus që transmetohet në Tv21, kreu i ASH-së ka deklarur se ata si parti nuk janë dakord që të gjithë rrogat në shtet të jenë minimale. Ai ka thënë se shporta...

Sela: Qeveria nuk po menaxhon mirë situatën me Covid-19

para 5 dite - Flaka

Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Zijadin Sela në emisionin Clcik Plus ka deklaruar se Qeveria e Maqedonisë së Veriut ka filluar të përballet me pasojat e pandemisë së koronavirusit. Sela ka deklaruar...

Ziadin Sela: Të mos preken qytetarët në rroga!

para 5 dite - Tetova1

Kreu i Aleancës për Shqiptarët në Click Plus, ka deklaruar se si parti janë kundër zvogëlimit të rrogave. Ai ka thënë se nga kjo masë e propozuar nga LSDM-ja preken qytetarët që ashtu ashtu nuk kanë arritur...

Sela: Qeveria nuk po menaxhon mirë situatën me Koronavirusin

para 5 dite - Tetova1

Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Zijadin Sela në emisionin Clcik Plus ka deklaruar se Qeveria e Maqedonisë së Veriut ka filluar të përballet me pasojat e pandemisë së koronavirusit. Sela ka deklaruar...

Sela: Nuk jemi dakord që gjitha rrogat në shtet të jenë minimale

para 5 dite - News33

Lideri i Aleancës për Shqiptarët (ASH) Ziadin Sela në emisionin e sotëm “Click Plus” potenvoi se ata si parti nuk janë dakord që të gjithë rrogat në shtet të jenë minimale dhe siç ka shtuar, “nga kjo masë...

Sela: Në Qeveri ka ministra të papërgjegjshëm, bëjnë thirrje për vendosje të maskave të pasigurta

para 5 dite - Flaka

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët në emisionin Click Plus ka deklaruar se brenda Qeverisë të papërgjegjshëm sipas Selës që bëjnë thirrje qytetarëve të vendosin maska të cilat gjithashtu sipas Selës, janë...

Ziadin Sela në Click Plus: Zgjedhjet do të ishte mirë të mbahen në fillim të gushtit (VIDEO)

para 5 dite - in7

Zijadin Sela në emisionin Click Plus ka thene se zgjedhjet do të ishte mirë të mbahen në fillim të gushtit. Shiko videon me poshte:

Ziadin Sela në Click Plus: Të mos preken qytetarët në rroga! (VIDEO)

para 5 dite - in7

Zijadin Sela në emisionin Click Plus ka lëshuar akuza në lidhje me sistemin shëndetësorë në vend. Ai ka pohuar se ky sistem shëndetësorë është i rrënuar dhe nuk plotëson asnjë standard. Sipas Selës, gjendja...

Ziadin Sela në Click Plus: Sistemi shëndetësor është i rrënuar dhe nuk plotëson standardet (VIDEO)

para 5 dite - in7

Zijadin Sela në emisionin Click Plus ka lëshuar akuza në lidhje me sistemin shëndetësorë në vend. Ai ka pohuar se ky sistem shëndetësorë është i rrënuar dhe nuk plotëson asnjë standard. Sipas Selës, gjendja...

Sela: Sistemi shëndetësor është i rrënuar dhe nuk plotëson standardet

para 5 dite - News33

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët Zijadin Sela në emisionin e sotëm “Click Plus” theksoi akuza në lidhje me sistemin shëndetësor në vend. Ai pohoi se ky sistem shëndetësor është i rrënuar dhe nuk plotëson...

Sela: Në Qeveri ka ministra të papërgjegjshëm, bëjnë thirrje për vendosje të maskave të pasigurta

para 5 dite - News33

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët në edicionin e sotëm të emisionit “Click Plus” deklaroi se brenda Qeverisë ka ministra të papërgjegjshëm, të cilët u bëjnë thirrje qytetarëve të vendosin maska, siç tha...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK