http://kariera.mk

Pas rrëzimit të Qeverisë, djali i Thaçit publikon foton e Kurti mbi pemë duke e krasitur

para një jave - Telegrafi

Një foto e presidentit Hashim Thaçi në fshatin e tij në Burojë të Drenicës, pati bërë bujë në media. Ai në Facebook, në mbishkrimin kishte thënë se po i krasit pipat e tepërt. E një gjest me krasitje e...

Djali i Thaçit tallet me rrëzimin e Qeverisë Kurti, e paraqet si sukses të babait

para një jave - Gazeta Express

Gazeta Express 25/03/2020 23:53 Djali i presidentit të Kosovës, Hashim Thaçit – Endrit Thaçi, ka reaguar pas rrëzimit të Qeverisë Kurti me një fotografi në llogarinë e tij në Instagram. Endrit Thaçi përmes...

Endrit Thaçi publikon fotografi ku babai i tij 'krasitë' Albin Kurtin

para një jave - Zeri

Pak minuta më parë në Kuvendin e Kosovës është votuar mocioni i mosbesimit, me 82 vota për, 32 kundër dhe 1 abstenim, duke shkarkuar qeverinë “Kurti”. Pas kësaj ka reaguar menjëher djali i presidentit...

Endrit Thaci ironizon me rrëzimin e Albin Kurtit

para një jave - Insajderi

Endrit Thaci, djali i presidentit, Hashim Thaci, ka ironizuar pas rrëzimit të Qeverisë Kurti nga mocioni i vetëbesimin të inicuar nga LDK. Në një postim të tij në Insatgram, Endrit Thaci ka postuar një...

Djali i Thaçit ironizon me Kurtin përmes fotografisë së babait duke krasitur pemët

para një jave - Lajmi.net

Para pak çastesh në Kuvendin e Kosovës është votuar mocioni i mosbesimit, kështu me 82 vota kundër është rrëzuar qeveria Kurti, shkruan lajmi.net. Menjëherë pas kësaj, djali i presidentit Thaçi, Endriti...

Endrit Thaçi publikon fotografi ku babai i tij “krasitë” Albin Kurtin

para një jave - GazetaBlic

Pak minuta më parë në Kuvendin e Kosovës është votuar mocioni i mosbesimit, me 82 vota për, 32 kundër dhe 1 abstenim, duke shkarkuar qeverinë “Kurti” shkruan GazetaBlic. Pas kësaj ka reaguar menjëher djali...

Djali i Hashim Thaçit publikon fotografinë ku shihet presidenti duke ‘krasitur’ Albin Kurtin

para një jave - Sinjali

Endrit Thaçi, djali i presidentit Hashim Thaçi, ka publikuar një fotografi-montazhë, ku ilustrohet presidenti duke ‘krasitur’ Albin Kurtin. Reagimi i tij vjen pas rrëzimit të Qeverisë Kurti me votat e...

Foto: Thaçi duke prerë kokën e kurtit publikohet nga dali i Hashim Thaçit

para një jave - Kallxo

Djali i presidentit Hashim Thaçi, Endrit Thaçi pak pas rrëzimit të Qeverisë Kurti e ka shpërndarë një fotografi të babait të tij të cilën e kishte publikuar duke krasitur pemët. Por në këtë forografit,...

Endrit Thaçi publikon fotografi ku babai i tij “krasitë” Albin Kurtin

para një jave - GazetaBlic

Pak minuta më parë në Kuvendin e Kosovës është votuar mocioni i mosbesimit, me 82 vota për, 32 kundër dhe 1 abstenim, duke shkarkuar qeverinë “Kurti” shkruan GazetaBlic. Pas kësaj ka reaguar menjëher djali...

Skandal: Djali i Hashimit tallet me kokën e Albin Kurti

para një jave - Shenja

Një foto e presidentit Hashim Thaçi në fshatin e tij në Burojë të Drenicës, pati bërë bujë në media. Ai në Facebook, në mbishkrimin kishte thënë se po i krasit pipat e tepërt. E një gjest me krasitje e...

Pas rrëzimit të Qeverisë, djali i Thaçit publikon foton duke krasitë pemë

para një jave - Shenja

Një foto e presidentit Hashim Thaçi në fshatin e tij në Burojë të Drenicës, pati bërë bujë në media. Ai në Facebook, në mbishkrimin kishte thënë se po i krasit pipat e tepërt. E një gjest me krasitje e...

Endrit Thaçi publikon fotografi ku babai i tij “krasitë” Albin Kurtin

para një jave - Tetova Sot

Pak minuta më parë në Kuvendin e Kosovës është votuar mocioni i mosbesimit, me 82 vota për, 32 kundër dhe 1 abstenim, duke shkarkuar qeverinë “Kurti” shkruan GazetaBlic. Pas kësaj ka reaguar menjëher djali...

Endrit Thaçi publikon fotografi ku babai i tij “krasitë” Albin Kurtin

para një jave - Tetova1

Pak minuta më parë në Kuvendin e Kosovës është votuar mocioni i mosbesimit, me 82 vota për, 32 kundër dhe 1 abstenim, duke shkarkuar qeverinë “Kurti” shkruan GazetaBlic. Pas kësaj ka reaguar menjëher djali...

Endrit Thaçi publikon fotografinë e presidentit duke “e krasitur” Albin Kurtin

para një jave - Infokusi

Endrit Thaçi djali i Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi ka publikur fotografinë e babit të tij në të cilën ai është duke krasitur pipa. E në vend të pipave djali i Thacit ka vendosur fytyrën e Albin...

Djali i Presidentit të Kosovës e tepron me reagimin për rënien e Qeverisë Kurti

para një jave - Albinfo

Edhe Endrit Thaçi ka reaguar pasi ka rënë Qeveria Kurti, madje duke e thumbuar keq Albin Kurtin Djali i presidentit Hashim Thaçi, Endrit Thaçi në rrjetet sociale ka postuar një foto në të cilën lë të kuptohet...

Pas rrëzimit të Qeverisë, djali i Thaçit publikon foton e Kurti mbi pemë duke e krasitur

para një jave - Fol

Një foto e presidentit Hashim Thaçi në fshatin e tij në Burojë të Drenicës, pati bërë bujë në media. Ai në Facebook, në mbishkrimin kishte thënë se po i krasit pipat e tepërt. E një gjest me krasitje e...

Djali i Presidentit Thaçi lë të kuptohet se Kurti u rrëzua nga babai i tij

para një jave - News33

Djali i presidentit Hashim Thaçi, Endrit Thaçi në rrjetet sociale ka postuar një foto në të cilën lë të kuptohet se Qeveria Kurti u rrëzua nga babai i tij. Ai ka publikuar foton e presidentit Thaçi, i...

Djali i Presidentit Thaçi lë të kuptohet se Kurti u rrëzua nga babai i tij

para një jave - Gazeta Observer

Djali i presidentit Hashim Thaçi, Endrit Thaçi në rrjetet sociale ka postuar një foto në të cilën lë të kuptohet se Qeveria Kurti u rrëzua nga babai i tij. Ai ka publikuar foton e presidentit Thaçi, i...

E tepron djali i Thaçit (FOTO)

para një jave - in7

Djali i presidentit Hashim Thaçi, Endrit Thaçi pak pas rrëzimit të Qeverisë Kurti e ka shpërndarë një fotografi të babait të tij të cilën e kishte publikuar duke krasitur pemët.Por në këtë forografit,...

Endrit Thaçi publikon fotografi ku babai i tij “krasitë” Albin Kurtin

para një jave - Arbresh

Pak minuta më parë në Kuvendin e Kosovës është votuar mocioni i mosbesimit, me 82 vota për, 32 kundër dhe 1 abstenim, duke shkarkuar qeverinë “Kurti”. Pas kësaj ka reaguar menjëher djali i presidentit...

Djali i presidentit me ketë foto reagon pas rrëzimit të Qeverisë Kurti

para një jave - Epoka e Re

Djali i presidentit Hashim Thaçi, Endriti, pas rrëzimit të Qeverisë Kurti, ka shpërndarë një fotografi të babait të tij në “Instagram” të cilën e kishte publikuar pak ditë më parë duke krasitur pemë. Në...

Endrit Thaçi publikon fotografi ku babai i tij “krasitë” Albin Kurtin

para një jave - Ekonomia Online

Pak minuta më parë në Kuvendin e Kosovës është votuar mocioni i mosbesimit, me 82 vota për, 32 kundër dhe 1 abstenim, duke shkarkuar qeverinë “Kurti”. Pas kësaj ka reaguar menjëher djali i presidentit...

Endrit Thaçi publikon fotografi ku babai i tij “krasitë” Albin Kurtin

para një jave - Pa censure

Pak minuta më parë në Kuvendin e Kosovës është votuar mocioni i mosbesimit, me 82 vota për, 32 kundër dhe 1 abstenim, duke shkarkuar qeverinë “Kurti” shkruan GazetaBlic. Pas kësaj ka reaguar menjëher djali...

Djali i Thaçit i gëzohet rrëzimit të Kurtit, këtë ia atribuon babait të tij

para një jave - Zyrtare

Pas 50 ditësh si kryeministër Albin Kurti u rrëzua me mocion mosbesimi nga partneri i tij qeverisës LDK, përkrahur edhe nga partitë opozitare. Ndër arsyet pse erdhi deri te rrëzimi i Qeverisë, Kurti disa...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK