http://kariera.mk

Covid-19, Merkel rezulton negative edhe në testin e dytë

para 5 dite - Alsat-M

Kancelarja gjermane Angela Merkel ka rezultuar negative edhe në testin e dytë për koronavirus  (Covid-19) që u realizua pas kontaktit qo kishte ajo me mjekun i cili tashmë  ka rezultuar pozitiv me Covid-19....

Kancelarja Merkel bën testin e dytë për koronavirus

para 5 dite - Medial

Rezultatet e provës së dytë për koronavirusin për kancelaren gjermane Angela Merkel rezultuan sërish negative, tha zëdhënësi i saj të mërkurën. Steffen Seibert i tha agjencisë gjermane të lajmeve DPA që...

Covid-19, Merkel rezulton negative edhe në testin e dytë

para 5 dite - Shprehja.com

Kancelarja gjermane Angela Merkel ka rezultuar negative edhe në testin e dytë për koronavirus  (Covid-19) që u realizua pas kontaktit qo kishte ajo me mjekun i cili tashmë  ka rezultuar pozitiv me Covid-19....

Dalin rezultatet e testit të Angela Merkelit për koronavirus

para 5 dite - Insajderi

Testi i dytë i bërë për koronavirus i Angela Merkel ka dal negativ, pas kontaktit të saj me një mjekë i cili kishte dal pozitiv me koronavirus. Sipas një zëdhënësi të qeverisë që pas fillimit të javës...

Kancelarja Merkel bën testin e dytë për koronavirus, rezulton përsëri negative

para 5 dite - Insajderi

Rezultatet e provës së dytë për koronavirusin për kancelaren gjermane Angela Merkel rezultuan sërish negative, tha zëdhënësi i saj të mërkurën. Steffen Seibert i tha agjencisë gjermane të lajmeve DPA që...

Kancelarja Merkel bën testin e dytë për koronavirus, rezulton përsëri negative

para 5 dite - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 25/03/2020 20:10 Rezultatet e provës së dytë për koronavirusin për kancelaren gjermane Angela Merkel rezultuan sërish negative, tha zëdhënësi i saj të mërkurën. Steffen Seibert i tha...

Edhe testi i dytë për koronavirus del negativ për Merkelin

para 5 dite - Portalb

Kancelarja gjermane, Angela Merkel, ka dalë negative për koronavirus për herë të dytë ndërsa do t’i nënshtrohet edhe një testi në fillim të javës së ardhshme, ka thënë një zëdhënës qeverie në një komunikatë...

Kancelarja Merkel rezulton negative në testin e dytë për koronavirus

para 5 dite - Koha Jone

Kancelarja gjermane, Angela Merkel ka rezultuar negative për për koronavirus për herë të dytë, por mbetet në karantinë. Merkel, 65 vjeç, ka qenë duke punuar nga shtëpia në Berlin që kur zbuloi se një mjek...

Merkel rezulton negative edhe në testin e dytë për COVID-19

para 5 dite - Anadolu Agency

Berlin Kancelarja gjermane Angela Merkel ka rezultuar negative edhe në testin e dytë për koronavirusin e ri (COVID-19) që u realizua pas kontaktit me mjekun i cili u infektua nga sëmundja, transmeton Anadolu...

Kancelarja Merkel bën testin e dytë për koronavirus, sërish rezulton negative

para 5 dite - Sinjali

Kancelarja gjermane, Angela Merkel ka bërë sërish analizat për koronavirus. Këto analiza rezultuan sërish negative sipas zëdhënësit të kancerlares, Steffen Seibert. Seibert i tha agjencisë gjermane të...

Merkel për herë të dytë negative ndaj testit për koronavirus, por mbetet në karantinë

para 5 dite - Koha.mk

Berlin, 25 mars – Kancelarja gjermane, Angela Merkel sot për herë të dytë doli negative në testin për koronavirus, por mjekët vendosën që ajo edhe më tej të qëndrojë në karantinë, së paku deri në fillim...

Publikohet edhe testi i dytë i Merkel

para 5 dite - GazetaBlic

Rezultatet e provës së dytë për koronavirusin për kancelaren gjermane Angela Merkel rezultuan sërish negative, tha zëdhënësi i saj të mërkurën. Steffen Seibert i tha agjencisë gjermane të lajmeve DPA që...

Kancelarja Merkel bën testin e dytë për koronavirus

para 5 dite - Zeri

Rezultatet e provës së dytë për koronavirusin për kancelaren gjermane Angela Merkel rezultuan sërish negative, tha zëdhënësi i saj të mërkurën. Steffen Seibert i tha agjencisë gjermane të lajmeve DPA që...

Lajm i mirë nga Gjermania, kancelarja Merkel rezulton negative dhe në testin e dytë për koronavirusin

para 5 dite - BalkanWeb

Rezultatet e provës së dytë për koronavirusin për kancelaren gjermane Angela Merkel rezultuan sërish negative, tha zëdhënësi i saj të mërkurën. Steffen Seibert i tha agjencisë gjermane të lajmeve DPA që...

Merkel merr përgjigjen e testit të dytë për koronavirus, numri i të infektuarve në rënie

para 5 dite - Standard

Kancelarja gjermane, Angela Merkel rezultoi negative për koronavirus për herë të dytë, por mbetet në karantinë, njoftoi të mërkurën zyra e saj. Merkel, 65 vjeç, ka qenë duke punuar nga shtëpia në Berlin...

Zyrtare: Dalin përgjigjet e testit të dytë të COVID-19 për Merkel

para 5 dite - Albeu

Pas kontaktit me një mjek që rezultoi pozitivisht me koronavirus, kancelarja gjermane Angela Merkel u vetëizolua ndërsa në testin e parë doli negative. Ajo i është nënshtruar një tjetër testi dhe fatmirësisht...

Merkel testohet për herë të dytë për koronavirus, ky është rezultati

para 5 dite - OraInfo

Angela Merkel është testuar edhe për herë të dytë për koronavirus. Rezultatet e provës së dytë për koronavirusin për kancelaren gjermane Angela Merkel rezultuan sërish negative, tha zëdhënësi i saj të...

Merkel për herë të dytë negative ndaj testit për koronavirus, por mbetet në karantinë

para 5 dite - TV21

Kancelarja gjermane, Angela Merkel sot për herë të dytë doli negative në testin për koronavirus, por mjekët vendosën që ajo edhe më tej të qëndrojë në karantinë, së paku deri në fillim të javës së ardhshme....

Angela Merkel i nënshtrohet testit të dytë për koronavirusin, çfarë treguan analizat

para 5 dite - Lexo

Rezultatet e provës së dytë për koronavirusin për kancelaren gjermane Angela Merkel rezultuan sërish negative, tha zëdhënësi i saj të mërkurën. Steffen Seibert i tha agjencisë gjermane të lajmeve DPA që,...

Koronavirusi, Merkel rezulton negative edhe në testin e dytë

para 5 dite - Tetova1

Kancelarja gjermane Angela Merkel ka rezultuar negative edhe në testin e dytë për koronavirus (Covid-19) që u realizua pas kontaktit qo kishte ajo me mjekun i cili tashmë ka rezultuar pozitiv me Covid-19....

Angela Merkel testohet për herë të dytë për koronavirus, dalin rezultatet

para 5 dite - OraInfo

Angela Merkel nuk është e prekur nga koronavirusit. Kancelarja gjermane ka rezultuar negativisht në testin e dytë për koronavirus. Lajmin e ka bërë të ditur për CNN një zëdhënëse e kancelarisë për CNN...

Kancelarja Merkel bën testin e dytë për koronavirus, rezulton përsëri negative

para 5 dite - Tetova Sot

Rezultatet e provës së dytë për koronavirusin për kancelaren gjermane Angela Merkel rezultuan sërish negative, tha zëdhënësi i saj të mërkurën. Steffen Seibert i tha agjencisë gjermane të lajmeve DPA që...

Edhe testi i dytë për koronavirus del negativ për Merkelin

para 5 dite - Albinfo

Kancelarja gjermane, Angela Merkel, ka dalë negative për koronavirus për herë të dytë ndërsa do t’i nënshtrohet edhe një testi në fillim të javës së ardhshme, ka thënë një zëdhënës qeverie në një komunikatë...

Kancelarja Merkel rezulton negative dhe në testin e dytë për koronavirusin

para 5 dite - Flaka

Rezultatet e provës së dytë për koronavirusin për kancelaren gjermane Angela Merkel rezultuan sërish negative, tha zëdhënësi i saj të mërkurën. Steffen Seibert i tha agjencisë gjermane të lajmeve DPA që...

Kancelarja Merkel rezulton negative dhe në testin e dytë për koronavirusin

para 5 dite - Lajm

Steffen Seibert i tha agjencisë gjermane të lajmeve DPA që Merkel do të vazhdojë të punojë nga shtëpia dhe do t’i nënshtrohet një testi tjetër në fillim të javës tjetër. Kancelarja gjerane hyri në karantinë...

Merkel rezulton negative edhe në testin e dytë për COVID-19

para 5 dite - Arbresh

Kancelarja gjermane Angela Merkel ka rezultuar negative edhe në testin e dytë për koronavirusin e ri (COVID-19) që u realizua pas kontaktit me mjekun i cili u infektua nga sëmundja, transmeton Anadolu...

Edhe testi i dytë për koronavirus del negativ për Merkelin

para 5 dite - News33

Kancelarja gjermane, Angela Merkel, ka dalë negative për koronavirus për herë të dytë ndërsa do t’i nënshtrohet edhe një testi në fillim të javës së ardhshme, ka thënë një zëdhënës qeverie në një komunikatë...

Kancelarja Merkel bën testin e dytë për koronavirus, rezulton përsëri negative

para 5 dite - Ekonomia Online

Rezultatet e provës së dytë për koronavirusin për kancelaren gjermane Angela Merkel rezultuan sërish negative, tha zëdhënësi i saj të mërkurën. Steffen Seibert i tha agjencisë gjermane të lajmeve DPA që...

Publikohet edhe testi i dytë i Merkel për Covid-19

para 5 dite - Bota Press

Rezultatet e provës së dytë për koronavirusin për kancelaren gjermane Angela Merkel rezultuan sërish negative, tha zëdhënësi i saj të mërkurën.Steffen Seibert i tha agjencisë gjermane të lajmeve DPA që...

Kancelarja Merkel bën testin e dytë për koronavirus

para 5 dite - Gazeta Observer

Rezultatet e provës së dytë për koronavirusin për kancelaren gjermane Angela Merkel rezultuan sërish negative, tha zëdhënësi i saj të mërkurën. Steffen Seibert i tha agjencisë gjermane të lajmeve DPA që...

Merkel rezulton negative dhe në testin e dytë për koronavirusin

para 5 dite - Periskopi

Rezultatet e provës së dytë për koronavirusin për kancelaren gjermane Angela Merkel rezultuan sërish negative, tha zëdhënësi i saj të mërkurën. Steffen Seibert i tha agjencisë gjermane të lajmeve DPA që...

Dalin rezultatet e testit  për koronavirus të Angela Merkel

para 5 dite - Epoka e Re

Kancelarja gjermane, Angela Merkel, ka rezultuar negativisht në testin e dytë për koronavirus. Lajmin e ka bërë të ditur për “CNN”, një zëdhënëse e kancelarisë, duke bërë të ditur se do kryejë detyrat...

Merkel në pritje të rezultatit të testit për koronavirus

para 6 dite - Derveni

Kancelarja gjermane, Angela Merkel, është në pritje të rezultatit të testit për koronavirus, tha zëdhënësi i saj, Steffen Seibert. Merkel është vendosur në vetizolim të dielën, pasi ka vizituar një mjek...

E infektuar apo jo me Covid-19? Doli përgjigja e testit të parë për Angela Merkel

para 6 dite - Portalb

Testi i parë i kryer për koronavirus ka rezultuar negativ për kancelaren Angela Merkel. Ajo vazhdon të jetë në karantinë, sepse mjeku që e vizitoi rezultoi pozitiv ndaj testit për koronavirus. Edhe pse...

Merkel nuk ka koronavirus

para 7 dite - Iliria News

Testi i kancelares gjermane, Angela Merkel për koronavirus ka rezultuar negativ, ka thënë një zëdhënës i saj, duke shtuar se liderja e Gjermanisë do të vazhdojë të kryejë edhe testime tjera. Merkel, 65-vjeçare,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK