http://kariera.mk

Grubi shpreh keqardhje për Kosovën pas rënies së Albin Kurtit

para një jave - Iliria News

Sekretari organizativ i Bashkimit Demokratik për Integrim, Artan Grubi përmes rrjetit social facebook, ka shprehur keqardhje pas votimit të mocionit për mosbesim të qeverisë Kurti. “Më vjen shumë keq për...

Grubi shpreh keqardhje për Kosovën pas rënies së Albin Kurtit

para një jave - Infokusi

Sekretari organizativ i Bashkimit Demokratik për Integrim, Artan Grubi përmes rrjetit social facebook, ka shprehur keqardhje pas votimit të mocionit për mosbesim të qeverisë Kurti. “Më vjen shumë keq për...

Grubi shpreh keqardhje për Kosovën pas rënies së Albin Kurtit

para një jave - Koha.mk

Shkup, 25 mars – Sekretari organizativ i Bashkimit Demokratik për Integrim, Artan Grubi përmes rrjetit social facebook, ka shprehur keqardhje pas votimit të mocionit për mosbesim të qeverisë Kurti. “Më...

Grubi shpreh keqardhje për Kosovën pas rënies së Albin Kurtit

para një jave - Bashke

Sekretari organizativ i Bashkimit Demokratik për Integrim, Artan Grubi përmes rrjetit social facebook, ka shprehur keqardhje pas votimit të mocionit për mosbesim të qeverisë Kurti. “Më vjen shumë keq për...

Artan Grubi: E respektoj vendimin e shumicës për rrëzimin e Qeverisë Kurti

para një jave - Shenja

Sekretari organizativ i Bashkimit Demokratik për Integrim, Artan Grubi përmes rrjetit social facebook, ka reaguar pas votimit për rrëzimin e qeverisë së Albin Kurtit. “Më vjen shumë keq për zhvillimet...

Grubi shpreh keqardhje për Kosovën pas rënies së Albin Kurtit

para një jave - Tetova Sot

Sekretari organizativ i Bashkimit Demokratik për Integrim, Artan Grubi përmes rrjetit social facebook, ka shprehur keqardhje pas votimit të mocionit për mosbesim të qeverisë Kurti. “Më vjen shumë keq për...

Grubi shpreh keqardhje për Kosovën pas rënies së Albin Kurtit

para një jave - Shkurt Shqip

Sekretari organizativ i Bashkimit Demokratik për Integrim, Artan Grubi përmes rrjetit social facebook, ka shprehur keqardhje pas votimit të mocionit për mosbesim të qeverisë Kurti. “Më vjen shumë keq për...

Grubi shpreh keqardhje për Kosovën pas rënies së Albin Kurtit

para një jave - Sharri

Sekretari organizativ i Bashkimit Demokratik për Integrim, Artan Grubi përmes rrjetit social facebook, ka shprehur keqardhje pas votimit të mocionit për mosbesim të qeverisë Kurti. “Më vjen shumë keq për...

Grubi shpreh keqardhje për Kosovën pas rënies së Albin Kurtit

para një jave - Koha News

Sekretari organizativ i Bashkimit Demokratik për Integrim, Artan Grubi përmes rrjetit social facebook, ka shprehur keqardhje pas votimit të mocionit për mosbesim të qeverisë Kurti. “Më vjen shumë keq për...

Grubi: Me keqardhje, por e respektoj vendimin e Kuvendit të Kosovës

para një jave - News33

Deputeti i Bashkimit Demokratik për Integrim Artan Grubi në profilin e tij në Fejsbuk ka shkruar se me keqardhje, por e pranon vendimin e kolegëve të tij të Kosovës për rrëzimin e Qeverisë së kryeministrit...

Grubi shpreh keqardhje për Kosovën pas rënies së Albin Kurtit

para një jave - TopShqip

Sekretari organizativ i Bashkimit Demokratik për Integrim, Artan Grubi përmes rrjetit social facebook, ka shprehur keqardhje pas votimit të mocionit për mosbesim të qeverisë Kurti. “Më vjen shumë keq për...

Grubi shpreh keqardhje për Kosovën pas rënies së Albin Kurtit

para një jave - InfoAlb

Sekretari organizativ i Bashkimit Demokratik për Integrim, Artan Grubi përmes rrjetit social facebook, ka shprehur keqardhje pas votimit të mocionit për mosbesim të qeverisë Kurti. “Më vjen shumë keq për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK