http://kariera.mk

Haradinaj e “kallë” cigaren në Kuvendin e Kosovës

para 5 dite - Shprehja.com

Deri sa në Kuvendin e Kosovës po vazhdon debati rreth mocionit të mosbesimit ndaj Qeverisë Kurti, shefi i deputetëve të AAK-së, Daut Haradinaj, ka ndezur cigare në sallën e Kuvendit të Kosovës. Kjo është...

Tymosi duhan në Kuvend, arsyetohet Daut Haradinaj

para 5 dite - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 25/03/2020 22:09 Deputeti i Kuvendit tw Kosovws, Daut Haradinaj, ka reaguar pasi u kap nga kamerat duke tymosur duhan brenda ambienteve tw Kuvendit. Haradinaj e pranon se pirja e duhanit...

Daut Haradinaj kërkon falje për ndezjen e cigares brenda Kuvendit

para 5 dite - Medial

Deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj, ka kërkuar falje pas ndezjes së cigares brenda Kuvendit të Koosvës. Në llogarinë e tij të Facebook-ut ai u shpreh se kjo ishte pakujdesi e tij. “E di që është shprehi...

Pas Daut Haradinajt edhe deputeti i VV-së kapet duke tymosur brenda Kuvendit

para 5 dite - Insajderi

Jo vetëm deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj ka ndezur cigaren brenda hapësirës së Kuvendit – të njëjtin veprim është parë teksa e ka bërë edhe deputeti i Vetëvendosjes, Artan Abrashi veçse në një pjesë...

Haradinaj kërkon falje që ndezi cigaren brenda në Kuvend

para 5 dite - Telegrafi

Shefi i Grupit Parlamentar të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj, ka reaguar pas publikimit të disa fotografive, ku ai shihet që ka ndezur cigaren brenda ambienteve të Kuvendit. Haradinaj...

Reagon Daut Haradinaj pasi u kap mat duke pirë cigare brenda në kuvend

para 5 dite - Insajderi

Kryetari i Grupit Parlamentar të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Daut Haradinaj ka folur pasi që u kap mat nga kamerat duke pirë duhan brenda ambientit të sallës së Kuvendit. Përmes një postimi...

“Cigarja në Kuvend”, Haradinaj kërkon falje

para 5 dite - Alsat-M

E ndezi cigaren në Kuvendin e Kosovës teksa deputetët po diskutonin për mocionin e mosbesimit ndaj Qeverisë Kurti. Nuk vonoi shumë dhe pamjet dhe fotografitë dolën në media. Deputeti i AAK-së e pranoi...

Haradinaj ndez cigaren brenda sallës së Kuvendit

para 5 dite - Telegrafi

Shefi i deputetëve të AAK-së, Daut Haradinaj, ka ndezur cigare brenda ambienteve të Kuvendit. Kjo është parë në seancën për mocionin e Qeverisë të iniciuar nga LDK. Në transmetimin live të seancës së Kuvendit...

Deputeti Haradinaj tymos duhan në ambiente të Kuvendit

para 5 dite - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 25/03/2020 21:17 Deputeti i AAK’së, Daut Haradinaj, është parë duke tymosur duhan në ambientet e Kuvendit të Kosovës. Në momentin kur mori fjalën deputeti Bekë Berisha, po ashtu nga...

Daut Haradinaj e ndez cigaren në Kuvend

para 5 dite - Medial

Deputeti, Daut Haradinaj, ka ndezur për të pirë një cigare në objektin e Kuvendit të Kosovës. Haradinaj këtë cigare e ndezi jashtë sallës së seanës që është duke u mbajtur për mocionin e mosbesimit të...

Veprimi i pahijshëm i Daut Haradinajt brenda sallës së Kuvendit – kapet keq nga kamera

para 5 dite - Insajderi

Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj ka shkelur ligjin që ndalon pirjen e duhanit brenda hapësirave të mbyllura, shkruan Insajderi. Në momentin kur bashkëpartikau i tij, Bekë Berisha...

E ndaluar me ligj, Haradinaj ndez cigaren brenda sallës së Kuvendit (FOTOT)

para 5 dite - Koha Jone

Një sjellje aspak etike ka bërë kryetari i grupit parlamentar të AAK-së në Kosovë, Daut Haradinaj i cili ka ndezur cigare brenda ambienteve të Kuvendit. Ndërkohë që seanca e sotme maratonë ishte mbledhur...

Deputeti Haradinaj tymos duhan në ambiente të Kuvendit

para 5 dite - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 25/03/2020 21:17 Deputeti i AAK’së, Daut Haradinaj, është parë duke tymosur duhan në ambientet e Kuvendit të Kosovës. Në momentin kur mori fjalën deputeti Bekë Berisha, po ashtu nga...

Daut Haradinaj kërkon falje për ndezjen e cigares brenda Kuvendit

para 5 dite - Klan Kosova

Deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj, ka kërkuar falje pas ndezjes së cigares brenda Kuvendit të Koosvës. Në llogarinë e tij të Facebook-ut ai u shpreh se kjo ishte pakujdesi e tij. “E di që është shprehi...

U fotografua duke pirë cigare në parlament, Haradinaj kërkon falje

para 5 dite - Aktuale

E ndezi cigaren në Kuvendin e Kosovës teksa deputetët po diskutonin për mocionin e mosbesimit ndaj Qeverisë Kurti. Nuk vonoi shumë dhe pamjet dhe fotografitë dolën në media. Deputeti i AAK-së e pranoi...

“Cigarja në Kuvend”, Haradinaj kërkon falje

para 5 dite - Shprehja.com

E ndezi cigaren në Kuvendin e Kosovës teksa deputetët po diskutonin për mocionin e mosbesimit ndaj Qeverisë Kurti. Nuk vonoi shumë dhe pamjet dhe fotografitë dolën në media. Deputeti i AAK-së e pranoi...

Daut Haradinaj e ndez cigaren në Kuvend

para 5 dite - Klan Kosova

Deputeti Daut Haradinaj e ka ndezur një cigare në objektin e Kuvendit të Kosovës. Haradinaj cigaren e ndezi jashtë sallës së seancës që është duke u mbajtur për mocionin e mosbesimit të inicuar nga LDK-ja....

Jo vetëm Haradinaj, edhe deputeti i VV pi duhan brenda Kuvendit

para 5 dite - Albeu

Gjatë fjalimit të deputetit të AAK-së Bekë Berisha, mbrapa tij është parë duke pirë cigare kolegu i tij, Daut Haradinaj . Jo vetëm Haradinaj , edhe deputeti i VV-së ndez cigare brenda KuvenditGjatë fjalimit...

Daut Haradinaj kërkon falje për ndezjen e cigares brenda Kuvendit

para 5 dite - Lajmi.net

Përmes një postimi në Facebook, Haradinaj u shpreh se kjo ishte pakujdesi e tij. “E di që është shprehi e keqe pirja e duhanit, por aty është ambienti ku e ndezin të gjithë duhanpirësit në Kuvend. Megjithatë,...

Jo vetëm Haradinaj, edhe deputeti i VV-së ndez cigare brenda Kuvendit

para 5 dite - Lajmi.net

Por nuk është vetëm deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj që tymos cigare brenda Kuvendit. Në një fotografi të siguruar nga Ekonomia online, vërehet deputeti i VV-së, Artan Abrashi, duke pirë cigare brenda...

Haradinaj e “kallë” cigaren në Kuvendin e Kosovës

para 5 dite - Alsat-M

Deri sa në Kuvendin e Kosovës po vazhdon debati rreth mocionit të mosbesimit ndaj Qeverisë Kurti, shefi i deputetëve të AAK-së, Daut Haradinaj, ka ndezur cigare në sallën e Kuvendit të Kosovës. Kjo është...

Daut Haradinaj e ndez cigaren në Kuvend

para 5 dite - Klan Kosova

Deputeti Daut Haradinaj e ka ndezur një cigare në objektin e Kuvendit të Kosovës. Haradinaj cigaren e ndezi jashtë sallës së seancës që është duke u mbajtur për mocionin e mosbesimit të inicuar nga LDK-ja....

Haradinaj arsyetohet dhe kërkon falje për ndezjen e cigares brenda sallës së Kuvendit

para 5 dite - OraInfo

Pak më parë, Daut Haradinaj është parë duke ndezur cigare brenda sallës së Kuvendit të Kosovës. Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së, Daut Haradinaj ka kërkuar falje për ndezjen e cigares brenda sallës...

Pas Dautit, edhe deputeti i VV-së ndez cigare në Kuvend

para 5 dite - OraInfo

Edhe deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje ka ndezur cigare brenda amienteve të Kuvendit të Kosovës. Gjatë fjalimit të deputetit të AAK-së Bekë Berisha, mbrapa tij është parë duke pirë cigare kolegu i tij,...

Daut Haradinaj kërkon falje pasi tymosi në ambientet e Kuvendit

para 5 dite - Zeri

Deputeti i AAK’së, Daut Haradinaj, është parë duke tymosur duhan në ambientet e Kuvendit të Kosovës. Pas publikimit të pamjeve në media, ka reaguar Haradinaj duke kërkuar edhe falje për veprimin, transmeton...

Daut Haradinaj kërkon falje që piu duhan në Kuvend

para 5 dite - Kallxo

Shefi i grupit parlamentar të AAK-së, Daut Haradinaj, e ka qujtuar “pakujdesi” pirjen e cigares në hapësirën brenda Kuvendit të Kosovës, pak minuta më parë. Haradinaj ka shtuar se në atë hapësirë e ndezin...

Daut Haradinaj e ndez cigaren në Kuvend

para 5 dite - Klan Kosova

Deputeti, Daut Haradinaj, ka ndezur për të pirë një cigare në objektin e Kuvendit të Kosovës. Haradinaj këtë cigare e ndezi jashtë sallës së seanës që është duke u mbajtur për mocionin e mosbesimit të...

Deputeti i Kosovës kapet "mat" duke konsumuar duhan brenda Kuvendit

para 5 dite - Albeu

Në Kuvendin e Kosovës po vazhdon të mbahet seanca për mocionin e mosbesimit ndaj Qeverisë Kurti. Përderisa deputeti i AAK-së, Bekë Berisha ishte duke folur, prapa tij është parë shefi i Grupit Parlamentar...

Sqarohet Daut Haradinaj: Në atë hapësirë aty të gjithë duhanpirësit e ndezin, megjithatë ju kërkoj falje

para 5 dite - GazetaBlic

Pas publikimit të një fotografie të deputetit të Daut Haradinaj ku shihet duke pirë cigare, ka reaguar deputeti i AAK-së. Ai ka kërkuar falje për këtë pakujdesi, megjithëse ai tha se të gjithë duhanpirësit...

Daut Haradinaj kërkon falje pasi u pa duke pirë cigare në sallën e Kuvendit

para 5 dite - Sinjali

Deputeti i Aleanvës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj para pak minutave është parë duke ndëzë cigare në sallën ku po mbahet seanca e mocionit të mosbesimit ndaj Qeverisë Kurti. Haradinaj pas këtij...

Daut Haradinaj ndez cigaren brenda sallës së Kuvendit

para 5 dite - Lajmi.net

Në Kuvendin e Kosovës është duke vazhduar seanca, e teksa deputetët po vazhdojnë debatin për mocionin e mosbesimit të Qeverisë, Daut Haradinaj e ka ndezur cigaren brenda sallës. Teksa fjalën e kishte deputeti...

Daut Haradinaj tymos duhan në ambiente të Kuvendit të Kosovës

para 5 dite - OraInfo

Daut Haradinaj është parë duke tymosur duhan në ambiente të Kuvendit të Kosovës. Deputeti i AAK’së, Daut Haradinaj, është parë duke tymosur duhan në ambientet e Kuvendit të Kosovës. Në momentin kur mori...

Daut Haradinaj ia qet timin cigares në Kuvend

para 5 dite - GazetaBlic

Deputeti i AAK’së, Daut Haradinaj, është parë duke tymosur duhan në ambientet e Kuvendit të Kosovës. Në momentin kur mori fjalën deputeti Bekë Berisha, po ashtu nga AAK’ja, kamera kapi në fokus edhe Haradinajn...

Daut Haradinaj pi cigare në Kuvend

para 5 dite - Kallxo

Teksa po fliste deputeti i AAK-së, Bekë Berisha, në seancën e mocionit ndaj Qeverisë Kurti, deputeti Daut Haradinaj ka shfrytëzuar kohën që të pijë cigare brenda ambienteve të Kuvendit. Në transmetimin...

Daut Haradinaj e ndez cigaren në sallën e Kuvendit

para 5 dite - Sinjali

Deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj ka ndezur cigare në sallën e Kuvendit të Kosovës. Në Kuvendin e Kosovës po mbahet seanca për mocionin e mosbesimit ndaj Qeverisë Kurti.

Kuvendi i Kosovës me 82 vota votoi kundër qeverisë Kurti

para 5 dite - Lajm

Kuvendi i Kosovës sapo ka votuar me shumicë votash mocionin për qeverinë Kurti. Për rrezimin e qeverisë kanë votuar 82 deputetë, kurse kundër kanë votuar 32 deputetë. Ka apstenuar 1 deputet. Tani Kosova...

“Cigarja në Kuvend”, Haradinaj kërkon falje

para 5 dite - Lajm

E ndezi cigaren në Kuvendin e Kosovës teksa deputetët po diskutonin për mocionin e mosbesimit ndaj Qeverisë Kurti. Nuk vonoi shumë dhe pamjet dhe fotografitë dolën në media. Deputeti i AAK-së e pranoi...

Haradinaj e “kallë” cigaren në Kuvendin e Kosovës

para 5 dite - Flaka

Deri sa në Kuvendin e Kosovës po vazhdon debati rreth mocionit të mosbesimit ndaj Qeverisë Kurti, shefi i deputetëve të AAK-së, Daut Haradinaj, ka ndezur cigare në sallën e Kuvendit të Kosovës. Kjo është...

Deputeti Haradinaj tymos duhan në ambiente të Kuvendit

para 5 dite - Tetova Sot

Deputeti i AAK’së, Daut Haradinaj, është parë duke tymosur duhan në ambientet e Kuvendit të Kosovës. Në momentin kur mori fjalën deputeti Bekë Berisha, po ashtu nga AAK’ja, kamera kapi në fokus edhe Haradinajn...

Haradinaj e “kallë” cigaren në Kuvendin e Kosovës

para 5 dite - Lajm

Deri sa në Kuvendin e Kosovës po vazhdon debati rreth mocionit të mosbesimit ndaj Qeverisë Kurti, shefi i deputetëve të AAK-së, Daut Haradinaj, ka ndezur cigare në sallën e Kuvendit të Kosovës. Kjo është...

Daut Haradinaj ndez cigaren brenda Kuvendit të Kosovës

para 5 dite - Infokusi

Deputeti i AAK’së, Daut Haradinaj, është parë duke tymosur duhan në ambientet e Kuvendit të Kosovës. Në momentin kur mori fjalën deputeti Bekë Berisha, po ashtu nga AAK’ja, kamera kapi në fokus edhe Haradinajn...

Daut Haradinaj pi cigare në Kuvend

para 5 dite - Shenja

Teksa po fliste deputeti i AAK-së, Bekë Berisha, në seancën e mocionit ndaj Qeverisë Kurti, deputeti Daut Haradinaj ka shfrytëzuar kohën që të pijë cigare brenda ambienteve të Kuvendit. Në transmetimin...

Haradinaj e “kallë” cigaren në Kuvendin e Kosovës

para 5 dite - Tetova1

Deri sa në Kuvendin e Kosovës po vazhdon debati rreth mocionit të mosbesimit ndaj Qeverisë Kurti, shefi i deputetëve të AAK-së, Daut Haradinaj, ka ndezur cigare në sallën e Kuvendit të Kosovës. Kjo është...

Daut Haradinaj e ndez cigaren në Kuvend

para 5 dite - Tetova Sot

Deputeti, Daut Haradinaj, ka ndezur për të pirë një cigare në objektin e Kuvendit të Kosovës. Haradinaj këtë cigare e ndezi jashtë sallës së seanës që është duke u mbajtur për mocionin e mosbesimit të...

Deputet i VV’së shihet teksa tymos duhan brenda Kuvendit

para 5 dite - Periskopi

Jo vetëm Daut Haradinaj, edhe deputetet e Vetëvendosjes po tymosin cigare brenda Kuvendit të Kosovës. Deputeti Artan Abrashi është incizuar nga gazetarët deri sa po pinte brenda Kuvendit cigare. Kujtojmë...

Daut Haradinaj kërkon falje për ndezjen e cigares brenda Kuvendit

para 5 dite - Fakti Ditor

Deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj, ka kërkuar falje pas ndezjes së cigares brenda Kuvendit të Kosovës. Përmes një postimi në Facebook, Haradinaj u shpreh se kjo ishte pakujdesi e tij. “E di që është shprehi...

Daut Haradinaj kërkon falje

para 5 dite - Gazeta e re

E ndezi cigaren në Kuvendin e Kosovës teksa deputetët po diskutonin për mocionin e mosbesimit ndaj Qeverisë Kurti. Nuk vonoi shumë dhe pamjet dhe fotografitë dolën në media. Deputeti i AAK-së e pranoi...

Pas Daut Haradinajt edhe deputeti i VV-së kapet duke tymosur brenda Kuvendit

para 5 dite - Bota Press

Jo vetëm deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj ka ndezur cigaren brenda hapësirës së Kuvendit – të njëjtin veprim është parë teksa e ka bërë edhe deputeti i Vetëvendosjes, Artan Abrashi veçse në një pjesë...

Daut Haradinaj kërkon falje për ndezjen e cigares në Kuvend

para 5 dite - Epoka e Re

Deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj, ka kërkuar falje pas ndezjes së cigares brenda Kuvendit të Koosvës. Në llogarinë e tij të Facebook-ut ai u shpreh se kjo ishte pakujdesi e tij. “E di që është shprehi...

Daut Haradinaj kërkon falje për ndezjen e cigares brenda Kuvendit

para 5 dite - Ekonomia Online

Deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj, ka kërkuar falje pas ndezjes së cigares brenda Kuvendit të Koosvës. Në llogarinë e tij të Facebook-ut ai u shpreh se kjo ishte pakujdesi e tij. “E di që është shprehi...

Sqarohet Daut Haradinaj për ndezjen e cigares në Kuvend

para 5 dite - Bota Press

Pas publikimit të një fotografie të deputetit të Daut Haradinaj ku shihet duke pirë cigare, ka reaguar deputeti i AAK-së.Ai ka kërkuar falje për këtë pakujdesi, megjithëse ai tha se të gjithë duhanpirësit...

​Haradinaj e “kallë” cigaren në Kuvendin e Kosovës

para 5 dite - Gazeta e re

Shefi i deputetëve të AAK-së, Daut Haradinaj, ka ndezur cigare në sallën e Kuvendit të Kosovës. Kjo është parë teksa deputeti i AAK-së, Bekë Berisha ishte duke mbajtur fjalim, ndërsa në sfond shihej Haradinaj...

Jo vetëm Haradinaj, edhe deputeti i VV-së ndez cigare brenda Kuvendit

para 5 dite - Ekonomia Online

Gjatë fjalimit të deputetit të AAK-së Bekë Berisha, mbrapa tij është parë duke pirë cigare kolegu i tij, Daut Haradinaj. Por nuk është vetëm deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj që tymos cigare brenda Kuvendit....

Haradinaj ndez cigaren brenda sallës së Kuvendit (VIDEO)

para 5 dite - News33

Shefi i grupit parlamentar të AAK-së, Daut Haradinaj e ka ndezur cigaren brenda sallës së Kuvendit, teksa deputetët po vazhdojnë debatin në seancën për mocionin e mosbesimit të Qeverisë. Teksa fjalën e...

Deputeti Haradinaj tymos duhan në ambiente të Kuvendit

para 5 dite - Gazeta Observer

Deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj, është parë duke tymosur duhan në ambientet e Kuvendit të Kosovës. Në momentin kur mori fjalën deputeti Bekë Berisha, po ashtu nga AAK-ja, kamera kapi në fokus edhe Haradinajn...

Daut Haradinaj e ndez cigaren në Kuvend

para 5 dite - in7

Deputeti, Daut Haradinaj, ka ndezur për të pirë një cigare në objektin e Kuvendit të Kosovës. Haradinaj këtë cigare e ndezi jashtë sallës së seanës që është duke u mbajtur për mocionin e mosbesimit të...

Daut Haradinaj e ndez cigaren në Kuvend

para 5 dite - Pa censure

Deputeti, Daut Haradinaj, ka ndezur për të pirë një cigare në objektin e Kuvendit të Kosovës. Haradinaj këtë cigare e ndezi jashtë sallës së seanës që është duke u mbajtur për mocionin e mosbesimit të...

Daut Haradinaj po pi cigare në Kuvend [Foto]

para 5 dite - Fakti Ditor

Teksa po fliste deputeti i AAK-së, Bekë Berisha, në seancën e mocionit ndaj Qeverisë Kurti, deputeti Daut Haradinaj ka shfrytëzuar kohën që të pijë cigare brenda ambienteve të Kuvendit. Në transmetimin...

Daut Haradinaj e ndez cigaren brenda sallës së Kuvendit

para 5 dite - Ekonomia Online

Po vazhdon të mbahet seanca e thirru nga Lidhja Demokratike e Kosovës për rrëzimin e Qeverisë Kurti. Por diçka e paparë deri tani e ka bërë shefi i grupit parlamentar të AAK-së, Daut Haradinaj. Haradinaj...

Haradinaj ndez cigaren brenda sallës së Kuvendit

para 5 dite - Bota Press

Deputeti i AAK’së, Daut Haradinaj, është parë duke tymosur duhan në ambientet e Kuvendit të Kosovës.Në momentin kur mori fjalën deputeti Bekë Berisha, po ashtu nga AAK’ja, kamera kapi në fokus edhe Haradinajn...

Daut Haradinaj e ndez cigaren në sallën e Kuvendit

para 5 dite - Zyrtare

Deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj ka ndezur cigare në sallën e Kuvendit të Kosovës. Në Kuvendin e Kosovës po mbahet seanca për mocionin e mosbesimit ndaj Qeverisë Kurti.

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK