http://kariera.mk

Reagon Albulena Haxhiu: Qeveria u rrëzua me mocionin e planifikuar

para 2 jave - Shprehja.com

Përmes një postimi në Facebook, Haxhiu ka thënë se që nga 3 shkurti, ditën kur u votua Qeveria, kanë punuar pa u ndalur për të jetësuar programin e zotimet me nderë e përkushtim. Sipas saj, Qeveria u rrëzua...

​Haxhiu: Vetëvendosje do të rikthehet edhe më fuqishëm

para 2 jave - Shprehja.com

Ministrja në detyrë e Drejtësisë  në Kosovë, Albulena Haxhiu ka folur pas rrëzimit të Qeverisë Kurti sonte përmes mocionit të mosbesimit të iniciuar nga LDK-ja e Isa Mustafës. Haxhiu ka akuzuar direkt...

Haxhiu: Thaçi e Mustafa rrëzuan Qeverinë Kurti – do të rikthehemi edhe më fuqishëm

para 2 jave - Telegrafi

Ministrja në detyrë e Drejtësisë Albulena Haxhiu ka folur pas rrëzimit të Qeverisë Kurti sonte përmes mocionit të mosbesimit të iniciuar nga LDK-ja e Isa Mustafës. Haxhiu ka akuzuar direkt presidentin...

Haxhiu: Sot Qeveria u rrëzua me mocionin e PLANifikuar nga Thaçi&Mustafa

para 2 jave - Medial

Ministrja në detyrë e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, ka thënë që sot Qeveria u rrëzua me mocionin e planfikuar nga Thaçi dhe Mustafa. Haxhiu përmes një statusi në Facebook, u ka bërë thirrje qytetarëve që...

Albulena Haxhiu: Do të rikthehemi më të fuqishëm

para 2 jave - Insajderi

Albulena Haxhiu, ka reaguar pas rrëzimit të qeverisë e udhëhequr nga lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, derisa Haxhiu ka mbajtur pozitën e Ministres së Drejtësisë. Përmes një postimi në llogarinë...

Albulena Haxhiu akuzon Thaçin e Mustafën për rrëzimin e qeverisë, thotë se LDK tradhtoi qytetarët

para 2 jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 25/03/2020 23:47 Ministrja në largim e Drejtësisë, Albulena Haxhiu ka thënë se Qeveria u rrëzua me mocionin e planifikuar nga presidenti Hashim Thaçi dhe kreu I Lidhjes Demokratike...

​Haxhiu: Vetëvendosje do të rikthehet edhe më fuqishëm

para 2 jave - Alsat-M

Ministrja në detyrë e Drejtësisë  në Kosovë, Albulena Haxhiu ka folur pas rrëzimit të Qeverisë Kurti sonte përmes mocionit të mosbesimit të iniciuar nga LDK-ja e Isa Mustafës. Haxhiu ka akuzuar direkt...

Haxhiu: Qeveria u rrëzua me mocionin e palinifikuar nga Thaçi&Mustafa

para 2 jave - TV21

Ministrja në detyrë e Drejtësisë, Albulena Haxhiu pas rrëzimit të Qeverisë Kurti ka thënë se LDK-ja sikur edhe herave të tjera atyre që e zhvatën shtetin që 20 vite. ”Sot, Qeveria u rrëzua me mocionin...

Haxhiu: Sot Qeveria u rrëzua me mocionin e PLANifikuar nga Thaçi dhe Mustafa

para 2 jave - Lajmi.net

Haxhiu përmes një statusi në Facebook, u ka bërë thirrje qytetarëve që të mos dëshpërohen sepse ky shtet do të bëhet dhe “do rikthehemi edhe më fuqishëm edhe më të fortë”. Statusi i plotë: Më 6 tetor,...

Haxhiu: Sot Qeveria u rrëzua me mocionin e PLANifikuar nga Thaçi&Mustafa

para 2 jave - Klan Kosova

Ministrja në detyrë e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, ka thënë që sot Qeveria u rrëzua me mocionin e planfikuar nga Thaçi dhe Mustafa. Haxhiu përmes një statusi në Facebook, u ka bërë thirrje qytetarëve që...

Haxhiu: Ndryshimet na lanë në gjysmë, LDK tradhtoi besimin e qytetarëve

para 2 jave - Kallxo

Ministrja në largim e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, ka thënë se me votimin e sotëm LDK-ja u kthye në gjirin e vjetër, duke tradhtuar besimin e qytetarëve. “Sot, Qeveria u rrëzua me mocionin e PLANifikuar...

Reagon Albulena Haxhiu: Qeveria u rrëzua me mocionin e planifikuar nga Thaçi e Mustafa

para 2 jave - Lajmi.net

Përmes një postimi në Facebook, Haxhiu ka thënë se që nga 3 shkurti, ditën kur u votua Qeveria, kanë punuar pa u ndalur për të jetësuar programin e zotimet me nderë e përkushtim. Sipas saj, Qeveria u rrëzua...

Haxhiu reagon pas rrëzimit të Qeverisë: Mocioni ishte i planifikuar nga Mustafa e Thaҫi

para 2 jave - OraInfo

Pas rrëzimit të Qeverisë ka ardhur edhe reagimi nga Albulena Haxhiut. Përmes një postimi në Facebook, Haxhiu ka thënë se që nga 3 shkurti, ditën kur u votua Qeveria, kanë punuar pa u ndalur për të jetësuar...

Haxhiu akuzon si tradhtare LDK-në, u bën thirrje qytetarëve të mos dëshpërohen

para 2 jave - Sinjali

Ministrja e Drejtësisë në qeverinë Kurti, Albulena Haxhiu ka reaguar përmes rrjetit social në Facebook, duke thënë që LDK u kthye në gjirin e vjetër te Thaçi. Haxhiu ka theksuar që LDK-ja tradhëtoi besimin...

Haxhiu: Qeveria u rrëzua me mocionin e planifikuar nga Thaçi dhe Mustafa.

para 2 jave - Zeri

Ministrja në largim e Drejtësisë, Albulena Haxhiu ka thënë se Qeveria u rrëzua me mocionin e planifikuar nga presidenti Hashim Thaçi dhe Isa Mustafa. Shkrimi i plotë Të dashur qytetarë, Më 6 tetor, ju...

Pas rrëzimit të Qeverisë Kurti, vjen reagimi i Albulena Haxhiut

para 2 jave - GazetaBlic

Pak momente pas shkarkimit të Qeverisë Kurti, ka ardhur reagimi nga Albulena Haxhiu, raporton Gazeta Blic. Ajo ka shkruar “sot, Qeveria u rrëzua me mocionin e PLANifikuar nga Thaçi&Mustafa”. Reagimi i...

Rrëzimi i Qeverisë Kurti u planifikua nga Thaçi & Mustafa

para 2 jave - Ekonomia Online

Ministrja në detyrë e Drejtësisë, Albulena Haxhiu pas rrëzimit të Qeverisë Kurti ka thënë se LDK-ja sikur edhe herave të tjera atyre që e zhvatën shtetin që 20 vite. ”Sot, Qeveria u rrëzua me mocionin...

Albulena Haxhiu: Thaçi e Mustafa e rrëzuan qeverinë, LDK tradhtoi qytetarët

para 2 jave - Infokusi

Ministrja në largim e Drejtësisë, Albulena Haxhiu ka thënë se Qeveria u rrëzua me mocionin e planifikuar nga presidenti Hashim Thaçi dhe kreu i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa. Ajo tha se LDK...

Haxhiu: Qeveria u rrëzua me mocionin e planifikuar nga Thaçi dhe Mustafa

para 2 jave - Tetova Sot

Ministrja në largim e Drejtësisë, Albulena Haxhiu ka thënë se Qeveria u rrëzua me mocionin e planifikuar nga presidenti Hashim Thaçi dhe Isa Mustafa. Shkrimi i plotë Të dashur qytetarë, Më 6 tetor, ju...

​Haxhiu: Thaçi e Mustafa rrëzuan Qeverinë Kurti – do të rikthehemi edhe më fuqishëm

para 2 jave - Fol

Ministrja në detyrë e Drejtësisë Albulena Haxhiu ka folur pas rrëzimit të Qeverisë Kurti sonte përmes mocionit të mosbesimit të iniciuar nga LDK-ja e Isa Mustafës. Haxhiu ka akuzuar direkt presidentin...

Haxhiu: Thaçi e Mustafa rrëzuan Qeverinë Kurti – do të rikthehemi edhe më fuqishëm

para 2 jave - News33

Ministrja në detyrë e Drejtësisë Albulena Haxhiu ka folur pas rrëzimit të Qeverisë Kurti sonte përmes mocionit të mosbesimit të iniciuar nga LDK-ja e Isa Mustafës. Haxhiu ka akuzuar direkt presidentin...

Haxhiu tregon pse u rrëzua Qeveria Kurti

para 2 jave - Albinfo

Ministrja në detyrë e Drejtësisë e Kosovës, Albulena Haxhiu, ka thënë që sot Qeveria u rrëzua me mocionin e planfikuar nga Thaçi dhe Mustafa. Haxhiu përmes një statusi në Facebook, u ka bërë thirrje qytetarëve...

Reagon Albulena Haxhiu: Qeveria u rrëzua me mocionin e planifikuar

para 2 jave - Periskopi

Ministrja në detyrë e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, ka reaguar pas rrëzimit të Qeverisë “Kurti”. Përmes një postimi në Facebook, Haxhiu ka thënë se që nga 3 shkurti, ditën kur u votua Qeveria, kanë punuar...

Haxhiu: Qeveria u rrëzua me mocionin e planifikuar nga Thaçi dhe Mustafa

para 2 jave - Arbresh

Ministrja në detyrë e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, ka reaguar pas rrëzimit të Qeverisë “Kurti”. Përmes një postimi në Facebook, Haxhiu ka thënë se që nga 3 shkurti, ditën kur u votua Qeveria, kanë punuar...

Seanca për rrëzimin e Qeverisë Kurti, deklarohet Albulena Haxhiu

para 2 jave - Sinjali

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, ka reaguar për mocionin e mosbesimit ndaj Qeverisë Kurti. Haxhiu përmes një postimi në Facebook, tha se është hera e parë që ka zemërim dhe kundërshtim të qytetarëve...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK