http://kariera.mk

Vdes në moshën 37 vjeç nga koronavirusi diplomati britanik

para një jave - Vizion Plus

Një diplomat britanik ka vdekur në Hungari, pasi është infektuar me koronavirus. Steven Dick, zëvendësambasador në Budapest, ka qenë 37 vjeç. Dick, i cili ka punuar disa vite në Kabul dhe Riad, ka marrë...

Një diplomat britanik vdes pas diagnostikimit me koronavirus

para një jave - Sinjali

Një diplomat britanik ka vdekur në Hungari, pasi është infektuar me koronavirus. Steven Dick, zëvendësambasador në Budapest, ka qenë 37 vjeç. Dick, i cili ka punuar disa vite në Kabul dhe Riad, ka marrë...

Vdes nga koronavirusi diplomati britanik në Budapest, familja: Jemi të shkatërruar nga humbja e tij

para një jave - BalkanWeb

Një diplomat i lartë britanik ka vdekur pas prekjes nga koronavirusi. Steven Dick, nënkryetar i misionit në ambasadën britanike në Budapest, ndërroi jetë të martën pasi u testua pozitiv për COVID-19. Zyra...

Vdes nga koronavirusi diplomati britanik në Budapest

para një jave - Insajderi

Një diplomat i lartë britanik ka vdekur pas kontraktimit të koronavirusit. Steven Dick, nënkryetar i misionit në ambasadën britanike në Budapest, ndërroi jetë të martën pasi testoi pozitivisht për sëmundjen...

Vdes diplomati britanik në Budapest, i infektuar me koronavirus

para një jave - Koha.mk

Budapest, 25 mars – Vdiq ish shefi i misionit në ambasadën britanike në Budapest Stiven Dik, i cili ishte infektuar me Kovid 19, kumtoi sot Forin ofis. Related Posts Pompeo: G7 e ka konstatuar fushatën...

Vdes nga koronavirusi diplomati britanik në Budapest

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 25/03/2020 19:49 Një diplomat i lartë britanik ka vdekur pas kontraktimit të koronavirusit. Steven Dick, nënkryetar i misionit në ambasadën britanike në Budapest, ndërroi jetë të martën...

Një diplomat britanik vdes pas diagnostikimit me koronavirus

para një jave - Evropa e Lirë

Një diplomat britanik ka vdekur në Hungari, pasi është infektuar me koronavirus. Steven Dick, zëvendësambasador në Budapest, ka qenë 37 vjeç. Dick, i cili ka punuar disa vite në Kabul dhe Riad, ka marrë...

Zëvendësambasadori britanik në Hungari vdes nga coronavirusi

para një jave - Telegrafi

Zëvendësambasadori britanik në Budapest të Hungarisë, ka vdekur pas kontraktimit të coronavirusit. Steven Dick, 37-vjeç, vdiq dje pasi mori sëmundjen, transmeton ‘Guardian’. Ai u bë zëvendës shefi i misionit...

Vdiq diplomati britanik në Budapest i infektuar me koronavirus

para një jave - TV21

Vdiq ish shefi i misionit në ambasadën britanike në Budapest Stiven Dik, i cili ishte infektuar me Kovid 19, kumtoi sot Forin ofis. Siç thuhet në kumtesë, diplomati 37 vjeçar ka vdekur dje në Hungari....

Vdes nga koronavirusi diplomati i ambasadës britanike në Budapest

para një jave - Klan Kosova

Një diplomat i lartë britanik ka vdekur pas kontraktimit të koronavirusit. Steven Dick, nënkryetar i misionit në ambasadën britanike në Budapest, ndërroi jetë të martën pasi testoi pozitivisht për sëmundjen...

Diplomati britanik vdes nga koronavirusi

para një jave - Lajmi.net

Steven Dick, 37-vjeç, vdiq dje pasi mori sëmundjen, raporton ‘The Guardian’. Ai u bë zëvendës shefi i misionit në Ambasadën britanike në Hungari, në dhjetor 2019.

Diplomati britanik vdes nga koronavirusi

para një jave - Aktuale

Zëvendës ambasadori britanik në Budapest ka vdekur pas kontraktimit të koronavirusit. Steven Dick, 37-vjeç, vdiq dje pasi mori sëmundjen, transmeton ‘Guardian’. Ai u bë zëvendës shefi i misionit në Ambasadën...

Lajmi i fundit: Politikani i njohur vdes nga koronavirusi

para një jave - OraInfo

Koronavirusi është përhapur në shumë vende duke prekur shumë njerëz e marrë jetën shumë prej tyre. Zëvendës ambasadori britanik në Budapest ka vdekur pas kontraktimit të koronavirusit. Steven Dick, 37-vjeç,...

Vdes nga koronavirusi zëvendësambasadori britanik në Hungari

para një jave - Sinjali

Zëvendësambasadori britanik në Budapest të Hungarisë, ka vdekur pas kontraktimit të koronavirusit. Steven Dick, 37-vjeç, vdiq dje pasi mori sëmundjen, transmeton ‘Guardian’. Ai u bë zëvendës shefi i misionit...

Diplomati britanik vdes nga koronavirusi

para një jave - Zeri

Zëvendës ambasadori britanik në Budapest ka vdekur pas kontraktimit të koronavirusit. Steven Dick, 37-vjeç, vdiq dje pasi mori sëmundjen, transmeton ‘Guardian’. Ai u bë zëvendës shefi i misionit në Ambasadën...

Vdes nga coronavirusi diplomati britanik në Hungari

para një jave - Kallxo

Një diplomat në Hungari ka vdekur në moshën 37 vjeçare pasi u infektua me coronavirus, shkruan The Independent. Zyra e jashtme konfirmoi vdekjen e Steven Dick, nënkryetarit të misionit në Ambasadën Britanike...

Diplomati britanik në Budapest vdes nga koronavirusi

para një jave - Albinfo

Steven Dick, zëvendësi i misionit në Ambasadën Britanike në Budapest ka vdekur pas infektimit me koronavirus, ka bërë të ditur të mërkuren Shërbimi i Jashtëm britanik. Diplomati 37-vjeçar ka vdekur në...

​Diplomati britanik vdes nga koronavirusi

para një jave - GazetaBlic

Zëvendës ambasadori britanik në Budapest ka vdekur pas kontraktimit të koronavirusit. Steven Dick, 37-vjeç, vdiq dje pasi mori sëmundjen, transmeton ‘Guardian’. Ai u bë zëvendës shefi i misionit në Ambasadën...

Zëvendësambasadori britanik në Hungari vdes nga coronavirusi

para një jave - Shenja

Zëvendësambasadori britanik në Budapest të Hungarisë, ka vdekur pas kontraktimit të coronavirusit. Steven Dick, 37-vjeç, vdiq dje pasi mori sëmundjen, transmeton ‘Guardian’. Ai u bë zëvendës shefi i misionit...

Vdes nga koronavirusi diplomati britanik në Budapest

para një jave - Tetova Sot

Një diplomat i lartë britanik ka vdekur pas kontraktimit të koronavirusit. Steven Dick, nënkryetar i misionit në ambasadën britanike në Budapest, ndërroi jetë të martën pasi testoi pozitivisht për sëmundjen...

Diplomati britanik në Budapest vdes nga koronavirusi

para një jave - News33

Steven Dick, zëvendësi i misionit në Ambasadën Britanike në Budapest ka vdekur pas infektimit me koronavirus, ka bërë të ditur të mërkuren Shërbimi i Jashtëm britanik. Diplomati 37-vjeçar ka vdekur në...

​Diplomati britanik vdes nga koronavirusi

para një jave - Infokusi

Zëvendës ambasadori britanik në Budapest ka vdekur pas kontraktimit të koronavirusit. Steven Dick, 37-vjeç, vdiq dje pasi mori sëmundjen, transmeton ‘Guardian’. Ai u bë zëvendës shefi i misionit në Ambasadën...

Diplomati britanik, vdes pasi kontraktoi Covid-19 në Hungari

para një jave - Arbresh

Një diplomat britanik në Hungari ka vdekur në moshën 37 vjeçare pasi kontraktoi koronavirus. Zyra e Jashtme konfirmoi vdekjen e Steven Dick, zëvendës shefi i misionit në Ambasadën Britanike në Budapest,...

Vdes nga koronavirusi diplomati i ambasadës britanike në Budapest

para një jave - Periskopi

Një diplomat i lartë britanik ka vdekur pas kontraktimit të koronavirusit. Steven Dick, nënkryetar i misionit në ambasadën britanike në Budapest, ndërroi jetë të martën pasi testoi pozitivisht për sëmundjen...

Diplomati britanik vdes nga koronavirusi

para një jave - Gazeta e re

Zëvendës ambasadori britanik në Budapest ka vdekur pas kontraktimit të koronavirusit. Steven Dick, 37-vjeç, vdiq dje pasi mori sëmundjen, transmeton ‘Guardian’. Ai u bë zëvendës shefi i misionit në Ambasadën...

​Diplomati britanik vdes nga koronavirusi

para një jave - Gazeta Observer

Zëvendës ambasadori britanik në Budapest ka vdekur pas kontraktimit të koronavirusit. Steven Dick, 37-vjeç, vdiq dje pasi mori sëmundjen, transmeton ‘Guardian’. Ai u bë zëvendës shefi i misionit në Ambasadën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK