http://kariera.mk

Në garë për të qenë viktima!

para 2 muajve - Gazeta Express

OP/ED Gazeta Express 25/03/2020 21:23 Shkruan: Mero B AZE Qeveria e Kosovës, mund të humbas sot votbesimin në parlament, pas një mocioni nga partneri i saj kryesor, Lidhja Demokratike e Kosovës, e cila...

Në garë për të qenë viktima!

para 2 muajve - Gazeta Tema

Mero Baze Qeveria e Kosovës, mund të humbas sot votbesimin në parlament, pas një mocioni nga partneri i saj kryesor, Lidhja Demokratike e Kosovës, e cila u ndje e papërfillur nga kryeministri Albin Kurti,...

Në garë për të qenë viktima!

para 2 muajve - Lexo

Nga Mero Baze Qeveria e Kosovës mund të humbasë sot votëbesimin në Parlament, pas një mocioni nga partneri i saj kryesor, Lidhja Demokratike e Kosovës, e cila u ndje e papërfillur nga kryeministri Albin...

Në garë për të qenë viktima!

para 2 muajve - Periskopi

Qeveria e Kosovës mund të humbasë sot votëbesimin në Parlament, pas një mocioni nga partneri i saj kryesor, Lidhja Demokratike e Kosovës, e cila u ndje e papërfillur nga kryeministri Albin Kurti, pas shkarkimit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK