http://kariera.mk

Shifrat marramendëse të përdorimit të Facebook gjatë izolimit nga koronavirusit

para një jave - Insajderi

Facebook ka në pronësi Instagram por edhe aplikacionin popullor të komunikimit Instagram. Facebook ka shënuar një rritje të paprecedent të përdorimit në vende të cilat janë vendosur në karantinë për shkak...

Shifrat marramendëse të përdorimit të Facebook gjatë izolimit nga koronavirusi

para një jave - Zeri

Facebook ka në pronësi Instagram por edhe aplikacionin popullor të komunikimit Instagram. Facebook ka shënuar një rritje të paprecedent të përdorimit në vende të cilat janë vendosur në karantinë për shkak...

Shifrat marramendëse të përdorimit të Facebook gjatë izolimit të koronavirusit

para një jave - Zhurnal

Facebook ka shënuar një rritje të paprecedent të përdorimit në vende të cilat janë vendosur në karantinë për shkak të koronavirusit. Italia, një prej vendeve me kufizimet më të larta, ka pasur rritjen...

Facebook ‘nën sulm’/ Izolimi rrit përdorimin e platformës

para një jave - Top Channel

Facebook ka parë një rritje të përdorimit të platformave të tij në vendet që kanë imponuar izolimin për shkak të virusit. Italia, një nga vendet me kufizimet më të ashpra, ka parë një rritje të madhe me...

Shifrat marramendëse të përdorimit të Facebook gjatë izolimit të koronavirusit

para një jave - Ina

Facebook ka në pronësi Instagram por edhe aplikacionin popullor të komunikimit Instagram. Shifrat marramendëse të përdorimit të Facebook gjatë izolimit të koronavirusit Facebook ka shënuar një rritje të...

Shifrat marramendëse të përdorimit të Facebook gjatë izolimit të koronavirusit

para një jave - Medial

Facebook ka shënuar një rritje të paprecedent të përdorimit në vende të cilat janë vendosur në karantinë për shkak të koronavirusit. Italia, një prej vendeve me kufizimet më të larta, ka pasur rritjen...

Shifrat marramendëse të përdorimit të Facebook gjatë izolimit të koronavirusit

para një jave - Aktuale

Facebook ka shënuar një rritje të paprecedent të përdorimit në vende të cilat janë vendosur në karantinë për shkak të koronavirusit. Italia, një prej vendeve me kufizimet më të larta, ka pasur rritjen...

Shifrat marramendëse të përdorimit të Facebook gjatë izolimit të koronavirusit

para një jave - Tetova Sot

Facebook ka shënuar një rritje të paprecedent të përdorimit në vende të cilat janë vendosur në karantinë për shkak të koronavirusit. Italia, një prej vendeve me kufizimet më të larta, ka pasur rritjen...

Facebook dhe Instagram reduktojnë cilësinë e videove në Evropë përballë izolimit të COVID-19

para një jave - Zhurnal

Një përfaqësues i Facebook tha se kompania do të reduktojë cilësinë e videove në Evropë në Facebook dhe Instagram përkohësisht. Rrjetet sociale i janë bashkuar platformave streaming duke reduktuar cilësinë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK