http://kariera.mk

Snapchat do të ndihmojë në krizën mendore të shkaktuar nga coronavirusi duke lansuar një mundësi të re

para 3 dite - Insajderi

Në përpjekje që ta trajtojë krizën mendore të shkaktuar nga coronavirusi, Snapchat do ta lansojë një mundësi të re të quajtur Here For You. Për ta shënuar Ditën e Sigurisë në Internet që u zhvillua në...

Snapchat do të ndihmojë në krizën mendore të shkaktuar nga coronavirusi duke lansuar një mundësi të re

para 4 dite - Telegrafi

Në përpjekje që ta trajtojë krizën mendore të shkaktuar nga coronavirusi, Snapchat do ta lansojë një mundësi të re të quajtur Here For You. Për ta shënuar Ditën e Sigurisë në Internet që u zhvillua në...

Snapchat do të ndihmojë në krizën mendore të shkaktuar nga coronavirusi duke lansuar një mundësi të re

para 3 dite - Zhurnal

Në përpjekje që ta trajtojë krizën mendore të shkaktuar nga coronavirusi, Snapchat do ta lansojë një mundësi të re të quajtur Here For You. Për ta shënuar Ditën e Sigurisë në Internet që u zhvillua në...

Snapchat do të ndihmojë në krizën mendore të shkaktuar nga coronavirusi

para 4 dite - Flaka

Në përpjekje që ta trajtojë krizën mendore të shkaktuar nga coronavirusi, Snapchat do ta lansojë një mundësi të re të quajtur Here For You. Për ta shënuar Ditën e Sigurisë në Internet që u zhvillua në...

Snapchat do të ndihmojë në krizën mendore të shkaktuar nga coronavirusi

para 4 dite - Gazeta Observer

Në përpjekje që ta trajtojë krizën mendore të shkaktuar nga coronavirusi, Snapchat do ta lansojë një mundësi të re të quajtur Here For You. Për ta shënuar Ditën e Sigurisë në Internet që u zhvillua në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK