http://kariera.mk

Ata që votuan me maska, nuk rrëzuan Albinin, pështynë mbi zgjedhësit

para një jave - GazetaBlic

Shkruan: Andi Bushati Fitorja e mocionit të sotëm ishte shumë më tepër se tentativa e thjeshtë për të rrëzuar qeverinë e Albin Kurtit. Ajo ishte një manovër e ndyrë nga ana morale, kriminale nga ana shëndetësore...

Ata që votuan me maska, nuk rrëzuan Albinin, pështynë mbi zgjedhësit

para një jave - OraInfo

Fitorja e mocionit të sotëm ishte shumë më tepër se tentativa e thjeshtë për të rrëzuar qeverinë e Albin Kurtit. Ajo ishte një manovër e ndyrë nga ana morale, kriminale nga ana shëndetësore dhe ilegjitime...

Ata që votuan me maska, nuk rrëzuan Albinin, pështynë mbi zgjedhësit

para një jave - BalkanWeb

Fitorja e mocionit të sotëm ishte shumë më tepër se tentativa e thjeshtë për të rrëzuar qeverinë e Albin Kurtit. Ajo ishte një manovër e ndyrë nga ana morale, kriminale nga ana shëndetësore dhe ilegjitime...

Ata që votuan me maska, nuk rrëzuan Albinin, pështynë mbi zgjedhësit

para një jave - Koha Jone

Nga Andi Bushati – Fitorja e mocionit të sotëm ishte shumë më tepër se tentativa e thjeshtë për të rrëzuar qeverinë e Albin Kurtit. Ajo ishte një manovër e ndyrë nga ana morale, kriminale nga ana shëndetësore...

Ata që votuan me maska, nuk rrëzuan Albinin, pështynë mbi zgjedhësit

para një jave - Standard

Nga Andi Bushati Fitorja e mocionit të sotëm ishte shumë më tepër se tentativa e thjeshtë për të rrëzuar qeverinë e Albin Kurtit. Ajo ishte një manovër e ndyrë nga ana morale, kriminale nga ana shëndetësore...

Ata që votuan me maska, nuk rrëzuan Albinin, pështynë mbi zgjedhësit

para një jave - Gazeta Telegraf

Nga Andi Bushati Fitorja e mocionit të sotëm ishte shumë më tepër se tentativa e thjeshtë për të rrëzuar qeverinë e Albin Kurtit. Ajo ishte një manovër e ndyrë nga ana morale, kriminale nga ana shëndetësore...

Ata që votuan me maska, nuk rrëzuan Albinin, pështynë mbi zgjedhësit

para një jave - Fol

Shkruan: Andi BUSHATI Fitorja e mocionit të sotëm ishte shumë më tepër se tentativa e thjeshtë për të rrëzuar qeverinë e Albin Kurtit. Ajo ishte një manovër e ndyrë nga ana morale, kriminale nga ana shëndetësore...

Ata që votuan me maska, nuk rrëzuan Albinin, pështynë mbi zgjedhësit

para një jave - Arbresh

Fitorja e mocionit të sotëm ishte shumë më tepër se tentativa e thjeshtë për të rrëzuar qeverinë e Albin Kurtit. Ajo ishte një manovër e ndyrë nga ana morale, kriminale nga ana shëndetësore dhe ilegjitime...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK