http://kariera.mk

Vodhi para bamirësie në Kryqin e Kuq, arrestohet një person në Prizren

para 3 dite - Zhurnal

Një person është arrestuar pasi i njëjti kishte depërtuar me forcë në objektin e Kryqit të Kuq dhe kishte vjedhur një kuti qelqi në të cilën kishte pasur para për qëllime bamirësie. Ngjarja ka ndodhur...

Vodhi para bamirësie në Kryqin e Kuq, arrestohet një person në Prizren

para 3 dite - Shprehja.com

Një person është arrestuar pasi i njëjti kishte depërtuar me forcë në objektin e Kryqit të Kuq dhe kishte vjedhur një kuti qelqi në të cilën kishte pasur para për qëllime bamirësie. Ngjarja ka ndodhur...

Prizren: Vidhen para në kutinë e bamirësisë, stoli ari e armë në dy raste të ndara

para 3 dite - Kallxo

Kriza e krijuar nga pandemia e coronavirusit duket se nuk i ka ndalur vjedhjet që po raportohen në vazhdimësi. Polica e Kosovës ka njoftuar se në rajonin e Prizrenit në 24 orët e fundit kanë ndodhur dy...

Arrestohen dy të dyshuar për vjedhje të kapakëve të pusetave në autostradë

para 3 dite - Kallxo

Policia e Kosovës mbrëmë në orën 22:10 ka arrestuar dy të dyshuar, nga fshati Duhël, Komuna e Suharekës. Dy personat e arrestuar dyshohen se në Autostradën Ibrahim Rugova, kishin vjedhur shtatë (7) kapakë...

Vjedhjen paratë për qëllime bamirësie në objektin e Kryqit të Kuq, një i arrestuar

para 4 dite - Telegrafi

Policia e Kosovës bën të ditur se është arrestuar një person, pasi dyshohet se me përdorim force kishte depërtuar në objektin e Kryqit të Kuq dhe kishte vjedhë një kuti qelqi, në të cilën kishte pas para...

Vjedhje e rëndë në Prizren

para 4 dite - Telegrafi

Policia e Kosovës ka raportuar për një rast të vjedhjes së rëndë në Prizren. Rasti ka ndodhur në fshatin Gjonaj të Prizrenit, më 10 mars. “Më 25.03.2020 viktima mashkull kosovar ka raportuar se person-a...

Arrestohet i dyshuari pasi vodhi para në Kryqin e Kuq

para 4 dite - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 26/03/2020 9:13 Policia e Kosovës ka arresur dje në Prizren të dyshuarin mashkull kosovar pasi i njëjti kishte depërtuar me forcë në objektin e Kryqit të Kuq dhe kishte vjedhë një...

Vjedhin kapakët metalik të pusetave në Duhel të Prizrenit, dy të arrestuar

para 4 dite - Telegrafi

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona pasi dyshohen se të njëjtit në autostradën “Ibrahim Rugova”, i kanë vjedhur shtatë kapak metalik të pusetave. Rasti ka ndodhur të martën në ora 22:10. Me vendim...

Vjedhje e rëndë në Prizren

para 4 dite - Zeri

Rasti ka ndodhur në fshatin Gjonaj të Prizrenit, më 10 mars. “Më 25.03.2020 viktima mashkull kosovar ka raportuar se person-a të panjohur me forcë kanë depërtuar në shtëpinë e tij dhe nga aty janë vjedhur...

Vodhi para bamirësie në Kryqin e Kuq, arrestohet një person në Prizren

para 4 dite - Sinjali

Një person është arrestuar pasi i njëjti kishte depërtuar me forcë në objektin e Kryqit të Kuq dhe kishte vjedhur një kuti qelqi në të cilën kishte pasur para për qëllime bamirësie, njofton Gazeta Sinjali....

Vjedhje të shumta në kohë pandemie

para 4 dite - Arbresh

Vjedhje të shumta në kohë pandemie Gjatë kohës kur Kosova po përballet me virusin Covid-19, po ndodhin vjedhje të shumta në vend. Raporti 24 orësh i Policisë vërehet një numër i madh i vjedhjeve që po...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK