http://kariera.mk

Koronavirusi/ Drejtori i Doganave: Furnizimi nga importi vijon rregullisht

para një dite - BalkanWeb

Në një deklaratë shpërndarë  mediave, Drejtori i Përgjithshëm i Doganave, Gjon Bardhi shprehet se zinxhiri i furnizimit nga importi vijon rregullisht, në të gjitha pikat doganore. “Gjatë këtyre ditëve...

Shërbimi Doganor Shqiptar/ Bardhi: Të gjitha pikat kufitare janë funksionale dhe në dispozicion të çdo subjekti 24 orë

para një dite - Koha Jone

Sipas deklaratës të Drejtorit të Pëgjithsëm të Doganave Shqiptare, Gjon Bardhi, në vijim të zbatimit të masave të ndërmarra nga Qeveria për situatën e krijuar nga Koronavirusi, Shërbimi Doganor Shqiptar...

Koronavirusi/ Drejtori i Doganave: Furnizimi nga importi vijon rregullisht

para një dite - Lexo

Në një deklaratë shpërndarë mediave, Drejtori i Përgjithshëm i Doganave, Gjon Bardhi shprehet se zinxhiri i furnizimit nga importi vijon rregullisht, në të gjitha pikat doganore. “Gjatë këtyre ditëve ka...

Koronavirusi/ Drejtori i Doganave: Furnizimi nga importi vijon rregullisht

para një dite - LajmiFundit

Në një deklaratë shpërndarë mediave, Drejtori i Përgjithshëm i Doganave, Gjon Bardhi shprehet se zinxhiri i furnizimit nga importi vijon rregullisht, në të gjitha pikat doganore. “Gjatë këtyre ditëve ka...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK