http://kariera.mk

Siguri apo të drejta? Marrja e të dhënave personale dhe monitorimi për të gjurmuar virusin nxit një debat etik

para një jave - Koha Jone

Qeveritë në të gjithë botën po galvanizojnë çdo mjet mbikëqyrje në dispozicion të tyre për të ndihmuar në frenimin e përhapjes së koronavirusit. Vendet kanë qenë të shpejtë në përdorimin e një mjeti që...

Bota pas koronavirusit

para një jave - Insajderi

Njerëzimi tani po përballet me një krizë globale. Ndoshta kriza më e madhe e gjeneratës sonë. Vendimet që do të marrin njerëzit dhe qeveritë brenda javëve të ardhshme, me siguri do ta formësojnë botën...

Qysh do të jetë bota pas koronavirusit?

para një jave - Gazeta Tema

Yuval Noah HARARI Njerëzimi tani po përballet me një krizë globale. Ndoshta kriza më e madhe e gjeneratës sonë. Vendimet që do të marrin njerëzit dhe qeveritë brenda javëve të ardhshme, me siguri do ta...

Si do të jetë bota pas koronavirusit?

para një jave - Lajmi.net

Shkruan: Youval Noah Harar Shumë masa afatshkurtra të emergjencës do të bëhen pjesë e jetës. Kjo është natyra e emergjencave. Ato i çojnë përpara proceset historike. Vendimet që në kohë normale mund të...

Bota pas koronavirusit

para një jave - Insajderi

Njerëzimi tani po përballet me një krizë globale. Ndoshta kriza më e madhe e gjeneratës sonë. Vendimet që do të marrin njerëzit dhe qeveritë brenda javëve të ardhshme, me siguri do ta formësojnë botën...

Si do të jetë bota pas koronavirusit?

para një jave - Arbresh

Njerëzimi tani po përballet me një krizë globale. Ndoshta kriza më e madhe e gjeneratës sonë. Vendimet që do të marrin njerëzit dhe qeveritë brenda javëve të ardhshme, me siguri do ta formësojnë botën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK