http://kariera.mk

Instagrami, me një opsion të ri që do t’ju lehtësojë distancimin social

para një jave - Top Channel

Për shumicën prej nesh distancimi social dhe izolimi në shtëpi në kuadër të masave të marra nga qeveria kundër përhapjes së Covid-19 në vendin tonë, nuk është aspak i lehtë. Por, Instagrami ka gjetur zgjidhjen...

Instagrami përfshihet nga pandemia e Covid-19

para një jave - Koha Jone

Instagrami ka gjetur zgjidhjen në mënyrë që orët tuaja të kalojnë më shpejt dhe më bukur. Tashmë kjo platformë sociale vjen me një opsion të ri i quajtur Co-Watching. Tashmë kur të jeni në video-chat me...

Instagrami shton opsionin që na duhej në këto ditë karantinimi

para një jave - Portalb

Jeta në karantinë nuk është aq e thjeshtë sa na u duk ditët e para. Në këto kohë që jetojmë nuk jemi mësuar me distancimin social, prandaj duket se rrjetet sociale janë mënyra më e mirë për të qëndruar...

Instagrami shton opsionin që na duhej në këto ditë karantinimi

para një jave - Ina

Jeta në karantinë nuk është aq e thjeshtë sa na u duk ditët e para. Në këto kohë që jetojmë nuk jemi mësuar me distancimin social, prandaj duket se rrjetet sociale janë mënyra më e mirë për të qëndruar...

Instagrami shton opsionin që na duhej në këto ditë karantinimi

para një jave - Epoka e Re

Jeta në karantinë nuk është aq e thjeshtë sa na u duk ditët e para. Në këto kohë që jetojmë nuk jemi mësuar me distancimin social, prandaj duket se rrjetet sociale janë mënyra më e mirë për të qëndruar...

Instagram vjen me opsionin e ri që distancimi social të mos jetë i vështirë

para një jave - Prive

Në këtë kohë të pandemisë izolimi ka rezultuar të jetë i vështirë për shumë, marrë parasysh edhe distancimin social. Mirëpo platforma sociale Instagram, ka ndërtuar një opsion të ri brenda vetë aplikacionit,...

Instagrami shtoi opsionin që na duhej në këto ditë karantinimi

para një jave - Portalb

Jeta në karantinë nuk është aq e thjeshtë sa na u duk ditët e para. Në këto kohë që jetojmë nuk jemi mësuar me distancimin social, prandaj duket se rrjetet sociale janë mënyra më e mirë për të qëndruar...

Falë opsionit të ri të Instagram-it, periudha e izolimit mund të kalohet më lehtë

para një jave - Albeu

Në këto ditë të pazakonta izolimi, kur ndoshta ju ka marrë malli që të shihni dhe të flisni me të afërmit e miqtë tuaj, Instagram ka përfshirë një opsion të ri, duke shpresuar që do t´ju afrojë më shumë....

Instagram del me Co-Watching, tiparin e ri edhe kundër virusit Corona

para një jave - Shkurt Shqip

Rrjeti i famshëm social Instagrami që është në pronësi të Facebook të martën njoftoi se ka lansuar një tipar të ri që i lejon përdoruesit të shfletojnë aplikacionin me miqtë gjatë video bisedave, si një...

Instagrami shton opsionin që na duhej në këto ditë karantinimi

para një jave - Periskopi

Jeta në karantinë nuk është aq e thjeshtë sa na u duk ditët e para. Në këto kohë që jetojmë nuk jemi mësuar me distancimin social, prandaj duket se rrjetet sociale janë mënyra më e mirë për të qëndruar...

Instagram del me Co-Watching, tiparin e ri edhe kundër virusit Corona

para një jave - Ina

Rrjeti i famshëm social Instagrami që është në pronësi të Facebook të martën njoftoi se ka lansuar një tipar të ri që i lejon përdoruesit të shfletojnë aplikacionin me miqtë gjatë video bisedave, si një...

Instagram del me Co-Watching, tiparin e ri edhe kundër virusit Corona

para një jave - Zeri

Rrjeti i famshëm social Instagrami që është në pronësi të Facebook të martën njoftoi se ka lansuar një tipar të ri që i lejon përdoruesit të shfletojnë aplikacionin me miqtë gjatë video bisedave, si një...

Instagram del me Co-Watching, tiparin e ri edhe kundër virusit korona

para një jave - Gazeta Observer

Rrjeti i famshëm social Instagrami që është në pronësi të Facebook të martën njoftoi se ka lansuar një tipar të ri që i lejon përdoruesit të shfletojnë aplikacionin me miqtë gjatë video bisedave, si një...

Instagram del me Co-Watching, tiparin e ri edhe kundër virusit Corona

para një jave - Insajderi

Rrjeti i famshëm social Instagrami që është në pronësi të Facebook të martën njoftoi se ka lansuar një tipar të ri që i lejon përdoruesit të shfletojnë aplikacionin me miqtë gjatë video bisedave, si një...

Instagram del me Co-Watching, tiparin e ri edhe kundër virusit Corona

para një jave - Medial

Rrjeti i famshëm social Instagrami që është në pronësi të Facebook të martën njoftoi se ka lansuar një tipar të ri që i lejon përdoruesit të shfletojnë aplikacionin me miqtë gjatë video bisedave, si një...

Instagram del me Co-Watching, tiparin e ri edhe kundër virusit Corona

para një jave - News33

Rrjeti i famshëm social Instagrami që është në pronësi të Facebook të martën njoftoi se ka lansuar një tipar të ri që i lejon përdoruesit të shfletojnë aplikacionin me miqtë gjatë video bisedave, si një...

Instagram del me Co-Watching, tiparin e ri edhe kundër virusit Corona

para një jave - Telegrafi

Rrjeti i famshëm social Instagrami që është në pronësi të Facebook të martën njoftoi se ka lansuar një tipar të ri që i lejon përdoruesit të shfletojnë aplikacionin me miqtë gjatë video bisedave, si një...

Instagram del me Co-Watching, tiparin e ri edhe kundër virusit Corona

para një jave - Flaka

Rrjeti i famshëm social Instagrami që është në pronësi të Facebook të martën njoftoi se ka lansuar një tipar të ri që i lejon përdoruesit të shfletojnë aplikacionin me miqtë gjatë video bisedave, si një...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK