http://kariera.mk

“Mediat në luftë për lajmin e parë, por koronavirusi mund të jetë i fundit”, Murati ngre alarmin: Qeveria të përfshijë në paketë mediat dhe gazetarët

para 3 dite - BalkanWeb

Kryeredaktori i Gazeta Shqiptare dhe gazetari Erl Murati i kërkon qeverisë që të mos diskriminojë asnjë biznes në vend në paketën e ndihmës duke përfshirë dhe mediat në situatën e krijuar nga koronavirusi....

Kreu i Konfindustrias: Paketa e ndihmës ekonomike minimale, do falimentojnë qindra biznese

para 3 dite - Medial

Kreu i Konfindustria Gjergj Buxhuku në një lidhje për ‘News24’ deklaroi se paketa e ndihmës, e ofruar nga qeveria është minimale dhe se me situaten ne fjale mund te falimentojne qindra biznese. “Paketa...

Kreu i Konfindustria: Paketa e ndihmës ekonomike minimale, do falimentojnë qindra biznese

para 3 dite - BalkanWeb

Kreu i Konfindustria Gjergj Buxhuku në një lidhje për ‘News24’ deklaroi se paketa e ndihmës, e ofruar nga qeveria është minimale dhe se me situaten ne fjale mund te falimentojne qindra biznese. “Paketa...

“Ka pseudo-emërtime, kategorizime absurde”/ Kreu i Konfindustrias: Paketa e ndihmës ekonomike minimale, do falimentojnë qindra biznese

para 3 dite - Standard

Kreu i Konfindustria Gjergj Buxhuku në një lidhje për ‘News24’ deklaroi se paketa e ndihmës, e ofruar nga qeveria është minimale dhe se me situaten ne fjale mund te falimentojne qindra biznese “Paketa...

“Mediat në luftë për lajmin e parë, por koronavirusi mund të jetë i fundit”, Murati ngre alarmin: Qeveria të përfshijë në paketë mediat dhe gazetarët

para 3 dite - Almakos

Kryeredaktori i Gazeta Shqiptare dhe gazetari Erl Murati i kërkon qeverisë që të mos diskriminojë asnjë biznes në vend në paketën e ndihmës duke përfshirë dhe mediat në situatën e krijuar nga koronavirusi....

Kreu i Konfindustrias: Paketa e ndihmës ekonomike e pa përfillshme, do falimentojnë qindra biznese

para 3 dite - LajmiFundit

Kreu i Konfindustria Gjergj Buxhuku shprehet se paketa e ndihmës, e ofruar nga qeveria është minimale dhe se me situaten aktuale mund te falimentojne qindra biznese. “Paketa financiare duhet të ishte më...

COVID-19, Nezaj: Media duhet të përfshihet në paketën ekonomike të qeverisë

para 4 dite - Koha Jone

Në planin ekonomik të qeverisë të prezantuar pas situatës së krijuar me koronavirusin duhet të përfshihet edhe media. Gazetari dhe pedagogu, Sami Nezaj në një lidhje me skype për Ora News tha se qeveria...

Paketa financiare e qeverisë dhe informimi si proces jetik për fitimin e “luftës”

para 6 dite - BalkanWeb

Kryeministri Rama prezantoi pak ditë më parë paketën financiare që pritet të lehtësojë sadopak pasojat e krizës ekonomike që mund të sjellë në vend bllokimi i jetës publike nga koronavirusi. Fondi në dispozicion:...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK