http://kariera.mk

Komuna e Gostivarit nga sot ka xhiro-llogari të bllokuar

para 5 dite - Gostivari Sot

Komuna e Gostivarit nga sot ka xhiro-llogari të bllokuar, edhe pse me vendim qeveria përmbrauesit nuk kanë të drejtë për të kryer procese përmbaruese. Që situata të jetë edhe më alarmante, kjo ndodh kur...

Komuna e Gostivarit nga sot ka xhiro-llogari të bllokuar, mbetet pa para në buxhet

para 5 dite - TV Koha

Komuna e Gostivarit nga sot ka xhiro-llogari të bllokuar, edhe pse me vendim qeveria përmbrauesit nuk kanë të drejtë për të kryer procese përmbaruese. Që situata të jetë edhe më alarmante, kjo ndodh kur...

Bllokohet llogaria e Komunës së Gostivarit, përmbaruesi kërkon 5 milion denarë

para 5 dite - InfoShqip

Llogaria e Komunës së Gostivarit prej sot është bllokuar për shkak të kërkesës së përmbaruesit pas ankesës së zjarrfikësve për shtesë të papaguar, informoi kryetari i komunës Arben Taravari. Bllokimi i...

Përmbaruesit ia bllokojnë xhirollogarinë komunës së Gostivarit

para 5 dite - Shenja

Për një borxh ndaj të punësuarve në brigadën e zjarrfikësve të mbetur nga vitet 2015, 2016 dhe 2017, komuna e Gostivarit nga sot ka xhiro-llogari të bllokuar. Edhe pse me vendim qeverie përmbaruesit nuk...

Taravari: Në kohë pandemie dhe me direktivë partiake, Komuna e Gostivarit mbetet pa para në buxhet

para 5 dite - Portalb

Komuna e Gostivarit nga sot ka xhiro-llogari të bllokuar, edhe pse me vendim qeverie përmbaruesit nuk kanë të drejtë të kryejnë procese përmbaruese. Që situata të jetë edhe më alarmante, kjo ndodh kur...

I bllokohet xhiro- llogaria komunës së Gostivarit

para 5 dite - Tetova1

Komuna e Gostivarit nga sot ka xhiro-llogari të bllokuar, edhe pse me vendim qeverie përmbaruesit nuk kanë të drejtë të kryejnë procese përmbaruese. Që situata të jetë edhe më alarmante, kjo ndodh kur...

Bllokohet llogaria e Komunës së Gostivarit, përmbaruesi kërkon 5 milion denarë

para 5 dite - Zhurnal

Shkup, 26 mars – Zhurnal.mk – Llogaria e Komunës së Gostivarit prej sot është bllokuar për shkak të kërkesës së përmbaruesit pas ankesës së zjarrfikësve për shtesë të papaguar, informoi kryetari i komunës...

Në kohë pandemie dhe me direktivë partiake, Komuna e Gostivarit mbetet pa para në buxhet

para 5 dite - Aktuale

Komuna e Gostivarit nga sot ka xhiro-llogari të bllokuar, edhe pse me vendim qeverie përmbaruesit nuk kanë të drejtë të kryejnë procese përmbaruese. Që situata të jetë edhe më alarmante, kjo ndodh kur...

Bllokohet llogaria e Komunës së Gostivarit, përmbaruesi kërkon 5 milion denarë

para 5 dite - Ina

Llogaria e Komunës së Gostivarit prej sot është bllokuar për shkak të kërkesës së përmbaruesit pas ankesës së zjarrfikësve për shtesë të papaguar, informoi kryetari i komunës Arben Taravari. Bllokimi i...

I bllokohet xhiro- llogaria komunës së Gostivarit

para 5 dite - Lajm

Komuna e Gostivarit nga sot ka xhiro-llogari të bllokuar, edhe pse me vendim qeverie përmbaruesit nuk kanë të drejtë të kryejnë procese përmbaruese. Që situata të jetë edhe më alarmante, kjo ndodh kur...

Komuna e Gostivarit nga sot ka xhiro-llogari të bllokuar, mbetet pa para në buxhet

para 5 dite - Tetova Sot

Komuna e Gostivarit nga sot ka xhiro-llogari të bllokuar, edhe pse me vendim qeveria përmbrauesit nuk kanë të drejtë për të kryer procese përmbaruese. Që situata të jetë edhe më alarmante, kjo ndodh kur...

I bllokohet xhiro- llogaria komunës së Gostivarit

para 5 dite - Shenja

Komuna e Gostivarit nga sot ka xhiro-llogari të bllokuar, edhe pse me vendim qeverie përmbaruesit nuk kanë të drejtë të kryejnë procese përmbaruese. Që situata të jetë edhe më alarmante, kjo ndodh kur...

Komuna e Gostivarit nga sot ka xhiro-llogari të bllokuar, mbetet pa para në buxhet

para 5 dite - Republika

Komuna e Gostivarit nga sot ka xhiro-llogari të bllokuar, edhe pse me vendim qeveria përmbrauesit nuk kanë të drejtë për të kryer procese përmbaruese. Që situata të jetë edhe më alarmante, kjo ndodh kur...

I bllokohet xhiro- llogaria komunës së Gostivarit

para 5 dite - Shkurt Shqip

Komuna e Gostivarit nga sot ka xhiro-llogari të bllokuar, edhe pse me vendim qeverie përmbaruesit nuk kanë të drejtë të kryejnë procese përmbaruese. Që situata të jetë edhe më alarmante, kjo ndodh kur...

Bllokohet llogaria e Komunës së Gostivarit, përmbaruesi kërkon 5 milion denarë

para 5 dite - Zyrtare

Llogaria e Komunës së Gostivarit prej sot është bllokuar për shkak të kërkesës së përmbaruesit pas ankesës së zjarrfikësve për shtesë të papaguar, informoi kryetari i komunës Arben Taravari. Bllokimi i...

Në kohë pandemie i bllokohet llogaria Komunës së Gostovarit, Taravari akuzon një parti politike

para 5 dite - Europort

Komuna e Gostivarit nga sot ka xhiro-llogari të bllokuar, edhe pse me vendim qeverie përmbaruesit nuk kanë të drejtë të kryejnë procese përmbaruese. Që situata të jetë edhe më alarmante, kjo ndodh kur...

Në kohë pandemie, militantët partiak i bllokojnë xhiro-llogarinë Komunës së Gostivarit

para 5 dite - News33

Në kohë pandemie dhe kur përmbarimi me vendim qeverie u ndalua deri në muajin qershor të këtij viti, Komunës së Gostivrait i bllokohte xhiro-llogaria. Bllokimi është bërë për borxhe të prapabetura ndaj...

Komuna e Gostivarit: Në kohë pandemie, militantët partiak i bllokojnë xhiro-llogarinë e Komunës

para 5 dite - in7

Në kohë pandemie dhe kur përmbarimi me vendim qeverie u ndalua deri në muajin qershor të këtij viti, Komunës së Gostivrait i bllokohte xhiro-llogaria. Bllokimi është bërë për borxhe të prapabetura ndaj...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK