http://kariera.mk

Shtyhet afati për lirimet në import për bizneset prodhuese që janë të pajisura me autorizime

para një dite - Insajderi

Komisioni për Lirime në Import, me qëllim të zbatimit të nenit 29 të Ligjit 05/L-037 për Tatimin mbi Vlerën e Shtuar dhe nenit 48 të Udhëzimit Administrativ 03/2015 për zbatimin e Ligjit 05/L-037 për Tatimin...

Shtyhet afati për lirimet në import për bizneset prodhuese që janë të pajisura me autorizime

para 2 dite - Telegrafi

Komisioni për lirime në import, me qëllim të zbatimit të nenit 29 të Ligjit 05/L-037 për Tatimin mbi Vlerën e Shtuar dhe nenit 48 të Udhëzimit Administrativ 03/2015 për zbatimin e Ligjit 05/L-037 për Tatimin...

ATK-ja me njoftim për prodhuesit që importojnë

para 3 dite - Lajmi.net

Komisioni për lirime në import, me qëllim të zbatimit të ligjeve njofton se të gjitha autorizimet e lëshuara nga ky komision për lirime në import me efekt zbatimi deri me datën 31.12.2019, shtyhen me automatizëm...

Shtyhet afati për lirimet në import për bizneset prodhuese që janë të pajisura me autorizime

para 2 dite - Arbresh

Komisioni për Lirime në Import, me qëllim të zbatimit të nenit 29 të Ligjit 05/L-037 për Tatimin mbi Vlerën e Shtuar dhe nenit 48 të Udhëzimit Administrativ 03/2015 për zbatimin e Ligjit 05/L-037 për Tatimin...

Shtyhet afati për lirimet në import për bizneset prodhuese që janë të pajisura me autorizime

para 2 dite - Ekonomia Online

Komisioni për Lirime në Import, me qëllim të zbatimit të nenit 29 të Ligjit 05/L-037 për Tatimin mbi Vlerën e Shtuar dhe nenit 48 të Udhëzimit Administrativ 03/2015 për zbatimin e Ligjit 05/L-037 për Tatimin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK