http://kariera.mk

Bombë para dyerve të Burgut në Tetovë

para 5 dite - Klan Kosova

Është hedhur një bombë në afërsi të derës hyrëse të burgut të Tetovës paraditen e sotme. Bomba e dorës, edhe pse ka pasur të hequr siguresën, nuk ka shpërthyer. Një i punësuar në Burgun e Tetovës, pasi...

Bombë para dyerve të burgut në Tetovë

para 5 dite - Alsat-M

Është hedhur një bombë në afërsi të derës hyrëse të burgut të Tetovës paraditen e sotme. Bomba e dorës, edhe pse ka pasur të hequr siguresën, nuk ka shpërthyer. Një i punësuar në Burgun e Tetovës, pasi...

Bombë para dyerve të Burgut në Tetovë

para 5 dite - Lajmi.net

Bomba e dorës, edhe pse ka pasur të hequr siguresën, nuk ka shpërthyer. Një i punësuar në Burgun e Tetovës, pasi ka parkuar veturën e tij, ka vërejtur mjetin shpërthyes në afërsi të gomës së majtë të makinës...

Bombë para dyerve të Burgut në Tetovë

para 5 dite - Zeri

Është hedhur një bombë në afërsi të derës hyrëse të burgut të Tetovës paraditen e sotme. Bomba e dorës, edhe pse ka pasur të hequr siguresën, nuk ka shpërthyer. Një i punësuar në Burgun e Tetovës, pasi...

Bombë në burgun e Tetovës

para 5 dite - Medial

Alsat njofton se para pak çastesh  në afërsi të derës hyrëse të burgut të Tetovës është gjetur një bombë. Bomba e hedhur fatmirësisht nuk ka eksploduar. Në bazë të informacioneve të para të pakonfirmuara...

Bombë para dyerve të Burgut në Tetovë

para 5 dite - GazetaBlic

Është hedhur një bombë në afërsi të derës hyrëse të burgut të Tetovës paraditen e sotme. Bomba e dorës, edhe pse ka pasur të hequr siguresën, nuk ka shpërthyer. Një i punësuar në Burgun e Tetovës, pasi...

SPB TETOVË: BOMBË DORE AFËR BURGUT TË TETOVËS

para 5 dite - Klan Macedonia

DHJETË PERSONA NUK ZBATOJNË MASAT E KUFIZIMIT TË LËVIZJES Siç njofton përmes një komunikate Sektori për Punë të Brendshme në Tetovë, Sot rreth orës 10 e 30 minuta, i punësuari në Burgun e Tetovës, në SPB...

Gjendet bombë e pashpërthyer para burgut të Tetovës

para 5 dite - Telegrafi

Një i punësuar në Burgun Tetovës sot rreth orës 10:30 ka denoncuar se e ka gjetur një bombë të pashpërthyer para objektit. Ai e ka vërejtur bombën, kur është parkuar para objektit të burgut, përcjell Telegrafi...

Është gjetur bombë te burgu i Tetovës

para 5 dite - Portalb

Një bombë e aktivizuar është gjetur në burgun e Tetovës nga një punonjës i këtij institucioni, kjo bombë fatmirësisht është gjetur në kohë dhe ende pa eksploduar, këtë për Portalb.mk e konfirmuan nga Sektori...

BOMBA PRANË BURGUT NË TETOVË, POLICIA JEP DETAJE

para 5 dite - TV Koha

Sot rreth orës 10:30 minuta, i punësuar në burgun e Tetovës, në SPB Tetovë ka denoncuar se në rrugën “Braqa Milladinovi” në Tetovë, në afërsi të këtij institucioni, në vendin ku ka parkuar veturën e tij...

Bombë e pashpërthyer u gjet para burgut të Tetovës

para 5 dite - TV21

Sic njofton përmes një komunikate Sektori për Punë të Brendshme në Tetovë, Sot rreth orës 10 e 30 minuta, i punësuari në Burgun e Tetovës, në SPB Tetovë ka denoncuar se në rrugën ,,Vëllezërit Milladinovi”...

Gjendet një bombë dore e pa eksploduar para burgut të Tetovës

para 5 dite - Zhurnal

Tetovë, 26 mars – Zhurnal.mk – Një i punësuar në burgun e Tetovës, paraditën e sotme rreth orës 10:30 ka denoncuar se ka gjetur një bombë të paeksploduar para objektit të burgut. Ai atë e ka vërejtur derisa...

LAJMI I FUNDIT : Bombë në burgun e Tetovës

para 5 dite - Koha.mk

Tetovë, 25  mars – Para pak çastesh  në afërsi të derës hyrëse të burgut të Tetovës është gjetur një bombë. Bomba e hedhur fatmirësisht nuk ka eksploduar, raporton Alsat, përcjell Koha.mk Sipas informacioneve...

Bombë në burgun e Tetovës

para 5 dite - Iliria News

Alsat njofton se para pak çastesh në afërsi të derës hyrëse të burgut të Tetovës është gjetur një bombë. Bomba e hedhur fatmirësisht nuk ka eksploduar. Në bazë të informacioneve të para të pakonfirmuara...

Bombë në burgun e Tetovës

para 5 dite - Derveni

Alsat njofton se para pak çastesh në afërsi të derës hyrëse të burgut të Tetovës është gjetur një bombë. Bomba e hedhur fatmirësisht nuk ka eksploduar. Në bazë të informacioneve të para të pakonfirmuara...

Në rajonin e Pollogut 10 persona nuk e kanë respektuar orën policore

para 5 dite - Gostivari Sot

Dje (25-mars) dhe sot (26-mars) në periudhë prej ora 07.00 deri ora 07.00, në rajonin e SPB Tetovë, gjithsej 10 persona nuk e kanë respektuar, gjegjësishtë e kanë shkelur vendimin e qeverisë për lëvizje...

Bombë në burgun e Tetovës

para 5 dite - Alsat-M

Alsat mëson se para pak çastesh  në afërsi të derës hyrëse të burgut të Tetovës është gjetur një bombë. Bomba e hedhur fatmirësisht nuk ka eksploduar. Në bazë të informacioneve të para të pakonfirmuara...

Bombë në burgun e Tetovës

para 5 dite - Ina

Alsat njofton se para pak çastesh në afërsi të derës hyrëse të burgut të Tetovës është gjetur një bombë. Bomba e hedhur fatmirësisht nuk ka eksploduar. Në bazë të informacioneve të para të pakonfirmuara...

Bombë në burgun e Tetovës

para 5 dite - Aktuale

Alsat njofton se para pak çastesh  në afërsi të derës hyrëse të burgut të Tetovës është gjetur një bombë. Bomba e hedhur fatmirësisht nuk ka eksploduar. Në bazë të informacioneve të para të pakonfirmuara...

Bombë në derën hyrëse të burgut të Tetovës

para 5 dite - Albeu

Para pak çastesh në afërsi të derës hyrëse të burgut të Tetovës është gjetur një bombë. Bomba e hedhur fatmirësisht nuk ka eksploduar. Në bazë të informacioneve të para të pakonfirmuara dyshohet të jetë...

Bomba pranë burgut në Tetovë, policia jep detaje

para 5 dite - Shenja

Sot rreth orës 10:30 minuta, i punësuar në burgun e Tetovës, në SPB Tetovë ka denoncuar se në rrugën “Braqa Milladinovi” në Tetovë, në afërsi të këtij institucioni, në vendin ku ka parkuar veturën e tij...

Bombë para dyerve të Burgut në Tetovë

para 5 dite - Arbresh

Është hedhur një bombë në afërsi të derës hyrëse të burgut të Tetovës paraditen e sotme. Bomba e dorës, edhe pse ka pasur të hequr siguresën, nuk ka shpërthyer. Një i punësuar në Burgun e Tetovës, pasi...

Bombë para dyerve të burgut në Tetovë

para 5 dite - Epoka e Re

Është hedhur një bombë në afërsi të derës hyrëse të burgut të Tetovës paraditen e sotme. Bomba e dorës, edhe pse ka pasur të hequr siguresën, nuk ka shpërthyer. Një i punësuar në Burgun e Tetovës, pasi...

Bombë para dyerve të Burgut në Tetovë

para 5 dite - Ekonomia Online

Është hedhur një bombë në afërsi të derës hyrëse të burgut të Tetovës paraditen e sotme. Bomba e dorës, edhe pse ka pasur të hequr siguresën, nuk ka shpërthyer. Një i punësuar në Burgun e Tetovës, pasi...

Bombë para dyerve të burgut në Tetovë

para 5 dite - News33

Është hedhur një bombë në afërsi të derës hyrëse të burgut të Tetovës paraditen e sotme. Bomba e dorës, edhe pse ka pasur të hequr siguresën, nuk ka shpërthyer. Një i punësuar në Burgun e Tetovës, pasi...

Tetovë:10 persona nuk e respektojnë vendimin e orës policore

para 5 dite - Tetova Sot

Dje dhe sot në periudhë prej ora 07.00 deri ora 07.00, në rajonin e SPB Tetovë, gjithsej 10 persona nuk e kanë respektuar, gjegjësisht e kanë shkelur vendimin e Qeverisë për lëvizje të kufizuar informon...

10 persona në Tetovë dhe rrethinë nuk e kanë respektuar vendimin e qeverisë për kufizim të lëvizjes

para 5 dite - Tetova1

Nga Sekrori për Punë të Brendshme në Tetovë njoftojnë se gjatë periudhës së orës policore mbrëmë dhe sot, gjithsejt 10 persona nuk kanë respektuar vendimin e qeverisë për lëvizje të kufizuar, përcjell...

Gjendet një bombë para derës së burgut të Tetovës

para 5 dite - Flaka

Një bombë e pashpërthyer është gjetur në afërsi të burgut të Tetovës. Sipas informacioneve vendi i ngjarjes është rrethuar dhe po pritet ekipe anti-bombë të vijën për ta larguar bombën. Jo zyrtarisht flitet...

Bomba pranë burgut në tetovë policia jep detaje

para 5 dite - Sharri

Sot rreth orës 10:30 minuta, i punësuar në burgun e Tetovës, në SPB Tetovë ka denoncuar se në rrugën “Braqa Milladinovi” në Tetovë, në afërsi të këtij institucioni, në vendin ku ka parkuar veturën e tij...

Gjendet një bombë para derës së burgut të Tetovës

para 5 dite - Shenja

Një bombë e pashpërthyer është gjetur në afërsi të burgut të Tetovës. Sipas informacioneve vendi i ngjarjes është rrethuar dhe po pritet ekipe anti-bombë të vijën për ta larguar bombën. Jo zyrtarisht flitet...

Në rajonin e Pollogut 10 persona nuk e kanë respektuar orën policore

para 5 dite - Flaka

Dje (25-mars) dhe sot (26-mars) në periudhë prej ora 07.00 deri ora 07.00, në rajonin e SPB Tetovë, gjithsej 10 persona nuk e kanë respektuar, gjegjësishtë e kanë shkelur vendimin e qeverisë për lëvizje...

Bombë në hyrje të burgut të Tetovës

para 5 dite - Tetova1

Para pak çastesh në afërsi të derës hyrëse të burgut të Tetovës është gjetur një bombë, informon TV Alsat. Bomba e hedhur fatmirësisht nuk ka eksploduar. Në bazë të informacioneve të para të pakonfirmuara...

Bombë në burgun e Tetovës

para 5 dite - Tetova Sot

Alsat njofton se para pak çastesh në afërsi të derës hyrëse të burgut të Tetovës është gjetur një bombë. Bomba e hedhur fatmirësisht nuk ka eksploduar. Në bazë të informacioneve të para të pakonfirmuara...

Bombë në burgun e Tetovës

para 5 dite - Lajm

Alsat njofton se para pak çastesh  në afërsi të derës hyrëse të burgut të Tetovës është gjetur një bombë. Bomba e hedhur fatmirësisht nuk ka eksploduar. Në bazë të informacioneve të para të pakonfirmuara...

Bombë në burgun e Tetovës

para 5 dite - Almakos

Alsat njofton se para pak çastesh në afërsi të derës hyrëse të burgut të Tetovës është gjetur një bombë. Bomba e hedhur fatmirësisht nuk ka eksploduar. Në bazë të informacioneve të para të pakonfirmuara...

Gjendet bombë e pashpërthyer para burgut të Tetovës

para 5 dite - Arbresh

Një i punësuar në Burgun Tetovës sot rreth orës 10:30 ka denoncuar se e ka gjetur një bombë të pashpërthyer para objektit. Ai e ka vërejtur bombën, kur është parkuar para objektit të burgut, përcjell Telegrafi...

Bombë në burgun e Tetovës

para 5 dite - Fakti Ditor

Alsat njofton se para pak çastesh  në afërsi të derës hyrëse të burgut të Tetovës është gjetur një bombë. Bomba e hedhur fatmirësisht nuk ka eksploduar. Në bazë të informacioneve të para të pakonfirmuara...

Bombë në burgun e Tetovës

para 5 dite - in7

Para pak çastesh në afërsi të derës hyrëse të burgut të Tetovës është gjetur një bombë. Bomba e hedhur fatmirësisht nuk ka eksploduar. Në bazë të informacioneve të para të pakonfirmuara dyshohet të jetë...

Bombë në burgun e Tetovës

para 5 dite - Republika

Alsat njofton se para pak çastesh në afërsi të derës hyrëse të burgut të Tetovës është gjetur një bombë. Bomba e hedhur fatmirësisht nuk ka eksploduar. Në bazë të informacioneve të para të pakonfirmuara...

SPB Tetovë, 10 persona nuk kanë respektuar vendimin e qeverisë për kufizim të lëvizjes

para 5 dite - in7

Nga Sekrori për Punë të Brendshme në Tetovë njoftojnë se gjatë periudhës së orës policore mbrëmë dhe sot, gjithsejt 10 persona nuk kanë respektuar vendimin e qeverisë për lëvizje të kufizuar, përcjell...

Bombë në burgun e Tetovës

para 5 dite - Zyrtare

Alsat njofton se para pak çastesh në afërsi të derës hyrëse të burgut të Tetovës është gjetur një bombë. Bomba e hedhur fatmirësisht nuk ka eksploduar. Në bazë të informacioneve të para të pakonfirmuara...

Bombë në burgun e Tetovës

para 5 dite - Pa censure

Njoftojm se para pak çastesh në afërsi të derës hyrëse të burgut të Tetovës është gjetur një bombë. Bomba e hedhur fatmirësisht nuk ka eksploduar. Në bazë të informacioneve të para të pakonfirmuara dyshohet...

Lajmi i fundit: Vendoset bombë para derës së Burgut në Tetovë

para 5 dite - Fol

Në këto çaste ka ndodhur një incident para derës së Burgut të Tetovës. Autorë të panjohur kanë hedhur një bombë dore vetëm disa metra larg hyrjes kryesore para burgut të Tetovës. Organet policore janë...

Bombë në burgun e Tetovës

para 5 dite - Sharri

Alsat njofton se para pak çastesh në afërsi të derës hyrëse të burgut të Tetovës është gjetur një bombë. Bomba e hedhur fatmirësisht nuk ka eksploduar. Në bazë të informacioneve të para të pakonfirmuara...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK