http://kariera.mk

Kjo është gjendja e familjes së prekur me koronavirus në Vrapçiq të Gjilanit

para një jave - Sinjali

Gjilani vazhdon të jetë një nga komunat me numrin më të madh të të prekurve nga koronavirusi. Nënkryetari i kësaj komune, Arbër Ismajli përmes një postimi të bërë në Facebook, ka treguar se sot bashkë...

Të prekurit me koronavirus në Vrapçiq të Gjilanit në gjendje stabile

para një jave - Medial

Komuna e Gjilanit, më të gjitha kapacitetet e saj të shëndetësisë primare e profesionale, në vazhdimësi po i del në ndihmë të prekurve me virusin Covid-19. Gjilani është një ndër qytetet më të prekura...

Ismajli: Gjendja e të prekurve me Covid-19 në Vrapçiq është e mirë dhe stabile

para një jave - Telegrafi

Nënkryetari i Komunës së Gjilanit, Arbër Ismajli ka thënë se gjendja e të prekurve me COVID-19 në fshatin Vraçiq është stabile. Ismajli ka njoftuar se gjatë ditës u janë ofruar medikamente, pako ushqimore...

KFOR-i turk interesohet për situatën me coronavirus në Gjilan

para një jave - Telegrafi

KFOR-i turk në Gjilan sot ka vizituar Qendrën Operative Emergjente ku është interesuar për menaxhimin që kjo komunë është duke bërë me të gjitha ekipet e saj ndër-institucionale për parandalimin e coronavirusit....

Të prekurit me koronavirus në Vrapçiq të Gjilanit në gjendje stabile

para një jave - Zhurnal

Komuna e Gjilanit, më të gjitha kapacitetet e saj të shëndetësisë primare e profesionale, në vazhdimësi po i del në ndihmë të prekurve me virusin Covid-19. Gjilani është një ndër qytetet më të prekura...

KFOR-i turk interesohet për menaxhimin e situatës me Covid-19 në Gjilan

para një jave - Medial

KFOR-i turk në Gjilan sot ka qëndruar në Qendrën Operative Emergjente ku është interesuar për menaxhimin që Komuna e Gjilanit është duke bërë me të gjitha ekipet e saj ndërinstitucionale për parandalimin...

KFOR-i turk interesohet për menaxhimin e situatës ndaj koronavirusit në Gjilan

para një jave - Anadolu Agency

Prishtinë Pjesëtarë të KFOR-it turk në Kosovë kanë qëndruar sot në Qendrën Operative Emergjente në Komunën e Gjilanit ku janë interesuar për situatën dhe menaxhimin e saj nga ana e komunës dhe ekipet ndër-institucionale...

Të prekurit me koronavirus në Vrapçiq të Gjilanit në gjendje stabile

para një jave - Klan Kosova

Komuna e Gjilanit, më të gjitha kapacitetet e saj të shëndetësisë primare e profesionale, në vazhdimësi po i del në ndihmë të prekurve me virusin Covid-19. Gjilani është një ndër qytetet më të prekura...

KFOR-i turk interesohet për situatën dhe menaxhimin e saj në Gjilan

para një jave - Zhurnal

KFOR-i turk në Gjilan sot ka qëndruar në Qendrën Operative Emergjente ku është interesuar për menaxhimin që Komuna e Gjilanit është duke bërë me të gjitha ekipet e saj ndër-institucionale për parandalimin...

KFOR-i turk interesohet për menaxhimin e situatës me Covid-19 në Gjilan

para një jave - Klan Kosova

KFOR-i turk në Gjilan sot ka qëndruar në Qendrën Operative Emergjente ku është interesuar për menaxhimin që Komuna e Gjilanit është duke bërë me të gjitha ekipet e saj ndërinstitucionale për parandalimin...

Kjo është gjendja shëndetësore e të infektuarve me koronavirus në Vrapçiq të Gjilanit

para një jave - Zeri

Komuna e Gjilanit, përmes një komunikate për media ka njoftuar se ka vënë në dispozicion të gjitha kapacitetet e saj të shëndetësisë primare e profesionale, në vazhdimësi për tu dal në ndihmë të prekurve...

KFOR-i turk interesohet për situatën me Covid-19 në Gjilan

para një jave - Sinjali

KFOR-i turk sot ka vizituar Qendrën Operative Emergjente në Gjilan, për t’u informuar më shumë rreth menaxhimit të kësaj komune për parandalimin e virusit Covid-19. Në këtë takim KFOR-i është informuar...

Ismajli: Gjendja e të prekurve me koronavirus në Vrapçiq është stabile

para një jave - RTV 21

Ismajli: Nuk ka vend për panik, jemi 24 orë në shërbim të të gjithë qytetarëve Nënkryetari i Gjilanit, Arbër Ismajli ka deklaruar se gjendja e të prekurve me Covid-19, në Vrapçiq, është stabile. “Gjatë...

Ja gjendja shëndetësore e të prekurve me koronavirus në Vrapçiq të Gjilanit

para një jave - OraInfo

Kjo është gjendja shëndetësore e të prekurve me koronavirus në Vrapçiq të Gjilanit. Komuna e Gjilanit, më të gjitha kapacitetet e saj të shëndetësisë primare e profesionale, në vazhdimësi po i del në ndihmë...

Ismajli: Gjendja e të prekurve me koronavirus në Vrapçiq është stabile

para një jave - GazetaBlic

Komuna e Gjilanit ka njoftuar mbi gjendjen e të prekurve me koronavirus në këtë komunë. Bëhet e ditur se gjendja e tyre është stabile dhe e mirë. Nënkryetari i Gjilanit, Arbër Ismajli, i cili në emër të...

Të prekurit me Covid-19 në Vrapçiq në gjendje stabile

para një jave - Sinjali

Komuna e Gjilanit, më të gjitha kapacitetet e saj të shëndetësisë primare e profesionale, thotë se në vazhdimësi po i del në ndihmë të prekurve me virusin Covid-19. Nënkryetari i Gjilanit, Arbër Ismajli,...

Kjo është gjendja shëndetësore e të prekurve me koronavirus në Vrapçiq të Gjilanit

para një jave - Lajmi.net

Nënkryetari i Gjilanit, Arbër Ismajli, i cili në emër të kryetarit Haziri po e menaxhon këtë situatë, ka deklaruar se fatmirësisht gjendja e të prekurve me Covid-19, në Vrapçiq, është stabile. “Gjatë ditës...

KFOR-i turk interesohet për situatën dhe menaxhimin e saj në Gjilan

para një jave - Lajmi.net

Siç bëhet e ditur në njoftimin e komunës, në këtë takim KFOR-i është informuar për veprimet që Gjilani ka marrë nën kryesimin e kryetarit Haziri me të gjitha institucionet relevante. Fadil Kajtazi, Naser...

KFOR-i turk interesohet për situatën dhe menaxhimin e saj në Gjilan

para një jave - RTV 21

KFOR-i është informuar për veprimet që Gjilani ka marrë nën kryesimin e Hazirit KFOR-i turk në Gjilan sot ka qëndruar në Qendrën Operative Emergjente ku është interesuar për menaxhimin që Komuna e Gjilanit...

Gatishmëria e Qendrave të Mjekësisë Familjare të Gjilanit në nivelin maksimal

para një jave - Epoka e Re

Nënkryetari i Komunës së Gjilanit, Arbër Ismajli, i shoqëruar me nga drejtori për Shëndetësi, Selami Xhemaili, kanë vizituar në Qendrat e Mjekësive Familjare, në fshatin Malishevë, Uglarë dhe në Pogragjë....

Ismajli: Shqetësues grumbullimi i njerëzve nga ora 16:00, kufizimi i lëvizjes s’është menduar mirë

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 26/03/2020 11:39 Ekipet mjekësore momentalisht janë duke qëndruar në dy familjet e prekura me Coronavirus në Vrapqiç të Komunës së Gjilanit. Nënkryetari i kësaj komune, Arbër Ismajli...

Nënkryetari i Gjilanit tregon gjendjen e të prekurve me virusin Covid-19 në këtë komunë

para një jave - Infokusi

Komuna e Gjilanit, më të gjitha kapacitetet e saj të shëndetësisë primare e profesionale, thotë se në vazhdimësi po i del në ndihmë të prekurve me virusin Covid-19. Nënkryetari i Gjilanit, Arbër Ismajli,...

Ismajli: Shqetësues grumbullimi i njerëzve nga ora 16:00, kufizimi i lëvizjes s’është menduar mirë

para një jave - Shprehja.com

Nënkryetari i kësaj komune, Arbër Ismajli tha përmes telefonit për Ekonomia Online se sipas informatave të para që kanë, gjendja e dy familjeve është stabile. “Nuk kemi raste të reja, ekipet mjekësore...

KFOR-i turk interesohet për situatën me koronavirus dhe menaxhimin e saj në Gjilan

para një jave - Epoka e Re

KFOR-i turk në Gjilan sot ka qëndruar në Qendrën Operative Emergjente ku është interesuar për menaxhimin që Komuna e Gjilanit është duke bërë me të gjitha ekipet e saj ndër-institucionale p ër parandalimin...

Të prekurit me COVID-19 në Vrapçiq të Gjilanit janë në gjendje stabile

para një jave - Bota Press

Komuna e Gjilanit, më të gjitha kapacitetet e saj të shëndetësisë primare e profesionale, në vazhdimësi po i del në ndihmë të prekurve me virusin Covid-19. Gjilani është një ndër qytetet më të prekura...

Nënkryetari i Gjilanit tregon gjendjen e të prekurve me virusin Koronavirus në këtë komunë

para një jave - Gazeta Observer

Foto ilustrim Komuna e Gjilanit, me të gjitha kapacitetet e saj të shëndetësisë primare e profesionale, thotë se në vazhdimësi po i del në ndihmë të prekurve me virusin Covid-19. Nënkryetari i Gjilanit,...

Të prekurit me koronavirus në Vrapçiq të Gjilanit në gjendje stabile

para një jave - Arbresh

Komuna e Gjilanit, më të gjitha kapacitetet e saj të shëndetësisë primare e profesionale, në vazhdimësi po i del në ndihmë të prekurve me virusin Covid-19. Gjilani është një ndër qytetet më të prekura...

Të prekurit me Coronavirus në Vrapçiq të Gjilanit në gjendje stabile

para një jave - Ekonomia Online

Komuna e Gjilanit, më të gjitha kapacitetet e saj të shëndetësisë primare e profesionale, në vazhdimësi po i del në ndihmë të prekurve me virusin Covid-19. Gjilani është një ndër qytetet më të prekura...

Të prekurit me koronavirus në Vrapçiq të Gjilanit në gjendje stabile

para një jave - Periskopi

Komuna e Gjilanit, më të gjitha kapacitetet e saj të shëndetësisë primare e profesionale, thotë se në vazhdimësi po i del në ndihmë të prekurve me virusin Covid-19. Nënkryetari i Gjilanit, Arbër Ismajli,...

​KFOR-i turk interesohet për situatën me koronavirus në Gjilan

para një jave - Periskopi

KFOR-i turk në Gjilan sot ka vizituar Qendrën Operative Emergjente ku është interesuar për menaxhimin që kjo komunë është duke bërë me të gjitha ekipet e saj ndër-institucionale për parandalimin e koronavirusit.Në...

​KFOR-i turk interesohet për situatën me koronavirus në Gjilan

para një jave - Gazeta e re

KFOR-i turk në Gjilan sot ka vizituar Qendrën Operative Emergjente ku është interesuar për menaxhimin që kjo komunë është duke bërë me të gjitha ekipet e saj ndër-institucionale për parandalimin e koronavirusit....

Gjilan, KFOR-i turk interesohet për situatën dhe menaxhimin e saj

para një jave - Arbresh

KFOR-i turk në Gjilan sot ka qëndruar në Qendrën Operative Emergjente ku është interesuar për menaxhimin që Komuna e Gjilanit është duke bërë me të gjitha ekipet e saj ndër-institucionale për parandalimin...

KFOR-i turk interesohet për menaxhimin e situatës në Gjilan

para një jave - Ekonomia Online

KFOR-i turk në Gjilan sot ka qëndruar në Qendrën Operative Emergjente ku është interesuar për menaxhimin që Komuna e Gjilanit është duke bërë me të gjitha ekipet e saj ndër-institucionale për parandalimin...

KFOR-i turk interesohet për situatën dhe menaxhimin e saj në Gjilan

para një jave - Ekonomia Online

KFOR-i turk në Gjilan sot ka qëndruar në Qendrën Operative Emergjente ku është interesuar për menaxhimin që Komuna e Gjilanit është duke bërë me të gjitha ekipet e saj ndër-institucionale për parandalimin...

Ismajli: Shqetësues grumbullimi i njerëzve nga ora 16:00, kufizimi i lëvizjes s’është menduar mirë

para një jave - Periskopi

Ekipet mjekësore momentalisht janë duke qëndruar në dy familjet e prekura me Coronavirus në Vrapqiç të Komunës së Gjilanit. Nënkryetari i kësaj komune, Arbër Ismajli tha përmes telefonit për Ekonomia Online...

Ismajli: Shqetësuese grumbullimi i njerëzve nga ora 16:00, kufizimi i lëvizjes s’është menduar mirë

para një jave - Ekonomia Online

Ekipet mjekësore momentalisht janë duke qëndruar në dy familjet e prekura me Coronavirus në Vrapqiç të Komunës së Gjilanit. Nënkryetari i kësaj Komune, Arbër Ismajli tha përmes telefonit për Ekonomia Online...

Ismajli: Situata në Gjilan është e qetë dhe e menaxhueshme, ekipet janë në terren

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 25/03/2020 17:32 Nënkryetari i Komunës së Gjilanit, Arbër Ismajli, së bashku me drejtorin e Shëndetësë, Selami Xhemaili, kanë takuar gjatë ditës përfaqësuesit e Komisionit Komunal...

Ismajli: Situata në Gjilan është e qetë dhe e menaxhueshme, ekipet janë në terren

para një jave - Telegrafi

Nënkryetari i Komunës së Gjilanit, Arbër Ismajli, së bashku me drejtorin e Shëndetësisë, Selami Xhemaili, kanë takuar sot përfaqësuesit e Komisionit Komunal për Emergjenca, Policinë e Kosovës, shëndetësinë...

Ismajli: Situata në Gjilan është e qetë dhe e menaxhueshme

para një jave - Kallxo

Nënkryetari i Komunës së Gjilanit, Arbër Ismajli, së bashku me drejtorin e Shëndetësisë, Selami Xhemaili, kanë takuar gjatë ditës përfaqësuesit e Komisionit Komunal për Emergjenca, Policinë e Kosovës,...

Ismajli: Situata në Gjilan është e qetë dhe e menaxhueshme, ekipet janë në terren

para një jave - Klan Kosova

Nënkryetari i Komunës së Gjilanit, Arbër Ismajli, së bashku me drejtorin e Shëndetësë, Selami Xhemaili, kanë takuar gjatë ditës përfaqësuesit e Komisionit Komunal për Emergjenca, Policinë e Kosovës, shëndetësinë...

Ismajli: Situata në Gjilan është e qetë dhe e menaxhueshme, ekipet janë në terren

para një jave - Lajmi.net

Ismajli ka thënë se ekipet mjekësore vazhdimisht janë në terren, ku përsëri përgjatë ditës së nesërme do t’i vizitojnë familjën e prekur në Vrapqiç. “U njoftuam se gjendja e të prekurve është e mirë, ku...

Ismajli: Situata në Gjilan është e qetë dhe e menaxhueshme, ekipet janë në terren

para një jave - Infokusi

Nënkryetari i Komunës së Gjilanit, Arbër Ismajli, së bashku me drejtorin e Shëndetësë, Selami Xhemaili, kanë takuar gjatë ditës përfaqësuesit e Komisionit Komunal për Emergjenca, Policinë e Kosovës, shëndetësinë...

Haziri falënderon kompanitë gjilanase që u bënë krahë i mbështetjes kundër Covid-19

para një jave - Insajderi

Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, i ka falënderuar kompanitë gjilanase, të cilat, sipas tij, u bënë krah i mbështetjes kundër virusit Covid-19. “Faleminderit Furra Vëllezërit Çoçaj, AR Katana,...

Ismajli: Situata në Gjilan është e qetë dhe e menaxhueshme, ekipet janë në terren

para një jave - Bota Press

Nënkryetari i Komunës së Gjilanit, Arbër Ismajli, së bashku me drejtorin e Shëndetësë, Selami Xhemaili, kanë takuar gjatë ditës përfaqësuesit e Komisionit Komunal për Emergjenca, Policinë e Kosovës, shëndetësinë...

Ismajli: Situata në Gjilan është e qetë dhe e menaxhueshme, ekipet janë në terren

para një jave - Ekonomia Online

Nënkryetari i Komunës së Gjilanit, Arbër Ismajli, së bashku me drejtorin e Shëndetësë, Selami Xhemaili, kanë takuar gjatë ditës përfaqësuesit e Komisionit Komunal për Emergjenca, Policinë e Kosovës, shëndetësinë...

Gjilan, Ismajli: Situata është e qetë dhe e menaxhueshme

para një jave - Arbresh

Nënkryetari i Komunës së Gjilanit, Arbër Ismajli, së bashku me drejtorin e Shëndetësisë, Selami Xhemaili, kanë takuar sot përfaqësuesit e Komisionit Komunal për Emergjenca, Policinë e Kosovës, shëndetësinë...

Vazhdon mbështetja e bizneseve gjilanase në përballimin e situatës kundër Covid-19

para një jave - Shprehja.com

Po vazhdon mbështetja e bizneseve gjilanase ndaj instituconeve komunale, në përballimin e situatës kundër virusit Covid-19. Gjatë ditës, nënkryetari i Gjilanit, Arbër Ismajli, ka pranuar donacion nga Artan...

Në mesin e të prekurve me koronavirus në Gjilan është edhe një fëmijë

para 2 jave - Zyrtare

Drejtori i Drejtoriatit të Shëndetësisë në Komunën e Gjilanit, Selami Xhemajli ka folur për gjendjen e të prekurve me COVID-19 nga kjo komunë. Drejtori i Drejtoriatit të Shëndetësisë në Komunën e Gjilanit,...

Në mesin e të prekurve me koronavirus në Kosovë edhe një fëmijë

para një jave - Tetova Sot

Drejtori i Drejtoriatit të Shëndetësisë në Komunën e Gjilanit, Selami Xhemajli ka folur për gjendjen e të prekurve me COVID-19 nga kjo komunë. Xhemajli ka thënë se vetëm dy banorë të prekur nga kjo komunë...

Vazhdon mbështetja e bizneseve gjilanase në përballimin e situatës kundër Covid-19

para 2 jave - Zyrtare

Po vazhdon mbështetja e bizneseve gjilanase ndaj instituconeve komunale, në përballimin e situatës kundër virusit Covid-19. Gjatë ditës, nënkryetari i Gjilanit, Arbër Ismajli, ka pranuar donacion nga Artan...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK