http://kariera.mk

“Situata është shumë e rëndë”, Rama publikon mesazhin e mjekut amerikan që luftoi dhe Ebola-n: Jemi vetëm në fillim!

para një dite - Koha.mk

Kryeministri Edi Rama publikon në “Facebook” mesazhin e një mjeku amerikan, që po shërben në një spital të Nju Jorkut kundër koronavirusit, dhe që më parë ka shërbyer edhe në Afrikën Perëndimore kundër...

“Gjendja është shumë e rëndë”, kryeministri Rama publikon mesazhin e mjekut në SHBA: Numri i rasteve do vazhdojë të rritet

para një dite - Top Channel

Kryeministri i vendit Edi Rama, me anë të një video të publikuar në rrjetet sociale ka dhënë një mesazh për të gjithë ata persona që sipas tij i quajnë të vonuara, përpjekjet e qeverisë për shtimin e kapaciteteve...

“Situata është shumë e rëndë”, Rama publikon mesazhin e mjekut amerikan që luftoi dhe Ebola-n: Jemi vetëm në fillim!

para një dite - Medial

Kryeministri Edi Rama publikon në “Facebook” mesazhin e një mjeku amerikan, që po shërben në një spital të Nju Jorkut kundër koronavirusit, dhe që më parë ka shërbyer edhe në Afrikën Perëndimore kundër...

“Situata është shumë e rëndë”, Rama publikon mesazhin e mjekut amerikan që luftoi dhe Ebola-n: Jemi vetëm në fillim!

para një dite - Koha Jone

Kryeministri Edi Rama publikon në “Facebook” mesazhin e një mjeku amerikan, që po shërben në një spital të Nju Jorkut kundër koronavirusit, dhe që më parë ka shërbyer edhe në Afrikën Perëndimore kundër...

“Situata është shumë e rëndë”, Rama publikon mesazhin e mjekut amerikan që luftoi dhe Ebola-n: Jemi vetëm në fillim!

para një dite - BalkanWeb

Kryeministri Edi Rama publikon në “Facebook” mesazhin e një mjeku amerikan, që po shërben në një spital të Nju Jorkut kundër koronavirusit, dhe që më parë ka shërbyer edhe në Afrikën Perëndimore kundër...

“Ajo që po shohim është shumë e rëndë”, Rama publikon mesazhin e mjekut amerikan: Numri i rasteve do vazhdojë të rritet, jemi vetëm në fillim të këtij shpërthimi

para një dite - Almakos

Kryeministri Edi Rama së fundmi ka publikuar në “Facebook” mesazhin e një mjeku amerikan, që po shërben në një spital të Nju Jorkut kundër koronavirusit, dhe që më parë ka shërbyer edhe në Afrikën Perëndimore...

“Situata është shumë e rëndë”, Rama publikon mesazhin e mjekut amerikan që luftoi dhe Ebola-n: Jemi vetëm në fillim!

para një dite - Lexo

Kryeministri Edi Rama publikon në “Facebook” mesazhin e një mjeku amerikan, që po shërben në një spital të Nju Jorkut kundër koronavirusit, dhe që më parë ka shërbyer edhe në Afrikën Perëndimore kundër...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK