http://kariera.mk

Viktima e dytë nga koronavirusi në Kroaci

para një jave - Zhurnal

Një 74-vjeçar nga Zagrebi ka vdekur në Klinikën e Sëmundjeve Infektive, i cili ka qenë në respirator ditët e fundit për shkak të koronavirusit. Drejtoresha e spitalit Alemka Markotiq tha sot në një konferencë...

Viktima e dytë nga koronavirusi në Kroaci

para një jave - Flaka

Një 74-vjeçar nga Zagrebi ka vdekur në Klinikën e Sëmundjeve Infektive, i cili ka qenë në respirator ditët e fundit për shkak të koronavirusit. Drejtoresha e spitalit Alemka Markotiq tha sot në një konferencë...

Viktima e dytë nga koronavirusi në Kroaci

para një jave - Lajm

Një 74-vjeçar nga Zagrebi ka vdekur në Klinikën e Sëmundjeve Infektive, i cili ka qenë në respirator ditët e fundit për shkak të koronavirusit. Drejtoresha e spitalit Alemka Markotiq tha sot në një konferencë...

Viktima e dytë nga coronavirusi në Kroaci – raportohen rastet e para në polici

para një jave - Telegrafi

Një 74-vjeçar nga Zagrebi ka vdekur në Klinikën e Sëmundjeve Infektive, i cili ka qenë në respirator ditët e fundit për shkak të coronavirusit. Drejtoresha e spitalit Alemka Markotiq tha sot në një konferencë...

Shkon në dy numri i viktimave nga koronavirusi në Kroaci, ndërron jetën një 74-vjeçar. Pozitivë dhe policë

para një jave - BalkanWeb

Ka shkuar në dy numri i personave që kanë humbur jetën në Kroaci pasi ishin të prekur nga COVID-19. Bëhet fjalë për një 74-vjeçar nga Zagrebi, i cili ndërroi jetë në Klinikën e Sëmundjeve Infektive, teksa...

Dy të vdekur nga koronavirusi në Kroaci. Të infektuar edhe policë

para një jave - Koha Jone

Ka shkuar në dy numri i personave që kanë humbur jetën në Kroaci pasi ishin të prekur nga COVID-19. Bëhet fjalë për një 74-vjeçar nga Zagrebi, i cili ndërroi jetë në Klinikën e Sëmundjeve Infektive, teksa...

Viktima e dytë nga koronavirusi në Kroaci

para një jave - Alsat-M

Një 74-vjeçar nga Zagrebi ka vdekur në Klinikën e Sëmundjeve Infektive, i cili ka qenë në respirator ditët e fundit për shkak të koronavirusit. Drejtoresha e spitalit Alemka Markotiq tha sot në një konferencë...

Viktima e dytë nga koronavirusi në Kroaci

para një jave - Shprehja.com

Një 74-vjeçar nga Zagrebi ka vdekur në Klinikën e Sëmundjeve Infektive, i cili ka qenë në respirator ditët e fundit për shkak të koronavirusit. Drejtoresha e spitalit Alemka Markotiq tha sot në një konferencë...

Shënohet viktima e dytë nga Koronavirusi në Kroaci

para një jave - GazetaBlic

Një 74-vjeçar nga Zagrebi ka vdekur në Klinikën e Sëmundjeve Infektive, i cili ka qenë në respirator ditët e fundit për shkak të koronavirusit. Drejtoresha e spitalit Alemka Markotiq tha sot në një konferencë...

Shënohet vdekja e dytë nga koronavirusi në Kroaci

para një jave - Sinjali

Një 74-vjeçar nga Zagrebi ka vdekur në Klinikën e Sëmundjeve Infektive, i cili ka qenë në respirator ditët e fundit për shkak të koronavirusit. Drejtoresha e spitalit Alemka Markotiq tha sot në një konferencë...

Viktima e dytë nga koronavirusi në Kroaci

para një jave - Tetova Sot

Një 74-vjeçar nga Zagrebi ka vdekur në Klinikën e Sëmundjeve Infektive, i cili ka qenë në respirator ditët e fundit për shkak të koronavirusit. Drejtoresha e spitalit Alemka Markotiq tha sot në një konferencë...

Shkon në dy numri i viktimave nga koronavirusi në Kroaci, ndërron jetën një 74-vjeçar

para një jave - LajmiFundit

Ka shkuar në dy numri i personave që kanë humbur jetën në Kroaci pasi ishin të prekur nga COVID-19. Bëhet fjalë për një 74-vjeçar nga Zagrebi, i cili ndërroi jetë në Klinikën e Sëmundjeve Infektive, teksa...

​Viktima e dytë nga koronavirusi në Kroaci

para një jave - Arbresh

Një 74-vjeçar nga Zagrebi ka vdekur në Klinikën e Sëmundjeve Infektive, i cili ka qenë në respirator ditët e fundit për shkak të koronavirusit. Drejtoresha e spitalit Alemka Markotiq tha sot në një konferencë...

​Viktima e dytë nga Coronavirusi në Kroaci, raportohen rastet e para në polici

para një jave - Ekonomia Online

Një 74-vjeçar nga Zagrebi ka vdekur në Klinikën e Sëmundjeve Infektive, i cili ka qenë në respirator ditët e fundit për shkak të coronavirusit. Drejtoresha e spitalit Alemka Markotiq tha sot në një konferencë...

​Viktima e dytë nga koronavirusi në Kroaci – raportohen rastet e para në polici

para një jave - Periskopi

Një 74-vjeçar nga Zagrebi ka vdekur në Klinikën e Sëmundjeve Infektive, i cili ka qenë në respirator ditët e fundit për shkak të koronavirusit. Drejtoresha e spitalit Alemka Markotiq tha sot në një konferencë...

Koronavirusi nuk ka gjasa të zhduket në verë, ja sa njerëz ka marrë deri tani

para një jave - Insajderi

Koronavirusi i ri nuk ka gjasa të zhduket gjatë verës, njoftoi të mërkurën agjencia e Bashkimit Europian për kontrollin e sëmundjeve, në një paralajmërim të ashpër se epidemia mund të vazhdojë kur temperaturat...

Afër 19.000 të vdekur nga koronavirusi në të gjithë botën

para një jave - Tetova Sot

Numri i të vdekurve nga koronavirusi i ri (Covid-19) në të gjithë botën ka shkuar në mbi 18.939. Faqja e internetit “Worldometer” ku përditësohen të dhënat lidhur me rastet e reja në vendet dhe rajonet...

Afër 19.000 të vdekur nga koronavirusi në të gjithë botën

para një jave - Alsat-M

Numri i të vdekurve nga koronavirusi i ri (Covid-19) në të gjithë botën ka shkuar në mbi 18.939. Faqja e internetit “Worldometer” ku përditësohen të dhënat lidhur me rastet e reja në vendet dhe rajonet...

Afër 19.000 të vdekur nga koronavirusi në të gjithë botën

para një jave - Shprehja.com

Numri i të vdekurve nga koronavirusi i ri (Covid-19) në të gjithë botën ka shkuar në mbi 18.939. Faqja e internetit ku përditësohen të dhënat lidhur me rastet e reja në vendet dhe rajonet ku është përhapur...

Afër 19.000 të vdekur nga koronavirusi në të gjithë botën

para një jave - Lajm

Numri i të vdekurve nga koronavirusi i ri (Covid-19) në të gjithë botën ka shkuar në mbi 18.939. Faqja e internetit “Worldometer” ku përditësohen të dhënat lidhur me rastet e reja në vendet dhe rajonet...

Afër 19.000 të vdekur nga koronavirusi në të gjithë botën

para një jave - News33

Numri i të vdekurve nga koronavirusi i ri (Covid-19) në të gjithë botën ka shkuar në mbi 18.939. Faqja e internetit “Worldometer” ku përditësohen të dhënat lidhur me rastet e reja në vendet dhe rajonet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK