http://kariera.mk

Moody’s: Ekonomia botërore do të tkurret në 2020 për shkak koronavirusit

para një dite - Shenja

Ekonomia botërore pritet të tkurret me 0.5 për qind në vitin 2020 për shkak të ndikimit negativ të koronavirusit, njoftoi të mërkurën vonë agjencia e vlerësimit të kredisë Moody’s me seli në SHBA, raporton...

"Ekonomia botërore do të tkurret në 2020 për shkak koronavirusit"

para një dite - Anadolu Agency

Stamboll Ekonomia botërore pritet të tkurret me 0.5 për qind në vitin 2020 për shkak të ndikimit negativ të koronavirusit, njoftoi të mërkurën vonë agjencia e vlerësimit të kredisë Moody's me seli në SHBA,...

“Ekonomia botërore do të tkurret në 2020 për shkak koronavirusit”

para një dite - Gazeta e re

Agjensia e vlerësimit të kredisë Moody’s zvogëlon pritshmëritë për ekonominë globale për këtë vit nga niveli pozitiv prej 2.6 për qind në 0.5 për qind negativ. Ekonomia botërore pritet të tkurret me 0.5...

“Ekonomia botërore do të tkurret në 2020 për shkak koronavirusit”

para një dite - Arbresh

Agjensia e vlerësimit të kredisë Moody’s zvogëlon pritshmëritë për ekonominë globale për këtë vit nga niveli pozitiv prej 2.6 për qind në 0.5 për qind negativ Ekonomia botërore pritet të tkurret me 0.5...

Ekonomia botërore do të tkurret në 2020 për shkak të Coronavirusit

para një dite - Ekonomia Online

Agjensia e vlerësimit të kredisë Moody’s zvogëlon pritshmëritë për ekonominë globale për këtë vit nga niveli pozitiv prej 2.6 për qind në 0.5 për qind negativ. Ekonomia botërore pritet të tkurret me 0.5...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK