http://kariera.mk

Partia e Veselit: VV e LDK braktisën qytetarët, urgjent të ndahen financa për sektorin privat dhe punëtorët

para 5 dite - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 26/03/2020 18:01 Partia Demokratike e Kosovës ka lëshuar një komunikatë për media nëpërmjet së cilës ka thënë se Koalicioni qeverisës ndërmjet LVV-së dhe LDK-së mori fund ashtu siç...

PDK: LVV e LDK ikën nga përgjegjësia institucionale, urgjent të ndahet Pako Financiare për bizneset dhe punëtorët në sektorin privat

para 5 dite - Telegrafi

Partia Demokratike e Kosovës përmes një komunikate ka thënë se Koalicioni qeverisës ndërmjet LVV-së dhe LDK-së mori fund ashtu siç kishte nisur – me akuza për njëra tjetrën, mashtrime ndaj qytetarëve,...

PDK: VV-LDK braktisi qytetarët, urgjente të ndahet Pako Financare për bizneset dhe punëtorët në sektorin privat

para 5 dite - Medial

Partia Demokratike e Kosovës ka lëshuar një komunikatë për media ku vlerëson se Koalicioni qeverisës ndërmjet LVV-së dhe LDK-së mori fund ashtu siç kishte nisur – me akuza për njëra tjetrën, mashtrime...

PDK: LVV-LDK braktisen qytetarët – urgjente të ndahet Pako Financiare për bizneset e punëtorët

para 5 dite - Insajderi

Partia Demokratike e Kosovës ka lëshuar një komunikatë për media nëpërmjet së cilës ka thënë se Koalicioni qeverisës ndërmjet LVV-së dhe LDK-së mori fund ashtu siç kishte nisur – me akuza për njëra tjetrën,...

PDK: Koalicioni LVV-LDK braktisi qytetarët – urgjentisht të ndahet Pako Financare për bizneset dhe punëtorët në sektorin privat

para 5 dite - OraInfo

Partia Demokratike e Kosovës ka akuzuar koalicionin LDK-LVV që sipas saj braktisën qytetarët. PDK ka lëshuar një komunikatë për media nëpërmjet së cilës ka thënë se Koalicioni qeverisës ndërmjet LVV-së...

PDK: VV-LDK braktisi qytetarët, urgjente të ndahet Pako Financare për bizneset dhe punëtorët në sektorin privat

para 5 dite - Klan Kosova

Partia Demokratike e Kosovës ka lëshuar një komunikatë për media ku vlerëson se Koalicioni qeverisës ndërmjet LVV-së dhe LDK-së mori fund ashtu siç kishte nisur – me akuza për njëra tjetrën, mashtrime...

PDK: Koalicioni mori fund nga mashtrimet e akuzat ndaj njëra-tjetrës

para 5 dite - Albeu

Me rrëzimin e qeverisë Kurti, Partia Demokratike e Kosovës përmes një komunikate ka thënë se Koalicioni qeverisës ndërmjet LVV-së dhe LDK-së mori fund ashtu siç kishte nisur – me akuza për njëra tjetrën,...

PDK thotë se VV e LDK braktisën qytetarët, kërkon që të ndihmohet urgjent sektori privat

para 5 dite - Zeri

Partia Demokratike e Kosovës ka lëshuar një komunikatë për media nëpërmjet së cilës ka thënë se Koalicioni qeverisës ndërmjet LVV-së dhe LDK-së mori fund ashtu siç kishte nisur – me akuza për njëra tjetrën,...

PDK: Koalicioni LVV-LDK braktisi qytetarët – urgjente të ndahet Pako Financare për bizneset dhe punëtorët në sektorin privat

para 5 dite - GazetaBlic

Partia Demokratike e Kosovës ka lëshuar një komunikatë për media nëpërmjet së cilës ka thënë se Koalicioni qeverisës ndërmjet LVV-së dhe LDK-së mori fund ashtu siç kishte nisur – me akuza për njëra tjetrën,...

PDK: Koalicioni LVV-LDK braktisi qytetarët – urgjente të ndahet Pako Financare për bizneset dhe punëtorët në sektorin privat

para 5 dite - GazetaBlic

Partia Demokratike e Kosovës ka lëshuar një komunikatë për media nëpërmjet së cilës ka thënë se Koalicioni qeverisës ndërmjet LVV-së dhe LDK-së mori fund ashtu siç kishte nisur – me akuza për njëra tjetrën,...

PDK: Koalicioni LVV-LDK braktisi qytetarët – urgjente të ndahet Pako Financare për bizneset dhe punëtorët në sektorin privat

para 5 dite - Lajmi.net

“PDK-ja nuk e nxiti krizën, as nuk u bë pjesë e saj, por e dënoi që nga fillimi këtë qeveri populiste dhe denoncoi dëmet që ajo i bëri vendit në më pak se dy muaj ekzistencë. Së pari, koalicioni LVV-LDK...

“Superliga politike”: Ja klubet dhe partitë lidere

para 5 dite - Infokusi

Superliga e Kosovës në futboll dhe të gjitha ligat sportive në vend, janë pezulluar shkaku i parandalimit të përhapjes së coronavirusit, shkruan Gazeta inFokus . Por, përderisa në mbarë botën vëmendja...

PDK: Koalicioni LVV-LDK braktisi qytetarët, urgjente të ndahet Pako Financiare për bizneset dhe punëtorët në sektorin privat

para 5 dite - Infokusi

Partia Demokratike e Kosovës ka lëshuar një komunikatë për media nëpërmjet së cilës ka thënë se Koalicioni qeverisës ndërmjet LVV-së dhe LDK-së mori fund ashtu siç kishte nisur – me akuza për njëra tjetrën,...

Partia e Veselit: VV e LDK braktisën qytetarët, urgjent të ndahen financa për sektorin privat dhe punëtorët

para 5 dite - Tetova Sot

Partia Demokratike e Kosovës ka lëshuar një komunikatë për media nëpërmjet së cilës ka thënë se Koalicioni qeverisës ndërmjet LVV-së dhe LDK-së mori fund ashtu siç kishte nisur – me akuza për njëra tjetrën,...

PDK: Koalicioni LVV-LDK braktisi qytetarët – urgjente të ndahet Pako Financare për bizneset dhe punëtorët në sektorin privat

para 5 dite - Infokusi

Partia Demokratike e Kosovës ka lëshuar një komunikatë për media nëpërmjet së cilës ka thënë se Koalicioni qeverisës ndërmjet LVV-së dhe LDK-së mori fund ashtu siç kishte nisur – me akuza për njëra tjetrën,...

PDK: Koalicioni mori fund nga mashtrimet e akuzat ndaj njëra-tjetrës

para 5 dite - News33

Me rrëzimin e qeverisë Kurti, Partia Demokratike e Kosovës përmes një komunikate ka thënë se Koalicioni qeverisës ndërmjet LVV-së dhe LDK-së mori fund ashtu siç kishte nisur – me akuza për njëra tjetrën,...

PDK: Koalicioni LVV-LDK braktisi qytetarët – urgjente të ndahet Pako Financare për bizneset dhe punëtorët në sektorin privat

para 5 dite - Periskopi

Partia Demokratike e Kosovës ka lëshuar një komunikatë për media nëpërmjet së cilës ka thënë se Koalicioni qeverisës ndërmjet LVV-së dhe LDK-së mori fund ashtu siç kishte nisur – me akuza për njëra tjetrën,...

PDK: VV-ja e LDK-ja braktisën qytetarët, urgjent të ndahen financa për sektorin privat dhe punëtorët

para 5 dite - Ekonomia Online

Partia Demokratike e Kosovës ka lëshuar një komunikatë për media nëpërmjet së cilës ka thënë se Koalicioni qeverisës ndërmjet LVV-së dhe LDK-së mori fund ashtu siç kishte nisur – me akuza për njëra tjetrën,...

PDK: VV e LDK braktisën qytetarët, urgjent të ndahen financa për sektorin privat dhe punëtorët

para 5 dite - Gazeta Observer

Partia Demokratike e Kosovës ka lëshuar një komunikatë për media nëpërmjet së cilës ka thënë se Koalicioni qeverisës ndërmjet LVV-së dhe LDK-së mori fund ashtu siç kishte nisur – me akuza për njëra tjetrën,...

PDK: Koalicioni LVV-LDK braktisi qytetarët – urgjente të ndahet Pako Financare për bizneset dhe punëtorët në sektorin privat

para 5 dite - Fakti Ditor

Partia Demokratike e Kosovës ka lëshuar një komunikatë për media nëpërmjet së cilës ka thënë se Koalicioni qeverisës ndërmjet LVV-së dhe LDK-së mori fund ashtu siç kishte nisur – me akuza për njëra tjetrën,...

PDK: Koalicioni LVV-LDK braktisi qytetarët

para 5 dite - Arbresh

Edhe pse deputetët e saj ishin dje prezent në seancën e mocionit për rrëzimin e qeverisë, dhe votuan pro këtij mocioni, ishte Memli Krasniqi, i vetmi prej Partisë Demokratike të Kosovës (PDK) që mori fjalën...

PDK: Koalicioni LVV-LDK braktisi qytetarët – urgjent të ndahet Pako Financiare për bizneset dhe punëtorët në sektorin privat

para 5 dite - Ekonomia Online

Zëdhënësi i Partisë Demokratike të Kosovës, Avni Bytyçi, ka kërkuar që të ndahen pako financiare për bizneset dhe punëtorët në sektorin privat, në këtë kohë krizë përshkak të pandemisë Corona-19. Bytyçi...

PDK: Koalicioni LVV-LDK braktisi qytetarët – urgjent të ndahet Pako Financiare për bizneset dhe punëtorët në sektorin privat

para 5 dite - Ekonomia Online

Koalicioni qeverisës ndërmjet LVV-së dhe LDK-së mori fund ashtu siç kishte nisur – me akuza për njëra tjetrën, mashtrime ndaj qytetarëve, papërgjegjësi ndaj vendit dhe paaftësi për të qeverisur në mënyrë...

PDK: Urgjente të ndahet Pako Financare për bizneset dhe punëtorët në sektorin privat

para 5 dite - Epoka e Re

Partia Demokratike e Kosovës (PDK), ka thënë se koalicioni qeverisës ndërmjet LVV-së dhe LDK-së mori fund ashtu siç kishte nisur – me akuza për njëra tjetrën, mashtrime ndaj qytetarëve, papërgjegjësi ndaj...

Njohësi i çështjeve politike: Do të kemi një qeveri LDK-AAK-NISMA dhe PAKICAT ndërsa PDK dhe LVV do të jenë opozitë

para 5 dite - GazetaBlic

Njohësi i çështjeve politike në vend, Shemsi Jashari, në një prononcim për Gazeta Blic ka folur mbi situatën e përgjithshme politike në Kosovë, pas rënies së Qeverisë Kurti. Jashari thotë se tani për tani...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK