http://kariera.mk

RMV/ Parashikimet për kulmin e virusit tani për tani mbeten të njejta

para 5 dite - Gazeta Express

Ballina Gazeta Express 26/03/2020 18:45 Tani për tani parashikimet e kompetentëve mbesin se kulmi i virusit do të jetë nga fundi i prillit dhe se numri i të sëmurëve do të arrijë deri në rreth 2.000 persona....

Parashikimet për kulmin e virusit tani për tani mbeten të njejta, po përpunohet analizë e hollësishme

para 5 dite - Iliria News

Tani për tani parashikimet e kompetentëve mbesin se kulmi i virusit do të jetë nga fundi i prillit dhe se numri i të sëmurëve do të arrijë deri në rreth 2.000 persona. Megjithatë, ministri i Shëndetësisë,...

Parashikimet për kulmin e virusit tani për tani mbeten të njejta, po përpunohet analizë e hollësishme

para 5 dite - Medial

Shkup, 26 mars 2020 (MEDIAL) – Tani për tani parashikimet e kompetentëve mbesin se kulmi i virusit do të jetë nga fundi i prillit dhe se numri i të sëmurëve do të arrijë deri në rreth 2.000 persona. Megjithatë,...

Parashikimet për kulmin e virusit tani për tani mbeten të njejta, po përpunohet analizë e hollësishme

para 5 dite - TV Koha

Tani për tani parashikimet e kompetentëve mbesin se kulmi i virusit do të jetë nga fundi i prillit dhe se numri i të sëmurëve do të arrijë deri në rreth 2.000 persona. Megjithatë, ministri i Shëndetësisë,...

Parashikimet për kulmin e virusit tani për tani mbeten të njejta, po përpunohet analizë e hollësishme

para 5 dite - Zhurnal

Shkup, 26 mars – Tani për tani parashikimet e kompetentëve mbesin se kulmi i virusit do të jetë nga fundi i prillit dhe se numri i të sëmurëve do të arrijë deri në rreth 2.000 persona. Megjithatë, ministri...

Kur do të arrihet kulmi i koronavirusit në vend / Ja çka thotë ministri Filipçe

para 5 dite - Flaka

Parashikimet për kulmin e virusit tani për tani mbeten të njejta, po përpunohet analizë e hollësishme. Tani për tani parashikimet e kompetentëve mbesin se kulmi i virusit do të jetë nga fundi i prillit...

Parashikimet për kulmin e virusit tani për tani mbeten të njejta, po përpunohet analizë e hollësishme

para 5 dite - Tetova Sot

Tani për tani parashikimet e kompetentëve mbesin se kulmi i virusit do të jetë nga fundi i prillit dhe se numri i të sëmurëve do të arrijë deri në rreth 2.000 persona. Megjithatë, ministri i Shëndetësisë,...

Kur do të arrihet kulmi i koronavirusit në Maqedoni / Ja çka thotë ministri Filipçe

para 5 dite - Zyrtare

Parashikimet për kulmin e virusit tani për tani mbeten të njejta, po përpunohet analizë e hollësishme. Tani për tani parashikimet e kompetentëve mbesin se kulmi i virusit do të jetë nga fundi i prillit...

Parashikimet për kulmin e virusit tani për tani mbeten të njejta, po përpunohet analizë e hollësishme

para 5 dite - Tetova1

Tani për tani parashikimet e kompetentëve mbesin se kulmi i virusit do të jetë nga fundi i prillit dhe se numri i të sëmurëve do të arrijë deri në rreth 2.000 persona. Megjithatë, ministri i Shëndetësisë,...

Kur do të arrihet kulmi i koronavirusit në vend / Ja çka thotë ministri Filipçe

para 5 dite - in7

Parashikimet për kulmin e virusit tani për tani mbeten të njejta, po përpunohet analizë e hollësishme Tani për tani parashikimet e kompetentëve mbesin se kulmi i virusit do të jetë nga fundi i prillit...

Parashikimet për kulmin e virusit tani për tani mbeten të njejta, po përpunohet analizë e hollësishme

para 5 dite - Republika

Tani për tani parashikimet e kompetentëve mbesin se kulmi i virusit do të jetë nga fundi i prillit dhe se numri i të sëmurëve do të arrijë deri në rreth 2.000 persona. Megjithatë, ministri i Shëndetësisë,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK