http://kariera.mk

Një teknologji e re do ta bëjë iPhone e 2020 të parezistueshëm për tu blerë

para një jave - Medial

Muajin e kaluar Apple aksidentalisht zbuloi informacione për një prej modeleve më të mira ndër vite që do të jetë iPhone i këtij Shtatori. Sot Apple zbuloi më shumë dhe kësaj here e bëri përmes iOS 14,...

Apple u jep përdoruesve një arsye të fortë për ti qëndruar besnik iPhone

para një jave - Zhurnal

Ky opsion tashmë është i disponueshëm për zhvilluesit dhe gjithashtu funksionon edhe me blerjet brenda aplikacioneve. Muajin e kaluar Apple zbuloi planet e saj për të lejuar zhvilluesit të shesin aplikacionet...

Apple u jep përdoruesve një arsye të fortë për ti qëndruar besnik iPhone

para një jave - Ina

Ky opsion tashmë është i disponueshëm për zhvilluesit dhe gjithashtu funksionon edhe me blerjet brenda aplikacioneve. Apple u jep përdoruesve një arsye të fortë për ti qëndruar besnik iPhone Muajin e kaluar...

Apple lançon versionin e ri të iOS dhe iPadOS me shumë opsione të reja

para një jave - Ina

Versionet e reja të sistemeve operative sjellin disa përmirësime substanciale. Tashmë përdoruesit mund të ndajnë folderat e iCloud. Apple lançon versionin e ri të iOS dhe iPadOS me shumë opsione të reja...

Apple i ka hequr kufizimet për blerjen e iPhone, iPad Pro dhe MacBook Air

para një jave - Insajderi

Javën e kaluar, Apple filloi të kufizojë numrin e njësive që një klient mund të blejë, për produkte të caktuara. Përkatësisht, iPad Pro i ri me 11 inç ashtu edhe atë me 12.9 inç, ishin të kufizuar në dy...

Apple i ka hequr kufizimet për blerjen e iPhone, iPad Pro dhe MacBook Air

para një jave - Flaka

Javën e kaluar, Apple filloi të kufizojë numrin e njësive që një klient mund të blejë, për produkte të caktuara. Përkatësisht, iPad Pro i ri me 11 inç ashtu edhe atë me 12.9 inç, ishin të kufizuar në dy...

Apple i ka hequr kufizimet për blerjen e iPhone, iPad Pro dhe MacBook Air

para një jave - Telegrafi

Javën e kaluar, Apple filloi të kufizojë numrin e njësive që një klient mund të blejë, për produkte të caktuara. Përkatësisht, iPad Pro i ri me 11 inç ashtu edhe atë me 12.9 inç, ishin të kufizuar në dy...

Apple u jep përdoruesve një arsye të fortë për ti qëndruar besnik iPhone

para një jave - Zhurnal

Ky opsion tashmë është i disponueshëm për zhvilluesit dhe gjithashtu funksionon edhe me blerjet brenda aplikacioneve. Muajin e kaluar Apple zbuloi planet e saj për të lejuar zhvilluesit të shesin aplikacionet...

Apple u jep përdoruesve një arsye të fortë për ti qëndruar besnik iPhone

para një jave - Medial

Muajin e kaluar Apple zbuloi planet e saj për të lejuar zhvilluesit të shesin aplikacionet Mac dhe iOS si një blerje “universale.” Çfarë do të thotë kjo? Një blerje universale do të thotë se nëse blini...

Apple u jep përdoruesve një arsye të fortë për ti qëndruar besnik iPhone

para një jave - Shkurt Shqip

Muajin e kaluar Apple zbuloi planet e saj për të lejuar zhvilluesit të shesin aplikacionet Mac dhe iOS si një blerje “universale.” Çfarë do të thotë kjo? Një blerje universale do të thotë se nëse blini...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK