http://kariera.mk

OnePlus 8 Pro dhe OnePlus 8 nuk zyrtarizohen para muajit prill

para një jave - Zeri

OnePlus nuk pritet t’i bëjë zyrtare modelet e reja të OnePlus 8 Pro dhe OnePlus 8 përpara muajit prill. Disa ditë pasi u pa në duart e aktorit të famshëm Robert Doëney Jr, OnePlus 8 Pro me gjitha specifikat...

OnePlus 8 Pro dhe OnePlus 8 nuk zyrtarizohen para muajit prill

para një jave - News33

OnePlus nuk pritet t’i bëjë zyrtare modelet e reja të OnePlus 8 Pro dhe OnePlus 8 përpara muajit prill. Disa ditë pasi u pa në duart e aktorit të famshëm Robert Doëney Jr, OnePlus 8 Pro me gjitha specifikat...

OnePlus 8 Pro dhe OnePlus 8 nuk zyrtarizohen para muajit prill

para një jave - Zhurnal

OnePlus nuk pritet t’i bëjë zyrtare modelet e reja të OnePlus 8 Pro dhe OnePlus 8 përpara muajit prill. Disa ditë pasi u pa në duart e aktorit të famshëm Robert Doëney Jr, OnePlus 8 Pro me gjitha specifikat...

OnePlus 8 Pro dhe OnePlus 8 nuk zyrtarizohen para muajit prill

para një jave - Telegrafi

OnePlus nuk pritet t’i bëjë zyrtare modelet e reja të OnePlus 8 Pro dhe OnePlus 8 përpara muajit prill. Disa ditë pasi u pa në duart e aktorit të famshëm Robert Doëney Jr, OnePlus 8 Pro me gjitha specifikat...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK