http://kariera.mk

500 mijë britanikë dalin vullnetarë në përballjen me COVID-19

para një jave - Alsat-M

Më shumë se gjysmë milionë britanikë janë paraqitur vullnetarisht të ndihmojnë Shërbimin Shëndetësor Kombëtar, edhe pse qeveria ka pritur të regjistrojë rreth 250.000 persona, deklaroi ministri britanik...

500 mijë britanikë dalin vullnetarë në përballjen me COVID-19

para një jave - Shprehja.com

Më shumë se gjysmë milionë britanikë janë paraqitur vullnetarisht të ndihmojnë Shërbimin Shëndetësor Kombëtar, edhe pse qeveria ka pritur të regjistrojë rreth 250.000 persona, deklaroi ministri britanik...

500 mijë britanikë dalin vullnetarë në përballjen me COVID-19

para një jave - Lajm

Më shumë se gjysmë milionë britanikë janë paraqitur vullnetarisht të ndihmojnë Shërbimin Shëndetësor Kombëtar, edhe pse qeveria ka pritur të regjistrojë rreth 250.000 persona, deklaroi ministri britanik...

500 mijë britanikë dalin vullnetarë në përballjen me COVID-19

para një jave - Tetova Sot

Më shumë se gjysmë milionë britanikë janë paraqitur vullnetarisht të ndihmojnë Shërbimin Shëndetësor Kombëtar, edhe pse qeveria ka pritur të regjistrojë rreth 250.000 persona, deklaroi ministri britanik...

Mbi gjysmë milion britanikë janë paraqitur vullnetarë në përballjen me Kovid-19

para një jave - Koha.mk

Londër, 26 mars –Më shumë se gjysmë milionë britanikë janë paraqitur vullnetarisht  t’i ndihmojnë Shërbimit Shëndetësor Kombëtar, edhe pse qeveria ka pritur të regjistrohen rreth 250.000 njerëz, deklaroi...

500 mijë britanikë dalin vullnetarë në përballjen me COVID-19

para një jave - in7

Më shumë se gjysmë milionë britanikë janë paraqitur vullnetarisht të ndihmojnë Shërbimin Shëndetësor Kombëtar, edhe pse qeveria ka pritur të regjistrojë rreth 250.000 persona, deklaroi ministri britanik...

500 mijë britanikë dalin vullnetarë në përballjen me COVID-19

para një jave - News33

Më shumë se gjysmë milionë britanikë janë paraqitur vullnetarisht të ndihmojnë Shërbimin Shëndetësor Kombëtar, edhe pse qeveria ka pritur të regjistrojë rreth 250.000 persona, deklaroi ministri britanik...

Britani e Madhe – 170.000 vullnetarë në pak orë, në “luftën” kundër coronavirus

para një jave - Koha Jone

Më shumë se 170.000 njerëz janë regjistruar për të ndihmuar Shërbimin Kombëtar të Shëndetit në Britani, për të “luftuar” shpërthimin e COVID – 19. Ky numër vullnetarësh është regjistruar vetëm disa orë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK