http://kariera.mk

Qeveri: Të gjitha dokumentet për aplikim të kredive pa interes të Bankës Zhvillimore në dispozicion në mënyrë elektronike

para një jave - Medial

Shkup, 26 mars 2020 Banka Zhvillimore, Drejtoria për të Ardhura Publike dhe Regjistri Qendror i Republikës së Maqedonisë së Veriut u bëjnë apel firmave të cilat e mbledhin dokumentacionin i nevojshëm për...

Qeveri: Të gjitha dokumentet për aplikim të kredive pa interes të Bankës Zhvillimore në dispozicion në mënyrë elektronike

para një jave - TV Koha

Banka Zhvillimore, Drejtoria për të Ardhura Publike dhe Regjistri Qendror i Republikës së Maqedonisë së Veriut u bëjnë apel firmave të cilat e mbledhin dokumentacionin i nevojshëm për aplikim të linjës...

Sot filloi aplikimi për kredi pa kamatë në RMV, 3 mijë euro vlera minimale

para një jave - Portalb

Gjithë dokumentet e nevojshme për të aplikuar për kredi pa kamatë në Bankën zhvillimore, mund të merren në formë elektronike, transmeton Portalb.mk . “Aplikimi për 5,7 milionë eurot e para të kredit pa...

Të gjitha dokumentet për aplikim të kredive pa interes të Bankës Zhvillimore në dispozicion në mënyrë elektronike

para një jave - Koha.mk

Shkup, 26 mars – Banka Zhvillimore, Drejtoria për të Ardhura Publike dhe Regjistri Qendror i Republikës së Maqedonisë së Veriut u bëjnë apel firmave të cilat e mbledhin dokumentacionin i nevojshëm për...

Të gjitha dokumentet për aplikim të kredive pa interes të Bankës Zhvillimore në dispozicion në mënyrë elektronike

para një jave - Flaka

Banka Zhvillimore, Drejtoria për të Ardhura Publike dhe Regjistri Qendror i Republikës së Maqedonisë së Veriut u bëjnë apel firmave të cilat e mbledhin dokumentacionin i nevojshëm për aplikim të linjës...

Sot filloi aplikimi për kredi pa kamatë në RMV, 3 mijë euro vlera minimale

para një jave - Pa censure

Gjithë dokumentet e nevojshme për të aplikuar për kredi pa kamatë në Bankën zhvillimore, mund të merren në formë elektronike. “Aplikimi për 5,7 milionë eurot e para të kredit pa kamatë nga Banka për zhvillim,...

Masat ekonomike / Fillon aplikimi për kredi pa interes

para një jave - Gazeta Express

Ballina Gazeta Express 26/03/2020 10:35 Nga sot, ndërmarrjet mikro, të vogla dhe të mesme në sektorët e hotelierisë, turizmit dhe transportit të mallrave mund të aplikojnë për kredi pa interes nga 3.000...

Prej sot aplikim për kredi pa interes

para një jave - Iliria News

Nga sot, ndërmarrjet mikro, të vogla dhe të mesme në sektorët e hotelierisë, turizmit dhe transportit të mallrave mund të aplikojnë për kredi pa interes nga 3.000 deri në 30.000 euro, që i paralajmëroi...

Prej sot aplikim për kredi pa interes

para një jave - Koha.mk

Shkup, 26 mars – Nga sot, ndërmarrjet mikro, të vogla dhe të mesme në sektorët e hotelierisë, turizmit dhe transportit të mallrave mund të aplikojnë për kredi pa interes nga 3.000 deri në 30.000 euro,...

Prej sot aplikim për kredi pa interes

para një jave - Ina

Nga sot, ndërmarrjet mikro, të vogla dhe të mesme në sektorët e hotelierisë, turizmit dhe transportit të mallrave mund të aplikojnë për kredi pa interes nga 3.000 deri në 30.000 euro, që i paralajmëroi...

Prej sot fillon aplikim për kredi pa interes

para një jave - Aktuale

Nga sot, ndërmarrjet mikro, të vogla dhe të mesme në sektorët e hotelierisë, turizmit dhe transportit të mallrave mund të aplikojnë për kredi pa interes nga 3.000 deri në 30.000 euro, që i paralajmëroi...

Prej sot aplikim për kredi pa interes, paralajmërohet mbështetje edhe nga BE-ja

para një jave - TV Koha

Nga sot, ndërmarrjet mikro, të vogla dhe të mesme në sektorët e hotelierisë, turizmit dhe transportit të mallrave mund të aplikojnë për kredi pa interes nga 3.000 deri në 30.000 euro, që i paralajmëroi...

Prej sot fillon aplikim për kredi pa interes

para një jave - Alsat-M

Nga sot, ndërmarrjet mikro, të vogla dhe të mesme në sektorët e hotelierisë, turizmit dhe transportit të mallrave mund të aplikojnë për kredi pa interes nga 3.000 deri në 30.000 euro, që i paralajmëroi...

Prej sot fillon aplikim për kredi pa interes, ja cilat kompani kanë të drejtë

para një jave - Tetova1

Nga sot, ndërmarrjet mikro, të vogla dhe të mesme në sektorët e hotelierisë, turizmit dhe transportit të mallrave mund të aplikojnë për kredi pa interes nga 3.000 deri në 30.000 euro, që i paralajmëroi...

Prej sot fillon aplikimi për kredi pa interes, paralajmërohet mbështetje edhe nga BE-ja

para një jave - Zhurnal

Shkup, 26 mars – Zhurnal.mk – Nga sot, ndërmarrjet mikro, të vogla dhe të mesme në sektorët e hotelierisë, turizmit dhe transportit të mallrave mund të aplikojnë për kredi pa interes nga 3.000 deri në...

Prej sot fillon aplikimi për kredi pa interes, paralajmërohet mbështetje edhe nga BE-ja

para një jave - Gostivari Sot

Nga sot, ndërmarrjet mikro, të vogla dhe të mesme në sektorët e hotelierisë, turizmit dhe transportit të mallrave mund të aplikojnë për kredi pa interes nga 3.000 deri në 30.000 euro, që i paralajmëroi...

Prej sot aplikim për kredi pa interes

para një jave - Zyrtare

Nga sot, ndërmarrjet mikro, të vogla dhe të mesme në sektorët e hotelierisë, turizmit dhe transportit të mallrave mund të aplikojnë për kredi pa interes nga 3.000 deri në 30.000 euro, që i paralajmëroi...

Prej sot aplikim për kredi pa interes

para një jave - Tetova Sot

Nga sot, ndërmarrjet mikro, të vogla dhe të mesme në sektorët e hotelierisë, turizmit dhe transportit të mallrave mund të aplikojnë për kredi pa interes nga 3.000 deri në 30.000 euro, që i paralajmëroi...

Prej sot aplikim për kredi pa interes

para një jave - Fol

Nga sot, ndërmarrjet mikro, të vogla dhe të mesme në sektorët e hotelierisë, turizmit dhe transportit të mallrave mund të aplikojnë për kredi pa interes nga 3.000 deri në 30.000 euro, që i paralajmëroi...

Prej sot aplikim për kredi pa interes

para një jave - Republika

Nga sot, ndërmarrjet mikro, të vogla dhe të mesme në sektorët e hotelierisë, turizmit dhe transportit të mallrave mund të aplikojnë për kredi pa interes nga 3.000 deri në 30.000 euro, që i paralajmëroi...

Masat ekonomike / Fillon aplikimi për kredi pa interes

para një jave - TopShqip

Nga sot, ndërmarrjet mikro, të vogla dhe të mesme në sektorët e hotelierisë, turizmit dhe transportit të mallrave mund të aplikojnë për kredi pa interes nga 3.000 deri në 30.000 euro, që i paralajmëroi...

Masat ekonomike / Fillon aplikimi për kredi pa interes

para një jave - InfoAlb

Nga sot, ndërmarrjet mikro, të vogla dhe të mesme në sektorët e hotelierisë, turizmit dhe transportit të mallrave mund të aplikojnë për kredi pa interes nga 3.000 deri në 30.000 euro, që i paralajmëroi...

Prej sot aplikim për kredi pa interes, paralajmërohet mbështetje edhe nga BE-ja

para një jave - News33

Nga sot, ndërmarrjet mikro, të vogla dhe të mesme në sektorët e hotelierisë, turizmit dhe transportit të mallrave mund të aplikojnë për kredi pa interes nga 3.000 deri në 30.000 euro, që i paralajmëroi...

Banka Zhvillimore, kredi pa kamatë për kompanitë e vogla dhe të mesme

para një jave - Aktuale

Banka zhvillimore e vendit në ueb faqen e saj www.mbdp.com.mk e ka shpallur thirrjen publike për linjën e parë kreditore, për kompanitë, mikro të vogla dhe të mesme. Aplikimi fillon sonte në mesnatë ku...

Naumov: Qeveria nuk është vonë me setin e masave ekonomike

para një jave - Koha.mk

Shkup, 25 mars – Qeveria nuk është vonë me setin e masave ekonomike për ballafaqim me pasojat nga koronavirusi, konsideron njeriu i parë i Bankës Zhvillimore të Maqedonisë së Veriut, Kire Naumov, njofton...

Pandemia e COVID-19, në RMV u hap thirrja për subvencionim të kompanive të dëmtuara

para një jave - Gazeta Express

Ballina Gazeta Express 25/03/2020 13:34 Në Maqedoninë e Veriut është hapur thirrja e parë për subvenciononim të kompanive të dëmtuara nga kriza e shkaktuar nga pandemia e virusit COVID-19, përcjell GazetaExpress...

Pandemia e COVID-19, hapet thirrja për subvencionim të kompanive të dëmtuara

para një jave - Zhurnal

Shkup, 25 mars, zhurnal.mk – Në Maqedoninë e Veriut është hapur thirrja e parë për subvenciononim të kompanive të dëmtuara nga kriza e shkaktuar nga pandemia e virusit COVID-19, transmeton Zhurnal. Këtë...

5.7 milionë eurot e para kredi pa interes për mbështetje të kompanive

para një jave - Shenja

Shuma e parë prej 5.7 milionë euro për kredi pa kamatë si mbështetje e drejtëpërdrejtë për ndërmarrjet mikro, të vogla dhe të mesme në luftën kundër koronavirusit do të jetë në dispozicion prej sonte në...

Pandemia e COVID-19, në RMV u hap thirrja për subvencionim të kompanive të dëmtuara

para një jave - TV21

Në Maqedoninë e Veriut është hapur thirrja e parë për subvenciononim të kompanive të dëmtuara nga kriza e shkaktuar nga pandemia e virusit COVID-19, njofton TV 21. Këtë e bëri të ditur në konferencë për...

Pandemia e COVID-19, në RMV u hap thirrja për subvencionim të kompanive të dëmtuara

para një jave - Flaka

Në Maqedoninë e Veriut është hapur thirrja e parë për subvenciononim të kompanive të dëmtuara nga kriza e shkaktuar nga pandemia e virusit COVID-19, njofton TV 21. Këtë e bëri të ditur në konferencë për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK