http://kariera.mk

Koronavirusi, Poliçani gjen ‘zgjidhje’ tjetër, postbllok në hyrje të qytetit

para një jave - Gazeta Tema

Bashkia e Poliçanit, me një vendim të Këshillit Bashkiak, ka ngritur në hyrje të qytetit të një postbllok ku verifikohet çdo person që hyn në qytet. Nëse rezulton se ka ardhur nga jashtë apo nga Tirana,...

800 familje në Poliçan me probleme nga mushkëritë për shkak të punës në Uzinën e Armëve, më të rrezikuarit nga koronavirusi

para një jave - Medial

Bashkia Poliçan ndalon hyrjen në qytet të personave që vijnë nga jashtë apo nga qytetet e tjera Në kushtet e gjendjes së jashtëzakonshme, Bashkia e Poliçanit ka ndërmarrë masa të jashtëzakonshme. Me një...

800 familje në Poliçan me probleme nga mushkëritë për shkak të punës në Uzinën e Armëve, më të rrezikuarit nga koronavirusi

para një jave - BalkanWeb

Bashkia Poliçan ndalon hyrjen në qytet të personave që vijnë nga jashtë apo nga qytetet e tjera Në kushtet e gjendjes së jashtëzakonshme, Bashkia e Poliçanit ka ndërmarrë masa të jashtëzakonshme. Me një...

Bashkia Poliçan ndalon hyrjet e personave që vijnë nga jashtë apo nga qytetet e tjera

para një jave - Vizion Plus

Bashkia e Poliçanit, me një vendim të Këshillit Bashkiak ka ngritur në hyrje të qytetit të një postobllok ku verifikohet çdo person që hyn në qytet. Çdo person që kalon në postobllok, nëse rezulton se...

Masa ekstreme, Poliçani në shtetrrethim: Ndalohet hyrja e njerëzve nga qytetet e tjera!

para një jave - Koha Jone

Bashkia e Poliçanit, me një vendim të Këshillit Bashkiak, ka ngritur në hyrje të qytetit të një postbllok ku verifikohet çdo person që hyn në qytet. Kush kalon në postbllok, nëse rezultojnë se ka ardhur...

Masa ekstreme, Poliçani në shtetrrethim: Ndalohet hyrja e njerëzve nga qytetet e tjera!

para një jave - Gazeta Telegraf

Bashkia e Poliçanit, me një vendim të Këshillit Bashkiak, ka ngritur në hyrje të qytetit të një postbllok ku verifikohet çdo person që hyn në qytet. Kush kalon në postbllok, nëse rezultojnë se ka ardhur...

Masa ekstreme: Zotkaj vë postbllok në Poliçan: Ndalohet hyrja e të ardhurve nga Tirana e Italia

para një jave - Arbresh

Bashkia e Poliçanit, me një vendim të Këshillit Bashkiak, ka ngritur në hyrje të qytetit të një postbllok ku verifikohet çdo person që hyn në qytet. Nëse rezulton se ka ardhur nga jashtë apo nga Tirana,...

Bashkia Poliçan ndalon hyrjet e personave që vijnë nga jashtë apo nga qytetet e tjera

para një jave - LajmiFundit

Bashkia e Poliçanit, me një vendim të Këshillit Bashkiak ka ngritur në hyrje të qytetit të një postobllok ku verifikohet çdo person që hyn në qytet. Çdo person që kalon në postobllok, nëse rezulton se...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK