http://kariera.mk

Çfarë do ndodhë me qytetarët shqiptarë që ndodhen në Mbretërinë e Bashkuar dhe u ka skaduar viza

para një dite - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 26/03/2020 19:08 Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme informon të gjithë qytetarët shqiptarë që ndodhen në Mbretërinë e Bashkuar, se autoritetet angleze kanë njoftuar për shtetasit...

‘Deri më 31 maj, më pas rishikohet’, MEPJ njoftim për shqiptarët në Mbretërinë e Bashkuar: Zgjatje e vizës për qytetarët që i skadon pas 24 janarit

para një dite - Medial

Ministria e Punëve të Jashtme të Shqipërisë ka lajmëruar se Mbretëria e Bashkuar qytetarët e huaj që nuk mund të largohen nga vendi dhe që u skadon viza pas 24 janarit do u zgjatet. MEPJ i bën thirrje...

MEPJ: Informacion për qytetarët shqiptarë që ndodhen në Mbretërinë e Bashkuar

para një dite - Top Channel

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme informon të gjithë qytetarët shqiptarë që ndodhen në Mbretërinë e Bashkuar, se autoritetet angleze kanë njoftuar për shtetasit e huaj, të cilët nuk mund të kthehen...

Shqiptarët e bllokuar në Angli/ Ja vendimi i ri i nxjerrë nga autoritetet britanike

para një dite - Vizion Plus

Për të gjithë qytetarët shqiptarë që ndodhen në Mbretërinë e Bashkuar,  e që nuk mundën të kthehen për shkak të situatës së koronavirusit, do të ketë zgjatje të vizës. Lajmi u bë I ditur nga Ministria...

Ministria e Punëve të Jashtme: Informacion për qytetarët shqiptarë që ndodhen në Mbretërinë e Bashkuar

para një dite - Koha Jone

Njoftimi: Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme – Republika e Shqipërisë Informacion për qytetarët shqiptarë që ndodhen në Mbretërinë e Bashkuar -Qytetarëve shqiptarë që ndodhen në Mbretërinë e Bashkuar,...

Zgjatet viza për shqiptarët në Mbretërinë e Bashkuar: Situata deri me 31 maj

para një dite - Gazeta Tema

Qytetarëve shqiptarë që kanë mbetur në Mbretërinë e Bashkuar për shkak të “shpërthimit” të coronavirus, do t’ju shtyhet viza. Sipas Ministrisë së Jashtme, zgjatja e vizës do të zbatohet për secilin qytetar...

‘Deri më 31 maj, më pas rishikohet’, MEPJ njoftim për shqiptarët në Mbretërinë e Bashkuar: Zgjatje e vizës për qytetarët që i skadon pas 24 janarit

para një dite - BalkanWeb

Ministria e Punëve të Jashtme të Shqipërisë ka lajmëruar se Mbretëria e Bashkuar qytetarët e huaj që nuk mund të largohen nga vendi dhe që u skadon viza pas 24 janarit do u zgjatet. MEPJ i bën thirrje...

Anglia jep lajmin e mirë për shqiptarët: Çfarë do ndodh me qytetarët që kanë "ngecur" atje

para një dite - Albeu

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme informon të gjithë qytetarët shqiptarë që ndodhen në Mbretërinë e Bashkuar, se autoritetet angleze kanë njoftuar për shtetasit e huaj, të cilët nuk mund të kthehen...

Koronavirusi/Britania zgjat afatet e vizave për qytetarët që nuk largohen dot

para një dite - Koha Jone

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme informon të gjithë qytetarët shqiptarë që ndodhen në Mbretërinë e Bashkuar, se autoritetet angleze kanë njoftuar për shtetasit e huaj, të cilët nuk mund të kthehen...

“Shtyhet afati i vizave”, Ministria njoftim te rendesishem per shqiptaret ne Angli

para një dite - LajmiFundit

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme informon të gjithë qytetarët shqiptarë që ndodhen në Mbretërinë e Bashkuar, se autoritetet angleze kanë njoftuar për shtetasit e huaj, të cilët nuk mund të kthehen...

COVID-19/Mbretëria e Bashkuar zgjat afatin e vizave për qytetarët shqiptarë

para një dite - Flaka

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme informoi se qytetarëve shqiptarë që ndodhen në Mbretërinë e Bashkuar, të cilët nuk mund të kthehen në vendet e tyre për shkak të pandemisë COVID-19, do t’iu zgjatet...

Informacion për qytetarët shqiptarë që ndodhen në Mbretërinë e Bashkuar

para një dite - Illyria

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme informon të gjithë qytetarët shqiptarë që ndodhen në Mbretërinë e Bashkuar, se autoritetet angleze kanë njoftuar për shtetasit e huaj, të cilët nuk mund të kthehen...

MEPJ: Informacion për qytetarët shqiptarë që ndodhen në Mbretërinë e Bashkuar

para një dite - LajmiFundit

Informacion për qytetarët shqiptarë që ndodhen në Mbretërinë e Bashkuar Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme informon të gjithë qytetarët shqiptarë që ndodhen në Mbretërinë e Bashkuar, se autoritetet...

COVID-19/ Autoritetet angleze njoftojnë qytetarët: Zgjaten afatet e vizave për ata që nuk largohen dot

para një dite - Gazeta Telegraf

Ditën e sotme, Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme ka informuar të gjithë qytetarët shqiptarë që ndodhen në Mbretërinë e Bashkuar, se autoritetet angleze kanë njoftuar për shtetasit e huaj, të cilët...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK