http://kariera.mk

Burrë e grua rrihen mes vete për një thes miell, në Bosnje

para një jave - Insajderi

Në mediat boshnjake qarkullojnë pamjet e xhiruara para një dyqani në Zenicë, ku një burrë dhe një grua u futën në një zënkë sot për një thes miell. Gjithçka ndodhi kur një konflikt verbal midis një burri...

Përleshje ndërmjet një gruaje dhe një burri në Bosnjë dhe Hercegovinë – për një thes miell

para një jave - Telegrafi

Në mediat boshnjake qarkullojnë pamjet e xhiruara para një dyqani në Zenicë, ku një burrë dhe një grua u futën në një zënkë sot për një thes miell. Gjithçka ndodhi kur një konflikt verbal midis një burri...

Burrë e grua rrihen mes vete për një thes miell

para një jave - Medial

Në mediat boshnjake qarkullojnë pamjet e xhiruara para një dyqani në Zenicë, ku një burrë dhe një grua u futën në një zënkë sot për një thes miell. Gjithçka ndodhi kur një konflikt verbal midis një burri...

Burri dhe gruaja rrahen për një thes miell në Bosnje

para një jave - GazetaBlic

Në mediat boshnjake qarkullojnë pamjet e xhiruara para një dyqani në Zenicë, ku një burrë dhe një grua u futën në një zënkë sot për një thes miell. Gjithçka ndodhi kur një konflikt verbal midis një burri...

​Burrë e grua rrihen mes vete për një thes miell

para një jave - Zhurnal

Në mediat boshnjake qarkullojnë pamjet e xhiruara para një dyqani në Zenicë, ku një burrë dhe një grua u futën në një zënkë sot për një thes miell. Gjithçka ndodhi kur një konflikt verbal midis një burri...

Burrë e grua rrihen mes vete për një thes miell, në Bosnje (Video)

para një jave - Zeri

Në mediat boshnjake qarkullojnë pamjet e xhiruara para një dyqani në Zenicë, ku një burrë dhe një grua u futën në një zënkë sot për një thes miell. Gjithçka ndodhi kur një konflikt verbal midis një burri...

Burrë e grua rrahen mes vete për një thes miell në Bosnjë

para një jave - Sinjali

Në mediat boshnjake qarkullojnë pamjet e xhiruara para një dyqani në Zenicë, ku një burrë dhe një grua u futën në një zënkë sot për një thes miell. Gjithçka ndodhi kur një konflikt verbal midis një burri...

Burrë e grua rrihen mes vete për një thes miell

para një jave - Shprehja.com

Gjithçka ndodhi kur një konflikt verbal midis një burri dhe një gruaje kaloi në konfrontim fizik, transmeton lajmi.net. Punonjësit e dyqanit filmuan incidentin, dhe një videoja e një zënke për një thes...

Përleshje ndërmjet një gruaje dhe një burri në Bosnjë dhe Hercegovinë – për një thes miell

para një jave - Gazeta e re

Në mediat boshnjake qarkullojnë pamjet e xhiruara para një dyqani në Zenicë, ku një burrë dhe një grua u futën në një zënkë sot për një thes miell. Gjithçka ndodhi kur një konflikt verbal midis një burri...

Burrë e grua rrihen mes vete për një thes miell

para një jave - in7

Në mediat boshnjake qarkullojnë pamjet e xhiruara para një dyqani në Zenicë, ku një burrë dhe një grua u futën në një zënkë sot për një thes miell. Gjithçka ndodhi kur një konflikt verbal midis një burri...

Burrë e grua rrihen mes vete për një thes miell

para një jave - Bota Press

Në mediat boshnjake qarkullojnë pamjet e xhiruara para një dyqani në Zenicë, ku një burrë dhe një grua u futën në një zënkë sot për një thes miell. Gjithçka ndodhi kur një konflikt verbal midis një burri...

Burrë e grua rrihen mes vete për një thes miell

para një jave - Periskopi

Në mediat boshnjake qarkullojnë pamjet e xhiruara para një dyqani në Zenicë, ku një burrë dhe një grua u futën në një zënkë sot për një thes miell. Gjithçka ndodhi kur një konflikt verbal midis një burri...

Burrë e grua rrihen mes vete për një thes miell

para një jave - Gazeta Observer

Në mediat boshnjake qarkullojnë pamjet e xhiruara para një dyqani në Zenicë, ku një burrë dhe një grua u futën në një zënkë sot për një thes miell. Gjithçka ndodhi kur një konflikt verbal midis një burri...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK