http://kariera.mk

SHBA shpall Presidentin e Venezuelës në kërkim për trafik droge

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 26/03/2020 19:19 Departamenti i Drejtësisë i SHBA-ve ka publikuar sot akuza penale për trafik droge në adresë të presidentit të Venezuelës Nicolas Maduro. Departamenti i Shtetit po...

Akti i rrallë amerikan, akuzon për trafik droge kreun e shtetit venezuelas dhe ngre padi penale kundër tij

para një jave - Koha.mk

Qeveria e SHBA pritet të ngrejë padi penale kundër Presidentit të Venezuelës Nicolas Maduro dhe të paktën një duzinë zyrtarësh të tjerë të Venezuelës të enjten, duke i akuzuar ata për përfshirje në trafikun...

SHBA akuzon Maduron për trafik droge, ofron 15 mln $ për arrestimin e tij

para një jave - Klan

SHBA akuzon Maduron për trafik droge, ofron 15 mln $ për arrestimin e tij Shtetet e Bashkuara të Amerikës akuzojnë Presidentin e Venezuelës Nicolas Maduro për trafik të lëndëve narkotike dhe ofrojnë 15...

SHBA akuzon presidentin e Venezuelës për "narkoterrorizëm"

para një jave - Anadolu Agency

Washington SHBA ofroi shpërblim prej 15 milionë dollarësh për informacione që çojnë në arrestimin e presidentit të Venezuelës, Nicolas Maduro, pasi ngriti aktakuzë ndaj tij për "narkoterrorizëm", transmeton...

SHBA-ja akuzon Maduron për narko-terrorizëm

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 26/03/2020 17:47 Shtetet e Bashkuara kanë akuzuar presidentin e kontestuar të Venezuelës, Nicolas Maduro dhe zyrtarë tjerë të lartë shtetërorë për vepra penale që lidhen me trafikim...

SHBA kërkon kokën e Maduros – tregon çmimin

para një jave - Medial

SHBA ka akuzuar presidentin e Venezuelës Nicolas Maduro për trafikim me drogë. Uashingtoni zyrtar ka ofruar 15 milionë dollarë për informacione që do të çonin në arrestimin e tij, raporton BBC. Ky vendim...

SHBA-ja akuzon Maduron për narko-terrorizëm, 15 milionë dollarë për kapjen e tij

para një jave - Top Channel

Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë akuzuar presidentin e kontestuar të Venezuelës, Nicolas Maduro dhe zyrtarë të tjerë të lartë shtetërorë për vepra penale që lidhen me trafikim të drogës. SHBA ka ofruar...

SHBA kërkon “kokën e Maduros” – ofron miliona dollarë për ata që ndihmojnë në arrestimin e tij

para një jave - Telegrafi

SHBA ka akuzuar presidentin e Venezuelës, Nicolas Maduro, për trafikim me drogë. Uashingtoni zyrtar ka ofruar 15 milionë dollarë për informacione që do të çonin në arrestimin e tij, raporton BBC. Ky vendim...

SHBA akuzon presidentin e Venezuelës Maduro për “narko-terrorizëm”, ofron 15 milionë dollarë për arrestimin e tij

para një jave - BalkanWeb

Qeveria e Sh.B.A paditi të enjten presidentin e Venezuelës Nicolas Maduro dhe zyrtarë të tjerë të lartë Venezuelës me akuzën e “narko-terrorizmit”, si një masë në përshkallëzimin e fundit të fushatës së...

SHBA-ja akuzon Maduron për narko-terrorizëm

para një jave - Aktuale

Shtetet e Bashkuara kanë akuzuar presidentin e kontestuar të Venezuelës, Nicolas Maduro dhe zyrtarë tjerë të lartë shtetërorë për vepra penale që lidhen me trafikim të drogës. Ky hap, që do të rrisë tensionet...

SHBA kërkon kokën e Maduros – tregon çmimin

para një jave - Lajmi.net

Uashingtoni zyrtar ka ofruar 15 milionë dollarë për informacione që do të çonin në arrestimin e tij, raporton BBC. Ky vendim u njoftua nga Prokurori i Përgjithshëm William Barr. Përveç Maduro, ata kanë...

SHBA-ja akuzon Maduron për narko-terrorizëm

para një jave - Evropa e Lirë

Shtetet e Bashkuara kanë akuzuar presidentin e kontestuar të Venezuelës, Nicolas Maduro dhe zyrtarë tjerë të lartë shtetërorë për vepra penale që lidhen me trafikim të drogës. Ky hap, që do të rrisë tensionet...

ShBA akuzon Presidentin e Venezuelës për trafik të lëndëve narkotike

para një jave - Koha Jone

ShBA akuzon Presidentin e Venezuelës Nicolas Maduro dhe disa zyrtarë të lartë të shtetit për përfshirjen në trafikimin e lëndëve narkotike. Gjithashtu ata kanë ofruar 15 milion dollarë për çdokënd që jep...

15 milionë dollarë për kokën e Maduros, Trump e shpall në kërkim për trafik droge

para një jave - Albeu

Departamenti i Drejtësisë i SHBA-ve ka publikuar sot akuza penale për trafik droge në adresë të presidentit të Venezuelës Nicolas Maduro. Departamenti i Shtetit po ofron një shpërblim prej 15 milionë dollarësh...

SHBA akuzon për trafik droge presidentin e Venezuelës: 15 mln $ kush jep informacione që çojnë në arrestimin e Manduros

para një jave - Gazeta Tema

Administrata e Trump ngriti kallëzime penale të enjten në Qarkun Jugor të New York, kundër zyrtarëve të lartë të qeverisë së Venezuelës, përfshirë presidentin Nicolás Maduro, duke i akuzuar ata se kishin...

SHBA shpall Presidentin e Venezuelës në kërkim për trafik droge

para një jave - Standard

Departamenti i Drejtësisë i SHBA-ve ka publikuar sot akuza penale për trafik droge në adresë të presidentit të Venezuelës Nicolas Maduro. Departamenti i Shtetit po ofron një shpërblim prej 15 milionë dollarësh...

SHBA ofron 15 milionë dollarë për arrestimin e Presidentit të Venezuelës

para një jave - Opinion

SHBA ka akuzuar Presidentin e Venezuelës Nicolas Maduro dhe zyrtarë të tjerë të lartë në vend për narko-terrorizëm. Aktakuza, e cila do të rrisë tensionet midis dy shteteve, u njoftua nga Prokurori i Përgjithshëm...

SHBA-ja akuzon Maduron për narko-terrorizëm

para një jave - Tetova Sot

Shtetet e Bashkuara kanë akuzuar presidentin e kontestuar të Venezuelës, Nicolas Maduro dhe zyrtarë tjerë të lartë shtetërorë për vepra penale që lidhen me trafikim të drogës. Ky hap, që do të rrisë tensionet...

SHBA shpall Presidentin e Venezuelës në kërkim për trafik droge

para një jave - Periskopi

Departamenti i Drejtësisë i SHBA-ve ka publikuar sot akuza penale për trafik droge në adresë të presidentit të Venezuelës Nicolas Maduro. Departamenti i Shtetit po ofron një shpërblim prej 15 milionë dollarësh...

SHBA akuzon presidentin e Venezuelës Maduro për “narko-terrorizëm”, ofron 15 milionë dollarë për arrestimin e tij

para një jave - Lexo

Qeveria e Sh.B.A paditi të enjten presidentin e Venezuelës Nicolas Maduro dhe zyrtarë të tjerë të lartë Venezuelës me akuzën e “narko-terrorizmit”, si një masë në përshkallëzimin e fundit të fushatës së...

SHBA-ja akuzon Maduron për narko-terrorizëm

para një jave - Epoka e Re

Shtetet e Bashkuara kanë akuzuar presidentin e kontestuar të Venezuelës, Nicolas Maduro dhe zyrtarë tjerë të lartë shtetërorë për vepra penale që lidhen me trafikim të drogës. Ky hap, që do të rrisë tensionet...

SHBA-ja akuzon Maduron për narko-terrorizëm

para një jave - Ekonomia Online

Shtetet e Bashkuara kanë akuzuar presidentin e kontestuar të Venezuelës, Nicolas Maduro dhe zyrtarë tjerë të lartë shtetërorë për vepra penale që lidhen me trafikim të drogës. Ky hap, që do të rrisë tensionet...

SHBA kërkon “kokën e Maduros” – ofron miliona dollarë për ata që ndihmojnë në arrestimin e tij

para një jave - News33

SHBA ka akuzuar presidentin e Venezuelës, Nicolas Maduro, për trafikim me drogë. Uashingtoni zyrtar ka ofruar 15 milionë dollarë për informacione që do të çonin në arrestimin e tij, raporton BBC. Ky vendim...

Amerika ngrit aktakuzë për narko-terrorizëm ndaj anti-amerikanit Maduro

para një jave - Periskopi

SHBA-ja ka ngritur aktakuzë ndaj presidentit venezuelas, Nicolas Maduro dhe zyrtarëve tjerë venezuelas nën akuzat për “narko-terrorizëm”, përshkallëzim ky i radhës i fushatës për presion të administratës...

SHBA akuzon presidentin e Venezuelës për narko-terrorizëm

para një jave - Arbresh

SHBA ka akuzuar presidentin e Venezuelës Nicolas Maduro dhe zyrtarë të lartë të vendit për krime të trafikimit të drogës. Ky veprim, që do të rrisë edhe më tej tensionet mes dy vendeve, është bërë e ditur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK