http://kariera.mk

“Paketa ekonomike s’është e studiuar”, Bregasi: Nuk janë të qarta pasojat që do prodhojë COVID-19. S’mund të ketë dallim biznes i vogël apo i madh

para 3 dite - Medial

Kreu i Biznes Albania, Luan Bregasi deklaroi se paketa e garancisë ekonomike e miratuar nga qeveria nuk është shumë e studiuar. Në një lidhje telefonike për ‘News24’ Bregasi tha se nuk janë të qarta pasojat...

“Paketa ekonomike s’është e studiuar”, Bregasi: Nuk janë të qarta pasojat që do prodhojë COVID-19. S’mund të ketë dallim biznes i vogël apo i madh

para 3 dite - BalkanWeb

Kreu i Biznes Albania, Luan Bregasi deklaroi se paketa e garancisë ekonomike e miratuar nga qeveria nuk është shumë e studiuar. Në një lidhje telefonike për ‘News24’ Bregasi tha se nuk janë të qarta pasojat...

SHBA “zgjidh qesen” për COVID-19/ Jepen 2 trilionë dollarë për ekonominë

para 4 dite - Derveni

Pas Europës, edhe SHBA po përballet ashpër me shpërthimin e pandemisë së koronavirusit. Miliona njerëz janë urdhëruar të qëndrojnë në shtëpi ndërsa numërohen 784 të vdekur dhe rreth 55 mijë persona të...

SHBA “zgjidh qesen” për COVID-19/ Jepen 2 trilionë dollarë për ekonominë

para 4 dite - Vizion Plus

Pas Europës, edhe SHBA po përballet ashpër me shpërthimin e pandemisë së koronavirusit. Miliona njerëz janë urdhëruar të qëndrojnë në shtëpi ndërsa numërohen 784 të vdekur dhe rreth 55 mijë persona të...

Basha tregon pikat e dobëta të planit të qeverisë për ndihmën, paketa është e paplotë dhe përjashtuese

para 4 dite - Gazeta Telegraf

Kryetari Basha ishte i ftuar mbrëmë në emisionin Tempora të Sonila Meços, ku tregoi se çfarë qendrimi do të mbajë sot opozita në mbledhjen e Këshillit të Digurisë Kombëtare. Zoti Basha u fokusua tek pamjaftueshmëria...

Basha tregon pikat e dobëta të planit të qeverisë për ndihmën

para 4 dite - Koha Jone

Kryetari Basha ishte i ftuar mbrëmë në emisionin Tempora të Sonila Meços, ku tregoi se çfarë qendrimi do të mbajë sot opozita në mbledhjen e Këshillit të Digurisë Kombëtare. Zoti Basha u fokusua tek pamjaftueshmëria...

Ahmetaj: Në këtë pikë nuk bëjmë dot parashikime për ecurinë e virusit

para 5 dite - Top Channel

Zëri i Amerikës: Çfarë përfshin në mënyë të detajuar paketa financiare e qeverisë për të përballuar krizën e shkaktuar nga koronavirusi në ekonomi? Arben Ahmetaj: Kriza është pandemi dhe një krizë ekonomike...

Ahmetaj tregon për Zërin e Amerikën planin ekonomik të qeverisë: Në prill do kemi 90 mijë të papunë

para 5 dite - Gazeta Tema

Ekspertët në Shqipëri vlerësojnë se paketa e masave financiare të qeverisë prej 370 mln dollarësh, ose 2.13 % të prodhimit të brendshëm bruto në ndihmë të ekonomisë së prekur nga kriza e koronavirusit...

Ahmetaj: Në këtë pikë nuk bëjmë dot parashikime për ecurinë e virusit

para 5 dite - Koha Jone

Ministri Arben Ahmetaj, në një intervistë për Zërin e Amerikës, tregon me detaje për planin e qeverisë ”Rama 2”, në lidhje me përballimin e kostove që ka krijuar deri më tani Covid-19. Zëri i Amerikës:...

Ahmetaj tregon për Zërin e Amerikën planin ekonomik të qeverisë: Në prill do kemi 90 mijë të papunë

para 5 dite - Lexo

Ekspertët në Shqipëri vlerësojnë se paketa e masave financiare të qeverisë prej 370 mln dollarësh, ose 2.13 % të prodhimit të brendshëm bruto në ndihmë të ekonomisë së prekur nga kriza e koronavirusit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK