http://kariera.mk

Përgjigjet Hoti: Haki Abazi njeri i lig, bëmë mirë që s’e pranuam në LDK para dy vitesh

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 26/03/2020 17:43 Dy zëvendësat e Albin Kurtit, Haki Abazi i Vetëvendosjes dhe Avdullah Hoti, tashmë i shkarkuar, kanë nisur një përplasje të ashpër mes vete. Hoti e quan njëri të lig...

Hoti: Haki Abazi më kërkonte që ta pranoja në LDK, e refuzova

para një jave - Insajderi

Avdullah Hoti tashmë zëvendëskryeministër i shkarkuar nga kryeministri në detyrë, Albin Kurti, ka shkruar në një postim të tij duke thumbuar zëvendëskryeministrin në detyrë, Haki Abazin. Hoti përmes një...

E quajti servil të Thaçit, Hoti i reagon Abazit

para një jave - Telegrafi

Ish-zëvendëskryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti ka reaguar pas deklaratave të zëvendëskryeministrit në detyrë, Haki Abazi, i cili ka thënë se Hoti gjatë punës së tij nuk ka dhënë asnjë kontribut dhe...

Përgjigjët Hoti: Haki Abazi njeri i lig, bëmë mirë që s’e pranuam në LDK para dy vitesh

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 26/03/2020 17:43 Dy zëvendësat e Albin Kurtit, Haki Abazi i Vetëvendosjes dhe Avdullah Hoti, tashmë i shkarkuar, kanë nisur një përplasje të ashpër mes vete. Hoti e quan njëri të lig...

“Abazi po thotë të pavërteta që as zogjtë e malit nuk i hajnë” – Hoti thumbon Haki Abazin

para një jave - Insajderi

Avdullah Hoti, tashmë zëvendëskryeministri i shkarkuar nga kryeministri në detyrë, Albin Kurti, ka shkruar për zëvendëskryeministrin në detyrë, Haki Abazin se është duke nxjerr vrerë ndaj tij. Përmes një...

Avdullah Hoti i përgjigjet Haki Abazit: Qeveria ra faji yt dhe i shefit tënd

para një jave - Kallxo

Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Avdullah Hoti, ka reaguar pas deklaratave të zëvendëskryeministrit në detyrë, Haki Abazit. Reagimi i Hotit vjen pasi që nga Abazi u quajt “vegëz të krimit...

Hoti reagon pas shkarkimit: Haki Abazi njeri i ligë, bëmë mirë që s’e pranuam në LDK para dy vitesh

para një jave - OraInfo

Po vazhdon përplasja në mes të Haki Abazit të Vetëvendosjes dhe Avdullah Hotit, tashmë të shkarkuar. Hoti e quan njëri të lig dhe thotë se është i lumtur që nuk e kanë pranuar në LDK. Ish-zëvendëskryeministri,...

Avdullah Hoti, Haki Abazit: Po nxjerr vrerë ndaj meje, më vinte në zyre – i lumtur që nuk e pranuam në LDK

para një jave - Klan Kosova

Ish-zëvendëskryeministri i parë, Avdullah Hoti, i cili mbrëmë nga Kryeministri në detyrë Albin Kurti, u shkarkua nga detyra, i është përgjigjur deklaratave të Zëvendëskryeministrit tjetër, Haki Abazit....

Hoti për Abazin: Qenka i lig

para një jave - RTV 21

Hoti i reagon Abazit Zëvendëskryeministri, Avdullah Hoti i është përgjigjur zëvendëskryeministrit në detyrë Haki Abazi , i cili e akuzoi Hotin për prishjen e koalicionit qeverisës. Hoti ka thënë se nuk...

Hoti – Abazit: Qenke i lig

para një jave - RTV 21

Hoti i reagon Abazit Zëvendëskryeministri, Avdullah Hoti i është përgjigjur zëvendëskryeministrit në detyrë Haki Abazi , i cili e akuzoi Hotin për prishjen e koalicionit qeverisës. Hoti ka thënë se nuk...

Hoti- Abazit: Jam i lumtur që në vitin 2018 nuk e pranuam në LDK- po e fyen mikun e babait të vet

para një jave - Sinjali

Zëvendëskryeministri i shkarkuar i qeverisë, Avdullah Hoti, ka reaguar ndaj ofendimeve të bëra më herët nga zëvendëskryeministri i VV-së, Haki Abazi, duke thënë që është i lumtur që në vitin 2018 nuk e...

Pergjigjët Hoti: Haki Abazi njeri i lig, bëmë mirë që s’e pranuam në LDK para dy vitesh

para një jave - Zeri

Dy zëvendësat e Albin Kurtit, Haki Abazi i Vetëvendosjes dhe Avdullah Hoti, tashmë i shkarkuar, kanë nisur një përplasje të ashpër mes vete. Hoti e quan njëri të lig dhe thotë se është i lumtur që nuk e kanë pranuar në LDK....

Avdullah Hoti për Haki Abazin: Jam i lumtur që nuk e pranova në LDK në vitin 2018, kur na lutej

para një jave - GazetaBlic

Ish-zv.kryeministri, Avdullah Hoti, u është përgjigjur akuzave të zv.kryeministrit në detyrë, Haki Abazi . Përmes një shkrimi në Facebook, Hoti ka thënë se me këdo që i ka rënë të punojë ka tentuar ta...

Abdullah Hoti: Haki Abazi njeri i lig, bëmë mirë që nuk e pranuam në LDK para dy vitesh

para një jave - InfoShqip

Dy zëvendësat e Albin Kurtit, Haki Abazi i Vetëvendosjes dhe Avdullah Hoti, tashmë i shkarkuar, kanë nisur një përplasje të ashpër mes vete. Hoti e quan njëri të lig dhe thotë se është i lumtur që nuk...

Përgjigjet Hoti: Haki Abazi njeri i lig, bëmë mirë që s’e pranuam në LDK para dy vitesh

para një jave - Tetova Sot

Dy zëvendësat e Albin Kurtit, Haki Abazi i Vetëvendosjes dhe Avdullah Hoti, tashmë i shkarkuar, kanë nisur një përplasje të ashpër mes vete. Hoti e quan njëri të lig dhe thotë se është i lumtur që nuk...

Avdullah Hoti i reagon ashpër Haki Abazit: Sa i lumtur jam që nuk të kemi pranuar në LDK në 2008

para një jave - Infokusi

Ish zëvendëskryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti ka reaguar pas deklaratave të Haki Abazit, zëvendëskryeministrit në detyrë, ku akuzonte rëndë ate e LDK-në. Hoti në reagimin e tij ka thënë se Abazi po...

Çartet Dulla, i reagon ashpër Haki Abazit

para një jave - Zyrtare

I shkarkuari i radhës nga LDK-ja, Avdullah Hoti, i ka reaguar zëvendëskryeministrit Haki Abazi, duke e quajtur të ligë dhe duke e fajsuar për rënien e qeverisë. Hoti thotë se LDK e refuzoi LDK-në në vitin...

Përgjigjet Hoti: Haki Abazi njeri i lig, bëmë mirë që s’e pranuam në LDK para dy vitesh

para një jave - Fakti Ditor

Dy zëvendësat e Albin Kurtit, Haki Abazi i Vetëvendosjes dhe Avdullah Hoti, tashmë i shkarkuar, kanë nisur një përplasje të ashpër mes vete. Hoti e quan njëri të lig dhe thotë se është i lumtur që nuk...

Avdullah Hoti për Haki Abazin: Jam i lumtur që nuk e pranova në LDK në vitin 2018, kur na lutej

para një jave - Gazeta Observer

Ish-zv.kryeministri, Avdullah Hoti, u është përgjigjur akuzave të zv.kryeministrit në detyrë, Haki Abazi . Përmes një shkrimi në Facebook, Hoti ka thënë se me këdo që i ka rënë të punojë ka tentuar ta...

Hoti i përgjigjet ashpër Abazit: Sa mirë që nuk të pranuam në LDK

para një jave - Ekonomia Online

Ish-zëvendëskryeministri Avdullah Hoti, i shkarkuar mbrëmë nga kryeministri në detyrë Albin Kurti, i ka reaguar ashpër ish kolegut të tij Haki Abazit. Hoti ka thënë se Abazi po thotë të pavërteta ndaj...

Hoti për Haki Abazin: Sa i lumtur jam që nuk e kemi pranuar në LDK në 2018

para një jave - Arbresh

Ish-zëvendëskryeministri i parë i Qeverisë së Republikës së Kosovës, Avdullah Hoti ka reaguar sot pas shkarkimit të tij nga ky post mbrëmë rreth mesnatës nga kryeministri Albin Kurti. Hoti, përmes postimit...

Reagon Hoti: I lumtur që nuk e pranuam Haki Abazin në LDK më 2018, ai me Kurtin e prishën Qeverinë

para një jave - Periskopi

Ish zëvendëskryeministri Avdullah Hoti ka reaguar ndaj sulmeve të paskrupullta që zëvendëskryeministri Haki Abazi bëri drejt tij duke e quajtur edhe “vegëz të krimit” dhe “më servil se brisku”. Z.Hoti...

Abdullah Hoti ia kthen Haki Abazit: Më 2018 u përkule që të hysh në LDK, sot po fyen një mik të babait tënd!

para një jave - Bota Press

Botapress 26 Mars – Avdullah Hoti ka shpërthyer me nje postim në Facebook ndaj shpifjeve të Haki Abazit tëVV-së shkruan Botapress. Hoti ka zbuluar një detaj se më 2018 Abazi i është afruar LDK- së por...

Avdullah Hoti, Haki Abazit: Po nxjerr vrerë ndaj meje, më vinte në zyre – i lumtur që nuk e pranuam në LDK

para një jave - News33

Ish-zëvendëskryeministri i parë, Avdullah Hoti, i cili mbrëmë nga Kryeministri në detyrë Albin Kurti, u shkarkua nga detyra, i është përgjigjur deklaratave të Zëvendëskryeministrit tjetër, Haki Abazit....

Reagon Hoti: I lumtur që nuk e pranuam Haki Abazin në LDK më 2018, ai me Kurtin e prishën Qeverinë

para një jave - Periskopi

Ish zëvendëskryeministri Avdullah Hoti ka reaguar ndaj sulmeve të paskrupullta që zëvendëskryeministri Haki Abazi bëri drejt tij duke e quajtur edhe “vegëz të krimit” dhe “më servil se brisku”. Z.Hoti...

Hoti: Jam i lumtur që nuk e kemi pranuar në LDK Haki Abazin

para një jave - Epoka e Re

Zyrtari i lartë i LDK-së, Avdullah Hoti, ka reaguar ndaj akuzave që zëvendëskryeministri në detyrë Haki Abazi është duke bërë ndaj tij. Hoti përmes një postimi në llogarinë e vet në “Facebook”, ka shkruar...

​Abazi akuzon Hotin për koordinim me Thaçin

para një jave - Insajderi

Zëvendëskryeministri i Kosovës Haki Abazi konsideron se tentimi për të rrëzuar Qeverinë Kurti, ka të bëjë me planin për ndarjen e Kosovës dhe heqjen e Gjykatës Speciale. Në seancën e jashtëzakonshme për...

Abazi akuzon Hotin për koordinim me Thaçin

para një jave - Telegrafi

Zëvendëskryeministri i Kosovës Haki Abazi konsideron se tentimi për të rrëzuar Qeverinë Kurti, ka të bëjë me planin për ndarjen e Kosovës dhe heqjen e Gjykatës Speciale. Në seancën e jashtëzakonshme për...

Abazi akuzon Hotin për koordinim me Thaçin

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 25/03/2020 20:29 Zëvendëskryeministri i Kosovës, Haki Abazi, konsideron se tentimi për të rrëzuar Qeverinë Kurti ka të bëjë me planin për ndarjen e Kosovës dhe heqjen e Gjykatës Speciale....

Haki Abazi e akuzon Avdullah Hotin për koordinim me Presidentin Thaçi

para një jave - OraInfo

Haki Abazi e ka akuzuar Avdullah Hotin për koordinim me Presidentin e vendit, Hashim Thaçin. Zëvendëskryeministri i Kosovës, Haki Abazi, konsideron se tentimi për të rrëzuar Qeverinë Kurti ka të bëjë me...

Abazi akuzon Hotin për koordinim me Thaçin

para një jave - GazetaBlic

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Haki Abazi, konsideron se tentimi për të rrëzuar Qeverinë Kurti ka të bëjë me planin për ndarjen e Kosovës dhe heqjen e Gjykatës Speciale. Në seancën e jashtëzakonshme për...

Abazi akuzon Hotin për koordinim me Thaçin

para një jave - Lajmi.net

Në seancën e jashtëzakonshme për votimin e mocionit të mosbesimit të iniciuar nga LDK, ai i ka reaguar zëvendëskryeministrit të parë Avdullah Hoti, duke thënë se po flet të pavërteta. Abazi tha se Hoti...

Abazi: Rrëzimi i qeverisë ka të bëjë me planin për ndarjen e Kosovës dhe heqjen e Gjykatës Speciale

para një jave - Sinjali

Zëvendëskryeministri Haki Abazi ka thënë se tentimi për të rrëzuar këtë qeveri ka të bëjë me planin për ndarjen e Kosovës dhe heqjen e Gjykatës Speciale. Sipas Abazit, ky është puçi që është tentuar të...

Abazi akuzon Hotin për koordinim me Thaçin

para një jave - Tetova Sot

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Haki Abazi, konsideron se tentimi për të rrëzuar Qeverinë Kurti ka të bëjë me planin për ndarjen e Kosovës dhe heqjen e Gjykatës Speciale.Në seancën e jashtëzakonshme për...

​Abazi akuzon Hotin

para një jave - Epoka e Re

Zëvendëskryeministri i Kosovës Haki Abazi konsideron se tentimi për të rrëzuar Qeverinë Kurti, ka të bëjë me planin për ndarjen e Kosovës dhe heqjen e Gjykatës Speciale. Në seancën e jashtëzakonshme për...

​Abazi akuzon Hotin për koordinim me Thaçin

para një jave - Gazeta Observer

Zëvendëskryeministri i Kosovës Haki Abazi konsideron se tentimi për të rrëzuar Qeverinë Kurti, ka të bëjë me planin për ndarjen e Kosovës dhe heqjen e Gjykatës Speciale. Në seancën e jashtëzakonshme për...

Abazi shfryhet në Hotin: Nuk e di ku e gjen forcën të flasësh të pavërteta

para një jave - Zyrtare

Zëvendëskryeministri i Kosovës Haki Abazi konsideron se tentimi për të rrëzuar Qeverinë Kurti, ka të bëjë me planin për ndarjen e Kosovës dhe heqjen e Gjykatës Speciale. Në seancën e jashtëzakonshme për...

Abazi shfryhet në Hotin: Nuk e di ku e gjen forcën të flasësh të pavërteta

para një jave - Periskopi

Zëvendëskryeministri i Kosovës Haki Abazi konsideron se tentimi për të rrëzuar Qeverinë Kurti, ka të bëjë me planin për ndarjen e Kosovës dhe heqjen e Gjykatës Speciale. Në seancën e jashtëzakonshme për...

Përplasen zëvendëskryeministrat, Abazi –Hotit: Rrëzimi i Qeverisë ka të bëjë me ndarjen e Kosovës

para një jave - Ekonomia Online

Zëvendëskryeministri Haki Abazi,  ka akuzuar kolegun e tij Avdullah Hotin duke i thënë se po flet të pavërteta. Ai tha se rrëzimi i qeverisë ka të bëjë me ndarjen e Kosovës dhe heqjen e gjykatës Speciale,...

Haki Abazi publikon foto të veprimtarëve të vrarë të LDK-së: Tani e kam kuptuar në dorë të kujt ka mbetur partia

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 25/03/2020 7:18 Zëvendëskryeministri i Kosovës, Haki Abazi, ka publikuar fotografitë e disa prej zyrtarëve të LDK-së të vrarë paslufte duke thënë se që atëherë asnjëra prej tyre nuk...

Abazi publikon foto të veprimtarëve të vrarë të LDK-së dhe thotë: Tani e kam kuptuar në dorë të kujt ka mbetur LDK-ja

para një jave - Telegrafi

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Haki Abazi, ka shpërndarë fotografitë e disa prej zyrtarëve të LDK-së të vrarë paslufte duke thënë se që atëherë asnjëra prej tyre nuk është zbardhur. Abazi, pëfmes një...

Abazi publikon fotografitë e zyrtarëve të LDK-së të vrarë paslufte: Nesër LDK e mbetur i bashkohet Thaçit

para një jave - Medial

Zëvendëskryeministri Haki Abazi ka shpërndarë fotografitë e disa prej zyrtarëve të LDK-së të vrarë paslufte duke thënë se që atëherë asnjëra prej tyre nuk është zbardhur. “Gjithmonë kam shtruar pyetje...

“Snajperisti” i VV-së Haki Abazi, pas shantazhimit të Hotit ia përmend LDK-së edhe vrasjet e pasluftës

para një jave - Insajderi

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Haki Abazi, ka vazhduar të kryejë rolin e “snajperistit” të Lëvizjes Vetëvendosje që godet kundërshtarët politikë. Të martën në mbrëmje, Abazi ia ka përmendur Lidhjes Demokratike...

Abazi i bën sulmet e fundit, publikon fotot e figurave të vrara, akuzon LDK’në që po bashkohet me Thaçin

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 24/03/2020 21:33 Zëvendëskryeministri Haki Abazi thotë se me kërkesën për mocion mosbesimi ndaj qeverisë së udhëhequr nga Albin Kurti, Lidhja Demokratike e Kosovës po i bashkohet kapjes...

Abazi nuk bëhet rehat, publikon fotot e figurave të vrara, akuzon LDK’në që po bashkohet me Thaçin

para një jave - Iliria News

Zëvendëskryeministri Haki Abazi thotë se me kërkesën për mocion mosbesimi ndaj qeverisë së udhëhequr nga Albin Kurti, Lidhja Demokratike e Kosovës po i bashkohet kapjes së shtetit. Nëpërmjet një shkrimi...

Abazi publikon fotografitë e zyrtarëve të LDK-së të vrarë paslufte: Nesër LDK e mbetur i bashkohet Thaçit

para një jave - Klan Kosova

Zëvendëskryeministri Haki Abazi ka shpërndarë fotografitë e disa prej zyrtarëve të LDK-së të vrarë paslufte duke thënë se që atëherë asnjëra prej tyre nuk është zbardhur. “Gjithmonë kam shtruar pyetje...

Haki Abazi ia kujton vrasjet politike LDK-së, e harron Astrit Deharin!

para një jave - Presheva Jone

Ministri i Albin Kurtit, Haki Abazi ne nje postim te tijin ne facebook, ka postuar nje fotografi ne te cilen ka thene se, tash kur pritet te rrezohet qeveria me ane te mocionit, me ne fund e ka kuptuar...

Haki Abazi me akuza të rënda ndaj LDK-së: Pse asnjë rast s’u zbulua ndaj vrasjeve të pasluftës? Tani e di!

para një jave - Zeri

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Haki Abazi vazhdon me akuza ndaj Lidhjes Demokratike të Kosovës. Ai pasi Isa Mustafën e quajti antiamerikan e antishtet, tani vjen me një postim tjetër. “Gjithëmonë kam...

Haki Abazi me akuza të rënda ndaj LDK-së: Pse asnjë rast s’u zbulua ndaj vrasjeve të pasluftës? Tani e di!

para një jave - GazetaBlic

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Haki Abazi vazhdon me akuza ndaj Lidhjes Demokratike të Kosovës. Ai pasi Isa Mustafën e quajti antiamerikan e antishtet, tani vjen me një postim tjetër. “Gjithëmonë kam...

Haki Abazi me akuza të rënda ndaj LDK-së

para një jave - OraInfo

Abazi ka drejtuar akuza të rënda ndaj LDK-së. Zëvendëskryeministri i Kosovës, Haki Abazi vazhdon me akuza ndaj Lidhjes Demokratike të Kosovës. Ai pasi Isa Mustafën e quajti antiamerikan e antishtet, tani...

Kur qeveria Kurti po i numëron orët e fundit, Haki Abazi akuzon rëndë LDK për vrasjet e anëtarëve të saj

para një jave - Lajmi.net

Abazi ka pyetur vetën se pse as edhe një rast i vetëm i të vrarëve të LDK për 20 vite nuk është gjetur, as edhe një hetim nuk është bërë, transmeton lajmi.net. “Gjithëmonë kam shtruar pyetje pse as edhe...

Nuk mund të ‘përmbahet’ Haki Abazi, e akuzon rëndë LDK-në: Tash e kuptova pse nuk është zbardhur as edhe një vrasje e zyrtarëve të kësaj partie

para një jave - GazetaBlic

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Haki Abazi ka drejtuar akuza të rënda ndaj LDK-së, raporton Gazeta Blic. Ai ka shkruar se tash e ka kuptuar pse ende nuk është zbardhur asnjë vrasje e zyrtrëve të LDK-së....

Haki Abazi me akuza të rënda ndaj LDK-së: Pse asnjë rast s’u zbulua ndaj vrasjeve të pasluftës? Tani e di!

para një jave - Tetova1

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Haki Abazi vazhdon me akuza ndaj Lidhjes Demokratike të Kosovës.Ai pasi Isa Mustafën e quajti antiamerikan e antishtet, tani vjen me një postim tjetër. “Gjithëmonë kam shtruar...

Haki Abazi shpërthen në akuza të rënda ndaj LDK-së: Pse asnjë rast s’u zbulua ndaj vrasjeve të pasluftës? Tani e di!

para një jave - Infokusi

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Haki Abazi vazhdon me akuza ndaj Lidhjes Demokratike të Kosovës. Abazi thotë se gjithmonë ka shtruar pyetjen pse asnjë nga vrasjet e pasluftës të veteranëve të LDK-së  nuk...

Abazi i bën sulmet e fundit, publikon fotot e figurave të vrara, akuzon LDK’në që po bashkohet me Thaçin

para një jave - Pa censure

Zëvendëskryeministri Haki Abazi thotë se me kërkesën për mocion mosbesimi ndaj qeverisë së udhëhequr nga Albin Kurti, Lidhja Demokratike e Kosovës po i bashkohet kapjes së shtetit. Nëpërmjet një shkrimi...

Abazi i publikon fotot e figurave të vrara, akuzon LDK-në që po bashkohet me Thaçin

para një jave - Ekonomia Online

Zëvendëskryeministri Haki Abazi thotë se me kërkesën për mocion mosbesimi ndaj qeverisë së udhëhequr nga Albin Kurti, Lidhja Demokratike e Kosovës po i bashkohet kapjes së shtetit. Nëpërmjet një shkrimi...

Kur qeveria Kurti po i numëron orët e fundit, Haki Abazi akuzon rëndë LDK për vrasjet e anëtarëve të saj

para një jave - Gazeta Observer

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Haki Abazi, në orët e fundit që po numëron Qeveria Kurti, ka akuzuar rëndë LDK-në. Abazi ka pyetur vetën se pse as edhe një rast i vetëm i të vrarëve të LDK për 20 vite...

Haki Abazi me akuza të rënda ndaj LDK-së: Pse asnjë rast s’u zbulua ndaj vrasjeve të pasluftës? Tani e di!

para një jave - Fakti Ditor

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Haki Abazi vazhdon me akuza ndaj Lidhjes Demokratike të Kosovës. Ai pasi Isa Mustafën e quajti antiamerikan e antishtet, tani vjen me një postim tjetër. “Gjithëmonë kam...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK