http://kariera.mk

Rreth 600 kosovarë po kërkojnë të kthehen nga Kroacia, shteti s’ka zgjidhje

para 5 dite - Insajderi

Janë bërë rreth 10 ditë që kur Gazmend Xhema po tenton të kthehet nga Kroacia në Kosovë. Ai jeton atje, por tregon se familjen e ka në Kosovë, prandaj ka bërë kërkesë në Ambasadë, ashtu siç ka udhëzuar...

Rreth 600 kosovarë po kërkojnë të kthehen nga Kroacia, shteti s’iu ofron zgjidhje

para 5 dite - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 26/03/2020 19:38 Janë bërë rreth 10 ditë qëkur Gazmend Xhema po tenton të kthehet nga Kroacia në Kosovë. Ai jeton atje, por tregon se familjen e ka në Kosovë, prandaj ka bërë kërkesë...

Rreth 600 kosovarë po kërkojnë të kthehen nga Kroacia, shteti s’iu ofron zgjidhje

para 5 dite - GazetaBlic

Janë bërë rreth 10 ditë qëkur Gazmend Xhema po tenton të kthehet nga Kroacia në Kosovë. Ai jeton atje, por tregon se familjen e ka në Kosovë, prandaj ka bërë kërkesë në Ambasadë, ashtu siç ka udhëzuar...

Rreth 600 kosovarë po kërkojnë të kthehen nga Kroacia, shteti s’iu bën zgjidhje

para 5 dite - Sinjali

Janë bërë rreth 10 ditë qëkur Gazmend Xhema po tenton të kthehet nga Kroacia në Kosovë. Ai jeton atje, por tregon se familjen e ka në Kosovë, prandaj ka bërë kërkesë në Ambasadë, ashtu siç ka udhëzuar...

Rreth 600 kosovarë po kërkojnë të kthehen nga Kroacia në Kosovë

para 5 dite - OraInfo

Janë rreth 600 kosovarë të cilët po kërkojnë që të kthehen nga Kroacia në Kosovë. Janë bërë rreth 10 ditë qëkur Gazmend Xhema po tenton të kthehet nga Kroacia në Kosovë. Ai jeton atje, por tregon se familjen...

Rreth 600 kosovarë po kërkojnë të kthehen nga Kroacia, shteti s’iu ofron zgjidhje

para 5 dite - Zeri

Janë bërë rreth 10 ditë qëkur Gazmend Xhema po tenton të kthehet nga Kroacia në Kosovë. Ai jeton atje, por tregon se familjen e ka në Kosovë, prandaj ka bërë kërkesë në Ambasadë, ashtu siç ka udhëzuar...

Rreth 600 kosovarë po kërkojnë të kthehen nga Kroacia, shteti s’iu ofron zgjidhje

para 5 dite - Ekonomia Online

Janë bërë rreth 10 ditë qëkur Gazmend Xhema po tenton të kthehet nga Kroacia në Kosovë. Ai jeton atje, por tregon se familjen e ka në Kosovë, prandaj ka bërë kërkesë në Ambasadë, ashtu siç ka udhëzuar...

Rreth 600 kosovarë po kërkojnë të kthehen nga Kroacia, shteti s’iu ofron zgjidhje

para 5 dite - Bota Press

Janë bërë rreth 10 ditë qëkur Gazmend Xhema po tenton të kthehet nga Kroacia në Kosovë. Ai jeton atje, por tregon se familjen e ka në Kosovë, prandaj ka bërë kërkesë në Ambasadë, ashtu siç ka udhëzuar...

Rreth 600 shtetas të Kosovës të bllokuar në Kroaci

para 5 dite - Epoka e Re

Janë bërë rreth 10 ditë qëkur Gazmend Xhema po tenton të kthehet nga Kroacia në Kosovë. Ai jeton atje, por tregon se familjen e ka në Kosovë, prandaj ka bërë kërkesë në Ambasadë, ashtu siç ka udhëzuar...

Rreth 600 kosovarë po kërkojnë të kthehen nga Kroacia, shteti s’iu ofron zgjidhje

para 5 dite - Gazeta Observer

Janë bërë rreth 10 ditë qëkur Gazmend Xhema po tenton të kthehet nga Kroacia në Kosovë. Ai jeton atje, por tregon se familjen e ka në Kosovë, prandaj ka bërë kërkesë në Ambasadë, ashtu siç ka udhëzuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK