http://kariera.mk

COVID-19/ Nis operacioni për kthimin e shqiptarëve në atdhe, ministria shqyrton disa skenarë, priten detaje

para një jave - Medial

TIRANË Një ndër çështjet që u diskutua të mërkurën në mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Kombëtare ishte dhe marrja e masave për kthimin në atdhe të shtetasve shqiptarë, që kanë mbetur të bllokuar në vende...

COVID-19/ Nis operacioni për kthimin e shqiptarëve në atdhe, ministria shqyrton disa skenarë, priten detaje

para një jave - Koha Jone

Një ndër çështjet që u diskutua të mërkurën në mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Kombëtare ishte dhe marrja e masave për kthimin në atdhe të shtetasve shqiptarë, që kanë mbetur të bllokuar në vende të...

COVID-19/ Nis operacioni për kthimin e shqiptarëve në atdhe, ministria shqyrton disa skenarë, priten detaje

para një jave - BalkanWeb

Një ndër çështjet që u diskutua të mërkurën në mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Kombëtare ishte dhe marrja e masave për kthimin në atdhe të shtetasve shqiptarë, që kanë mbetur të bllokuar në vende të...

Koronavirusi/ Nis operacioni për kthimin e shtetasve shqiptarë në atdhe

para një jave - Gazeta Telegraf

Një nga çështjet që u diskutua ditën e djeshme në mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Kombëtare ishte dhe marrja e masave për kthimin në atdhe të shtetasve shqiptarë, që kanë mbetur të bllokuar në vende...

Nis operacioni për kthimin e shqiptarëve në atdhe, ministria shqyrton disa skenarë, priten detaje

para një jave - LajmiFundit

TIRANË Një ndër çështjet që u diskutua të mërkurën në mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Kombëtare ishte dhe marrja e masave për kthimin në atdhe të shtetasve shqiptarë, që kanë mbetur të bllokuar në vende...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK