http://kariera.mk

Kryetarët e parlamenteve të Ballkanit Perëndimor kërkojnë lirim nga vendimi i kufizimit të eksportit të pajisjeve mjekësore nga BE-ja

para një jave - Medial

Shkup, 26 mars 2020 (MEDIAL) – Kryetarët e parlamenteve të Maqedonisë së Veriut Talat Xhaferi, i Shqipërisë Gramoz Ruçi, i Dhomës Përfaqësuese të Asamblesë Parlamentare të BeH Denis Zvizdiq, i Dhomës Popullore...

“Lejoni importet mjekësore”/ Kërkesa e krerëve të parlamenteve të vendeve ballkanike

para një jave - Top Channel

Kryetari parlamentit të Shqipërisë Gramoz Ruci, bashkë me kryeparlamentarët e vendeve të Ballkanit Perëndimor i kërkojnë. Presidentit të Parlamentit Evropian, David Sassoli, dhe Presidentes së Komisionit...

Kufizimi i eksportit të pajisjeve mjekësore, shtatë kryeparlamentarë letër BE-së dhe KE-së

para një jave - Aktuale

Kryetari I parlamentit të Maqedonisë së Veriut Talat Xhaferi, i Shqipërisë Gramoz Ruçi, e Kosovës Vjosa Osmani, i Malit të Zi Ivan Brajoviq, i Serbisë Maja Gojkoviq dhe krerët e dhomës Përfaqësuese dhe...

Kryeparlamentarët e Ballkanit Perëndimor kërkojnë lirim nga vendimi i kufizimit të eksportit të pajisjeve mjekësore nga BE-ja

para një jave - Tetova Sot

Kryetarët e parlamenteve të Maqedonisë së Veriut Talat Xhaferi, i Shqipërisë Gramoz Ruçi, i Dhomës Përfaqësuese të Asamblesë Parlamentare të BeH Denis Zvizdiq, i Dhomës Popullore të Asamblesë Parlamentare...

Kryeparlamentarët e Ballkanit Perëndimor kërkojnë ndihmë nga BE-ja për të luftuar virusin korona

para një jave - Portalb

Kryetari i Kuvendit të Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi, bashkë me krerët e kuvendeve të rajonit nëpërmjet një kumtese njoftoi se u kanë kërkuar presidentëve të Komisionit Evropian dhe Parlamentit Evropian,...

Krerët e parlamenteve të vendeve ballkanike bëhen bashkë, kërkesë BE-së: Lejoni importet mjekësore

para një jave - Gazeta Tema

Kryetari parlamentit të Shqipërisë Gramoz Ruci, bashkë me kryeparlamentarët e vendeve të Ballkanit Perëndimor i kërkojnë. Presidentit të Parlamentit Evropian, David Sassoli, dhe Presidentes së Komisionit...

Kryeparlamentarët e Ballkanit Perëndimor thirrje BE-së për ndihmë në luftimin e coronavirusit

para një jave - Kallxo

Kryetarët e Parlamenteve të shteteve të Ballkanit Perëndimor, përmes një letre të përbashkët, i janë drejtuar Bashkimit Evropian për t’i kërkuar ndihmë në luftimin e pandemisë së coronavirusit. Në këtë...

Kryetarët e parlamenteve të Ballkanit Perëndimor thirrje BE-së për ndihmë në luftimin e coronavirusit

para një jave - Kallxo

Kryetarët e Parlamenteve të shteteve të Ballkanit Perëndimor, përmes një letre të përbashkët, i janë drejtuar Bashkimit Evropian për t’i kërkuar ndihmë në luftimin e pandemisë së coronavirusit. Në këtë...

“Na jepni pajisje…”, kryeparlamentarët e Ballkanit i shkruajnë Presidentit të PE

para një jave - Koha.mk

Letra është nënshkruar nga Gramoz Ruçi, Kryetar i Kuvendit të Shqipërisë; Denis Zvizdic; Kryetar i Dhomës së Përfaqësuesve të Bosnjë- Hercegovinës dhe Dragan Covic, Kryetar i Dhomës së Popujve të Bosnjë-Hercegovinës;...

Kryeparlamentarët e Ballkanit Perëndimor i kërkojnë BE-së të mos iu kufizohet eksporti i pajisjeve mjekësore

para një jave - Koha.mk

Bashkimi Evropian vendosi për të ndaluar eksportet e pajisjeve shëndetësore me vendet jo anëtare të Bashkimit Evropiane, gjë që solli shqetësimin e vendeve të Ballkanit Perëndimor të cilat janë të prekura...

Osmani dhe homologët e saj të Ballkanit Perëndimor i shkruajnë letër BE-së

para një jave - Insajderi

Bashkimi Evropian vendosi për të ndaluar eksportet e pajisjeve shëndetësore me vendet jo anëtare të Bashkimit Evropiane, gjë që solli shqetësimin e vendeve të Ballkanit Perëndimor të cilat janë të prekura...

Osmani dhe homologët e saj të Ballkanit Perëndimor, letër BE-së

para një jave - Top Channel

Bashkimi Evropian vendosi për të ndaluar eksportet e pajisjeve shëndetësore me vendet jo anëtare të Bashkimit Evropiane, gjë që solli shqetësimin e vendeve të Ballkanit Perëndimor të cilat janë të prekura...

Kryeparlamentarët e Ballkanit Perëndimor i shkruajnë letër BE-së

para një jave - Alsat-M

Bashkimi Evropian vendosi për të ndaluar eksportet e pajisjeve shëndetësore me vendet jo anëtare të Bashkimit Evropiane, gjë që solli shqetësimin e vendeve të Ballkanit Perëndimor të cilat janë të prekura...

Kryeparlamentarët e Ballkanit Perëndimor i shkruajnë letër BE-së

para një jave - Alsat-M

Bashkimi Evropian vendosi për të ndaluar eksportet e pajisjeve shëndetësore me vendet jo anëtare të Bashkimit Evropiane, gjë që solli shqetësimin e vendeve të Ballkanit Perëndimor të cilat janë të prekura...

Koronavirusi/ Ruçi e kryeparlamentarët e rajonit letër presidentit të PE: Lejoni eksportin e pajisjeve mjekësore në rajon

para një jave - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 26/03/2020 9:47 COVID-19, Ruçi e kryeparlamentarët e rajonit letër presidentit të PE. Kryeparlamentarët: Letër BE për masa shtesë ndaj COVID-19. “Të vetëdijshëm për kompleksitetin...

Kryeparlamentarët e Ballkanit Perëndimor i propozojnë BE-së masa shtesë për luftën ndaj koronavirusit

para një jave - Klan Kosova

Kryeparlamentarët e vendeve të Ballkanit Perëndimor i janë drejtuar me një letër Presidentit të Parlamentit Evropian, David Sassoli, dhe Presidentes së Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen, nëpërmjet...

COVID-19/ Ruçi dhe kryeparlamentarët e rajonit i propozojnë BE-së masa shtesë për luftën ndaj pandemisë

para një jave - Top Channel

Kryeparlamentarët e vendeve të Ballkanit Perëndimor i janë drejtuar me një letër Presidentit të Parlamentit Evropian, David Sassoli, dhe Presidentes së Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen, nëpërmjet...

Kryeparlamentarët e Ballkanit Perëndimor i shkruajnë letër BE-së

para një jave - Ina

Bashkimi Evropian vendosi për të ndaluar eksportet e pajisjeve shëndetësore me vendet jo anëtare të Bashkimit Evropiane, gjë që solli shqetësimin e vendeve të Ballkanit Perëndimor të cilat janë të prekura...

Osmani dhe homologët e saj të Ballkanit Perëndimor i shkruan letër BE-së

para një jave - RTV 21

U propozuan masa disa masa shtesë për luftën ndaj pandemisë në rajonin tonë Bashkimi Evropian vendosi për të ndaluar eksportet e pajisjeve shëndetësore me vendet jo anëtare të Bashkimit Evropiane, gjë...

Osmani dhe homologët e saj të Ballkanit Perëndimor i shkruajnë letër BE-së

para një jave - Sinjali

Bashkimi Evropian vendosi për të ndaluar eksportet e pajisjeve shëndetësore me vendet jo anëtare të Bashkimit Evropiane, gjë që solli shqetësimin e vendeve të Ballkanit Perëndimor të cilat janë të prekura...

Osmani dhe homologët e saj të Ballkanit Perëndimor i shkruajnë letër BE-së

para një jave - Lajmi.net

Me këtë rast, kryeparlamentarët e vendeve të Ballkanit Perëndimor i janë drejtuar me një letër Presidentit të Parlamentit Evropian, David Sassoli, dhe Presidentes së Komisionit Evropian, Ursula von der...

Osmani dhe homologët e saj të Ballkanit Perëndimor i shkruajnë letër BE-së

para një jave - Zeri

Me këtë rast, kryeparlamentarët e vendeve të Ballkanit Perëndimor i janë drejtuar me një letër Presidentit të Parlamentit Evropian, David Sassoli, dhe Presidentes së Komisionit Evropian, Ursula von der...

Kryeparlamentarët e rajonit i propozojnë BE-së masa shtesë kundër koronavirusit

para një jave - Anadolu Agency

Tiranë Kryeparlamentarët e vendeve të Ballkanit Perëndimor i janë drejtuar me një letër Presidentit të Parlamentit Evropian (PE), David Sassoli dhe Presidentes së Komisionit Evropian (KE), Ursula von der...

Ruçi dhe kryeparlamentarët e rajonit i propozojnë BE-së: Të merren masa shtesë për luftën ndaj pandemisë COVID-19

para një jave - BalkanWeb

Kryeparlamentarët e vendeve të Ballkanit Perëndimor, mes tyre dhe kreu i Kuvendit shqiptar, Gramoz Ruçi, i janë drejtuar me një letër Presidentit të Parlamentit Evropian, David Sassoli, dhe Presidentes...

Dogana greke bllokon 10 mijë maska/ Ruçi dhe kryeparlamentarët e rajonit letër BE-së

para një jave - Vizion Plus

Kryeparlamentari Gramoz Ruçi dhe homologët e tij në vendet e Ballkanit Perëndimor i janë drejtuar me një letër Bashkimit Europian, përmes së cilës u propozojnë disa masa shtesë për luftën ndaj pandemisë...

Osmani dhe homologët e saj të Ballkanit Perëndimor i shkruajnë letër BE-së

para një jave - Tetova Sot

Bashkimi Evropian vendosi për të ndaluar eksportet e pajisjeve shëndetësore me vendet jo anëtare të Bashkimit Evropiane, gjë që solli shqetësimin e vendeve të Ballkanit Perëndimor të cilat janë të prekura...

Kryeparlamentarët e Ballkanit Perëndimor letër BE: Lejoni eksportin e pajisjeve mjekësore në rajon

para një jave - GazetaBlic

Vendimi i Bashkimit Europian për të ndaluar eksportet e pajisjeve shëndetësore me vendet jo anëtare të Bashkimit Evropiane, ku vetë këto vende po përballen me pandeminë e koronavirusit, ka vënë në vështirësi...

Ruçi dhe kryeparlamentarët e rajonit, letër BE-së: Të merren masa shtesë për luftën ndaj pandemisë COVID-19

para një jave - Koha Jone

Kryeparlamentarët e vendeve të Ballkanit Perëndimor, mes tyre dhe kreu i Kuvendit shqiptar, Gramoz Ruçi, i janë drejtuar me një letër Presidentit të Parlamentit Evropian, David Sassoli, dhe Presidentes...

Osmani dhe homologët e saj të Ballkanit perëndimor i shkruajnë letër BE-së

para një jave - Infokusi

Bashkimi Evropian vendosi për të ndaluar eksportet e pajisjeve shëndetësore me vendet jo anëtare të Bashkimit Evropiane, gjë që solli shqetësimin e vendeve të Ballkanit Perëndimor të cilat janë të prekura...

Kryeparlamentarët e Ballkanit Perëndimor i shkruajnë letër BE-së

para një jave - Lajm

Bashkimi Evropian vendosi për të ndaluar eksportet e pajisjeve shëndetësore me vendet jo anëtare të Bashkimit Evropiane, gjë që solli shqetësimin e vendeve të Ballkanit Perëndimor të cilat janë të prekura...

Ruçi me homologët ballkanikë i propozojnë BE-së masa shtesë për luftën ndaj COVID-19

para një jave - Illyria

Kryeparlamentarët e vendeve të Ballkanit Perëndimor i janë drejtuar me një letër Presidentit të  Parlamentit Evropian, David Sassoli, dhe Presidentes së Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen, nëpërmjet...

COVID-19/ Ruçi e kryeparlamentarët e rajonit letër BE-së: Lejoni eksportin e pajisjeve mjekësore

para një jave - Lexo

Kryeparlamentarët e vendeve të Ballkanit Perëndimor i janë drejtuar me një letër Presidentit të Parlamentit Evropian, David Sassoli, dhe Presidentes së Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen, nëpërmjet...

Osmani dhe homologët e saj të Ballkanit Perëndimor i shkruajnë letër BE-së

para një jave - Gazeta e re

Bashkimi Evropian vendosi për të ndaluar eksportet e pajisjeve shëndetësore me vendet jo anëtare të Bashkimit Evropiane, gjë që solli shqetësimin e vendeve të Ballkanit Perëndimor të cilat janë të prekura...

Kryeparlamentarët e Ballkanit Perëndimor i kërkojnë BE-së të mos iu kufizohet eksporti i pajisjeve mjekësore

para një jave - Ekonomia Online

Bashkimi Evropian vendosi për të ndaluar eksportet e pajisjeve shëndetësore me vendet jo anëtare të Bashkimit Evropiane, gjë që solli shqetësimin e vendeve të Ballkanit Perëndimor të cilat janë të prekura...

Osmani dhe homologët e saj të Ballkanit Perëndimor i shkruajnë letër BE-së

para një jave - Arbresh

Bashkimi Evropian vendosi për të ndaluar eksportet e pajisjeve shëndetësore me vendet jo anëtare të Bashkimit Evropiane, gjë që solli shqetësimin e vendeve të Ballkanit Perëndimor të cilat janë të prekura...

COVID-19/ Ruçi dhe kryeparlamentarët e rajonit i propozojnë BE-së masa shtesë për luftën ndaj pandemisë

para një jave - 24 ore

Kryeparlamentarët e vendeve të Ballkanit Perëndimor i janë drejtuar me një letër Presidentit të Parlamentit Evropian, David Sassoli, dhe Presidentes së Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen, nëpërmjet...

Vjosa Osmani dhe homologët e saj të Ballkanit Perëndimor i shkruajnë letër BE-së

para një jave - Periskopi

Bashkimi Evropian vendosi për të ndaluar eksportet e pajisjeve shëndetësore me vendet jo anëtare të Bashkimit Evropiane, gjë që solli shqetësimin e vendeve të Ballkanit Perëndimor të cilat janë të prekura...

Osmani me homologë të Ballkanit Perëndimor i shkruajnë letër BE-së

para një jave - Epoka e Re

Bashkimi Evropian vendosi për t’i ndaluar eksportet e pajisjeve shëndetësore me vendet joanëtare të Bashkimit Evropian, e që solli shqetësim në vendet e Ballkanit Perëndimor të cilat janë të prekura me...

Greqia bllokon 10 mijë maska, Ruçi dhe kryeparlamentarët e rajonit letër BE-së

para një jave - LajmiFundit

Kryeparlamentari Gramoz Ruçi dhe homologët e tij në vendet e Ballkanit Perëndimor i janë drejtuar me një letër Bashkimit Europian, përmes së cilës u propozojnë disa masa shtesë për luftën ndaj pandemisë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK