http://kariera.mk

Albin, lojtarët e mëdhenj nuk rrëzohen vullnetarisht

para 2 muajve - Tetova1

Një ‘viktimë’ e përsosur. 1. Jam e sigurt se Albini më mirë ndjehet sot se dje, sepse më në fund u pavarësua nga LDK-ja. Pavarësia vjen nga ndarja. Ndjehet ‘më i vogël’ por i plotë; më i vetmuar, por i...

Albin Kurti e humbi qeverinë, por e fitoi pushtetin për një kohë të gjatë

para 2 muajve - Gazeta Telegraf

Nga Kimete Berisha 1. Jam e sigurt se Albini më mirë ndjehet sot se dje, sepse më në fund u pavarësua nga LDK-ja. Pavarësia vjen nga ndarja. Ndjehet ‘më i vogël’ por i plotë; më i vetmuar, por i pavarur;...

Albin, lojtarët e mëdhenj nuk rrëzohen vullnetarisht

para një muaji - Tetova Sot

Një ‘viktimë’ e përsosur. 1. Jam e sigurt se Albini më mirë ndjehet sot se dje, sepse më në fund u pavarësua nga LDK-ja. Pavarësia vjen nga ndarja. Ndjehet ‘më i vogël’ por i plotë; më i vetmuar, por i...

Albin Kurti e humbi qeverinë, por e fitoi pushtetin për një kohë të gjatë

para 2 muajve - Standard

Nga KIMETE BERISHA 1. Jam e sigurt se Albini më mirë ndjehet sot se dje, sepse më në fund u pavarësua nga LDK-ja. Pavarësia vjen nga ndarja. Ndjehet ‘më i vogël’ por i plotë; më i vetmuar, por i pavarur;...

Një ‘viktimë’ e përsosur!

para 2 muajve - Gazeta Tema

Nga Kimete Berisha 1. Jam e sigurt se Albini më mirë ndjehet sot se dje, sepse më në fund u pavarësua nga LDK-ja. Pavarësia vjen nga ndarja. Ndjehet ‘më i vogël’ por i plotë; më i vetmuar, por i pavarur;...

Albin Kurti e humbi qeverinë, por e fitoi pushtetin për një kohë të gjatë

para 2 muajve - Fol

1. Jam e sigurt se Albini më mirë ndjehet sot se dje, sepse më në fund u pavarësua nga LDK-ja. Pavarësia vjen nga ndarja. Ndjehet ‘më i vogël’ por i plotë; më i vetmuar, por i pavarur; më i pafuqishëm,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK