http://kariera.mk

‘’I lutet pensionistëve të mos dalin nga shtëpia’’, Rama publikon videon: Nga Policia tek operacioni humanitar janë në dispozicion të tyre

para një jave - Medial

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video ku shihen efektivë policie që u kërkojnë të moshuarve të mos dalin nga shtëpia pasi janë kategoria më e rrezikuar nga koronavirusi. Rama bën me dije se nga...

S'morën vesh me gjoba, Rama nxjerr policinë në rrugë: O gjysho, shko në shtëpi po të them!

para një jave - Albeu

Ndër më të rrezikuarit nga koronavirusi COVID-19 janë të moshuarit . Për këtë arsye qeveria shqiptare ka marrë masa të rrepta, e njëra prej tyre është dhe mosdalja e pensionistëve nga shtëpia. Pas "kërcënimeve"...

Pas urdhërit të Ramës, Policia dërgon të moshuarit në shtëpi (VIDEO)

para një jave - Koha Jone

Pas urdhërit të kryeministrit Edi Rama që “pensionistët të qëndrojnë në shtëpi, asnjë të mos u afrohet dhe asnjë sekondë jashtë”. pikërisht kjo ka ndodhur gjatë ditës së sotme, ku në një video publikuar...

‘’I lutet pensionistëve të mos dalin nga shtëpia’’, Rama publikon videon: Nga Policia tek operacioni humanitar janë në dispozicion të tyre

para një jave - BalkanWeb

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video ku shihen efektivë policie që u kërkojnë të moshuarve të mos dalin nga shtëpia pasi janë kategoria më e rrezikuar nga koronavirusi. Rama bën me dije se nga...

‘’I lutet pensionistëve të mos dalin nga shtëpia’’, Rama publikon videon: Nga Policia tek operacioni humanitar janë në dispozicion të tyre

para një jave - Lexo

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video ku shihen efektivë policie që u kërkojnë të moshuarve të mos dalin nga shtëpia pasi janë kategoria më e rrezikuar nga koronavirusi. Rama bën me dije se nga...

Pas urdhërit të Ramës, Policia dërgon të moshuarit në shtëpi

para një jave - Gazeta Telegraf

Pas urdhërit të kryeministrit Edi Rama që “pensionistët të qëndrojnë në shtëpi, asnjë të mos u afrohet dhe asnjë sekondë jashtë”. Pikërisht kjo ka ndodhur gjatë ditës së sotme, ku në një video publikuar...

‘Asnjë pensionistë jashtë”! Policia nis aksionin në rrugë, dërgon të moshuarit në shtëpi

para një jave - LajmiFundit

“Pensionistët të qëndrojnë në shtëpi, asnjë të mos u afrohet dhe asnjë sekondë jashtë”. Ky ka qenë urdhri i prerë i kryeministrit Rama që apelon çdo ditë që kur Shqipëria u ‘fut’ në karantinë për shkak...

Ushtria vazhdon operacionin e shpërndarjes së ndihmave (pamje)

para një jave - Illyria

#TiNukDoJeshKurrëVetëm❤🔴 FORCAT E ARMATOSURA VIJOJNË PAPUSHIM OPERACIONIN HUMANITAR#njëAtdhe 🇦🇱 #njëFamilje Posted by Edi Rama on Thursday, March 26, 2020

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK