http://kariera.mk

Frika nga Coronavirusi është një infeksion mendor, a mund ta luftojmë?

para 3 dite - Ekonomia Online

Ekziston një ndryshim shumë i madh midis panikut dhe vetëdijes. Me vetëdijen vjen përgjegjësia, një respekt për shkallën e problemit dhe një vetëdije e qetë për atë që duhet të bëhet. Dikush mund të jetë...

Çelësi i paqes mendore: Seneka na tregon antidotin e ankthit

para 3 dite - Ina

“Ka më shumë gjëra që na frikësojnë nga sa ka gjëra që na sulmojnë; ne vuajmë më shpesh në imagjinatë se sa vuajmë në realitet.” “E vërteta është se, ne dimë kaq pak gjëra mbi jeën sa ne nuk dimë me të...

“Koha dhe mendja”

para 4 dite - GazetaBlic

Të gjithë janë duke luftuar në betejat e tyre çdo ditë. Vetëm pse ju nuk e shihni këtë, nuk do të thotë që kjo nuk po ndodhë. Ju nuk jeni të vetmit që po kaloni në një periudhë të keqe të jetës. Jeta është...

Çelësi i paqes mendore: Seneka na tregon antidotin e ankthit

para 4 dite - Standard

“Ka më shumë gjëra që na frikësojnë nga sa ka gjëra që na sulmojnë; ne vuajmë më shpesh në imagjinatë se sa vuajmë në realitet.” “E vërteta është se, ne dimë kaq pak gjëra mbi jeën sa ne nuk dimë me të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK