http://kariera.mk

Fshati Bojanë gjen zgjidhjen se si t’u shërbejë ‘makiato’ dhe ‘ekspresso’ në kohë Koronavirusi

para një jave - Gazeta Express

Ballina Gazeta Express 26/03/2020 19:59 Fshati Bojanë ka siguruar një mini kombi që u sherben qytetarëve ‘Makiato dhe Ekspresso’ në kohën kur të gjithë jemi në një kohë të veshtirë të Koronavirusit dhe...

Fshati Bojanë gjen zgjidhjen se si t’u shërbejë ‘makiato’ dhe ‘ekspresso’ në kohë Koronavirusi

para një jave - TV Koha

Fshati Bojanë ka siguruar një mini kombi që u sherben qytetarëve ‘Makiato dhe Ekspresso’ në kohën kur të gjithë jemi në një kohë të veshtirë të Koronavirusit dhe se gjithë kafenetë dhe restorantet janë...

Fshati Bojanë gjen zgjidhjen si tu shërbejë ‘makiato’ dhe ‘ekspresso’ në kohë Koronavirusi

para një jave - Aktuale

Fshati Bojanë ka siguruar një mini kombi që u shërben qytetareve ‘Makiato dhe Ekspresso’ ne kohen kur të gjithë jemi në një kohe te vështirë te Koronavirusit dhe se gjithë kafenetë dhe restorantet janë...

Fshati Bojanë gjen zgjidhjen se si tu shërbejë ‘makiato’ dhe ‘ekspresso’ në kohë Koronavirusi

para një jave - Tetova1

Fshati Bojanë ka siguruar një mini kombi qe u sherben qytetareve ‘Makiato dhe Ekspresso’ ne kohen kur te gjithe jemi ne nje kohe te veshtire te Koronavirusit dhe se gjithë kafenetë dhe restorantet janë...

Fshati Bojanë gjen zgjidhjen se si t’u shërbejë ‘makiato’ dhe ‘ekspresso’ në kohë Koronavirusi

para një jave - Derveni

Fshati Bojanë ka siguruar një mini kombi që u sherben qytetarëve ‘Makiato dhe Ekspresso’ në kohën kur të gjithë jemi në një kohë të veshtirë të Koronavirusit dhe se gjithë kafenetë dhe restorantet janë...

Në një fshat të Shkupit gjendet zgjidhje si të shërbehet makiato në kohë Koronavirusi

para një jave - Flaka

Fshati Bojanë ka siguruar një mini kombi që u sherben qytetarëve ‘Makiato dhe Ekspresso’ në kohën kur të gjithë jemi në një kohë të veshtirë të Koronavirusit dhe se gjithë kafenetë dhe restorantet janë...

Në një fshat të Shkupit gjendet zgjidhje si të shërbehet makiato në kohë Koronavirusi

para një jave - Lajm

Fshati Bojanë ka siguruar një mini kombi që u sherben qytetarëve ‘Makiato dhe Ekspresso’ në kohën kur të gjithë jemi në një kohë të veshtirë të Koronavirusit dhe se gjithë kafenetë dhe restorantet janë...

Fshati Bojanë gjen zgjidhjen se si t’u shërbejë ‘makiato’ dhe ‘ekspresso’ në kohë Koronavirusi

para një jave - Tetova Sot

Fshati Bojanë ka siguruar një mini kombi qe u sherben qytetareve ‘Makiato dhe Ekspresso’ ne kohen kur te gjithe jemi ne nje kohe te veshtire te Koronavirusit dhe se gjithë kafenetë dhe restorantet janë...

Fshati nga Shkupi gjen zgjidhjen për makijato në kohën e koronavirusit

para një jave - Sharri

Fshati Bojanë ka siguruar një mini kombi që u sherben fshatarëve ‘Makiato dhe Ekspresso’ në kohën kur të gjithë jemi në një kohë të veshtirë të Koronavirusit dhe se gjithë kafenetë dhe restorantet janë...

Fshati Bojanë gjen zgjidhjen se si t’u shërbejë ‘makiato’ dhe ‘ekspresso’ në kohë Koronavirusi

para një jave - Fakti Ditor

Fshati Bojanë ka siguruar një mini kombi që u sherben qytetarëve ‘Makiato dhe Ekspresso’ në kohën kur të gjithë jemi në një kohë të veshtirë të Koronavirusit dhe se gjithë kafenetë dhe restorantet janë...

Fshati Bojanë gjen zgjidhjen se si t’u shërbejë ‘makiato’ dhe ‘ekspresso’ në kohë Koronavirusi

para një jave - Republika

Fshati Bojanë ka siguruar një mini kombi që u sherben qytetarëve ‘Makiato dhe Ekspresso’ në kohën kur të gjithë jemi në një kohë të veshtirë të Koronavirusit dhe se gjithë kafenetë dhe restorantet janë...

Fshati Bojanë gjen zgjidhjen se si tu shërbejë ‘makiato’ dhe ‘ekspresso’ në kohë Koronavirusi

para një jave - Pa censure

Fshati Bojanë ka siguruar një mini kombi qe u sherben qytetareve ‘Makiato dhe Ekspresso’ ne kohen kur te gjithe jemi ne nje kohe te veshtire te Koronavirusit dhe se gjithë kafenetë dhe restorantet janë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK