http://kariera.mk

“Vdekjet, 4 herë më shumë”/ Studiuesit italianë krahasojnë shifrat e provincës: Bilanci zyrtar nuk është real

para një jave - Top Channel

Nembro, një nga provincat e Bergamos që janë prekur deri tani më shumë nga koronavirusi, mund ta ketë numrin e vdekjeve edhe më të larta se ai që pretendohet. Mediat italiane citojnë dy studiues në këtë...

Studiuesit italianë krahasojnë shifrat e provincës: Bilanci zyrtar nuk është real, vdekjet janë 4 herë më shumë

para një jave - Gazeta Tema

Nembro, një nga provincat e Bergamos që janë prekur deri tani më shumë nga koronavirusi, mund ta ketë numrin e vdekjeve edhe më të larta se ai që pretendohet. Mediat italiane citojnë dy studiues në këtë...

STUDIMI/ Vdekjet nga koronavirusi në Itali, 4 herë më shumë se sa shifra zyrtare

para një jave - Koha Jone

Nembo është një një provincë në Bergamo që deri më tani është dhe ndër më të prekurat përsa i përket numrit të viktimave që kanë ndodhur deri më tani në këtë zonë dhe në Itali. Mediat italiane raportojne...

Studimi i “frikshëm”/ Vdekjet nga koronavirusi në Itali, katër herë më shumë se sa shifra zyrtare

para një jave - Standard

Nembro është një një provincë në Bergamo që deri më tani është dhe ndër më të prekurat përsa i përket numrit të viktimave që kanë ndodhur deri më tani në këtë zonë dhe në Itali. Mediat italiane raportojne...

Studimi i frikshëm në Itali, viktimat nga COVID-19 janë 4 herë më shumë se sa raportimet zyrtare

para një jave - Lajme.al

Sot Corriere Della Sera, duke marrë shembull provincën e Nembro që është zona më e prekur, shkruan se shifra e vdekje është 4 herë më e larë nga sa është menduar deri tani. Mediat në Itali kanë hedhur...

“Vdekjet, 4 herë më shumë”, studiuesit italianë krahasojnë shifrat e provincës: Bilanci zyrtar nuk është real

para një jave - LajmiFundit

Nembro, një nga provincat e Bergamos që janë prekur deri tani më shumë nga koronavirusi, mund ta ketë numrin e vdekjeve edhe më të larta se ai që pretendohet. Mediat italiane citojnë dy studiues në këtë...

Arrin në 7503 numri i të vdekurve në Itali, 683 në 24 orët e fundit

para një jave - Albinfo

Rritja është përsëri paksa më e butë në krahasim me ditën e djeshme. Të kujtojmë: të martën qenë raportuar 743 vdekje të reja Në Itali, nga fillimi i shpërthimit të pandemisë deri më sot 7.503 njerëz kanë...

Italia nuk gjen paqe, 743 viktima në 24 orët e fundit prej Covid-19

para një jave - Standard

Italia vijon të jetë e gjunjëzuar nga koronavirusi Covid-19. Në 24 orët e fundit, kanë ndërruar jetë 743 persona, duke e rritur numrin e fataliteteve në 6,820. Italia është vendi më i goditur nga koronavirusi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK