http://kariera.mk

Ora policore në Maqedoninë e Veriut, ndryshim në itinerarin e trenave

para 5 dite - Derveni

Hekurudhat e Republikës së Maqedonisë së Veriut – Transport SH.A. Shkup njofton udhëtarët se, sipas Vendimit të Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut me të cilën lëvizja e kufizuar gjatë fundjavës...

S’ka udhëtime me tren gjatë kësaj jave në Maqedoni

para 5 dite - Telegrafi

Trenat për udhëtarë nuk do të qarkullojnë gjatë kësaj fundjave. Pasi Qeveria e Maqedonisë së Veriut dje mori vendim që të kufizojë lëvizjen e qytetarëve të shtunën dhe të dielën, “Hekurudha Transport”...

Ora policore në Maqedoninë e Veriut, ndryshim në itinerarin e trenave

para 5 dite - Tetova Sot

Hekurudhat e Republikës së Maqedonisë së Veriut – Transport SH.A. Shkup njofton udhëtarët se, sipas Vendimit të Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut me të cilën lëvizja e kufizuar gjatë fundjavës...

S’ka udhëtime me tren gjatë kësaj jave në Maqedoni

para 5 dite - Fol

Trenat për udhëtarë nuk do të qarkullojnë gjatë kësaj fundjave. Pasi Qeveria e Maqedonisë së Veriut dje mori vendim që të kufizojë lëvizjen e qytetarëve të shtunën dhe të dielën, “Hekurudha Transport”...

Nuk ka udhëtime me tren në këtë fundjavë

para 5 dite - Koha.mk

Shkup, 26 mars – Trenat për udhëtarë nuk do të qarkullojnë fundjavën e ardhshme. Hekurudha Transport  e ndryshoi itinerarin për ditët të fundjavës, pasi Qeveria dje mori vendim ta përkufizojë lëvizjen...

Trenat për udhëtarë nuk do të qarkullojnë gjatë kësaj fundjave

para 5 dite - Arbresh

Trenat për udhëtarë nuk do të qarkullojnë gjatë kësaj fundjave. Pasi Qeveria e Maqedonisë së Veriut dje mori vendim që të kufizojë lëvizjen e qytetarëve të shtunën dhe të dielën, “Hekurudha Transport”...

S’ka udhëtime me tren gjatë kësaj jave në Maqedoni

para 5 dite - News33

Trenat për udhëtarë nuk do të qarkullojnë gjatë kësaj fundjave. Pasi Qeveria e Maqedonisë së Veriut dje mori vendim që të kufizojë lëvizjen e qytetarëve të shtunën dhe të dielën, “Hekurudha Transport”...

RMV, u ndryshua itinerari i trenave për shkak të gjendjes me virusin korona

para 5 dite - Portalb

Hekurudhat e Republikës së Maqedonisë së Veriut – Transport SH.A. Shkup njofton udhëtarët se, sipas Vendimit të Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut me të cilën lëvizja e kufizuar gjatë fundjavës...

Ora policore mbyll qarkullimin e trenave për udhëtarë, për fundjavat e ardhshme

para 5 dite - TV21

Hekurudhat e Republikës së Maqedonisë së Veriut – Transport SH.A. Shkup njofton udhëtarët se, sipas Vendimit të Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut me të cilën lëvizja e kufizuar gjatë fundjavës...

Hekurudhat e Maqedonisë: Ndryshim në itinerarin e trenave

para 5 dite - Aktuale

Hekurudhat e Republikës së Maqedonisë së Veriut – Transport SH.A. Shkup njofton udhëtarët se, sipas Vendimit të Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut me të cilën lëvizja e kufizuar gjatë fundjavës...

Ndryshim në itinerarin e trenave

para 5 dite - Shenja

Hekurudhat e Republikës së Maqedonisë së Veriut – Transport SH.A. Shkup njofton udhëtarët se, sipas Vendimit të Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut me të cilën lëvizja e kufizuar gjatë fundjavës...

Ndryshim në itinerarin e trenave i

para 5 dite - in7

Hekurudhat e Republikës së Maqedonisë së Veriut – Transport SH.A. Shkup njofton udhëtarët se, sipas Vendimit të Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut me të cilën lëvizja e kufizuar gjatë fundjavës...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK