http://kariera.mk

Osmani: Me ndihmën e BE-së dhe donatorëve ndërkombëtarë tani për tani do të furnizohen 55 respiratorë

para 3 dite - Medial

Shkup, 26 mars 2020 (MEDIAL) – Zëvendëskryeministri për çështje evropiane Bujar Osmani sot në konferencë për shtyp kumtoi se në pajtim me nevojat e vendit për përballje me pandeminë nga koronavirusi, nga...

Osmani: BE ka aktivizuar 65-70 milion euro për ballafaqim me krizën

para 3 dite - Alsat-M

Zv/kryeministri për Çështje Evropiane, Bujar Osmani njoftoi se Maqedonia e Veriut pasi mori lajmin pozitiv për hapjen e negociatave për anëtarësim në BE, tani më do të ketë qasje edhe në Fondin Solidar...

Osmani: BE ka aktivizuar 65-70 milion euro për ballafaqim me krizën

para 3 dite - Fakti Ditor

Zv/kryeministri për Çështje Evropiane, Bujar Osmani njoftoi se Maqedonia e Veriut pasi mori lajmin pozitiv për hapjen e negociatave për anëtarësim në BE, tani më do të ketë qasje edhe në Fondin Solidar...

BE i dhuron Maqedonisë 70 milionë euro për luftën ndaj koronavirusit

para 5 dite - Flaka

Ndihma fillestare e BE për të trajtuar koronavirus pritet brenda disa ditësh të mbëri në vendin tonë. Bëhet fjalë për 70 milion euro që do të aktivizohen në faza të ndryshme për sistemin shëndetësor dhe...

BE i dhuron Maqedonisë 70 milionë euro për luftën ndaj koronavirusit

para 5 dite - Fakti Ditor

Ndihma fillestare e BE për të trajtuar koronavirus pritet brenda disa ditësh të mbëri në vendin tonë. Bëhet fjalë për 70 milion euro që do të aktivizohen në faza të ndryshme për sistemin shëndetësor dhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK