http://kariera.mk

Lutfi Haziri: S’e largojmë Vjosa Osmanin nga partia

para një jave - Insajderi

Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri tha se Kuvendi i Kosovës është funksional dhe duhet t`i kryej detyrat e veta kushtetuese. Haziri sot në një intervistë për RTK ka folur për zhvillimet...

Haziri: Kurti tash të sillet konform Kushtetutës, s’e largojmë Vjosa Osmanin nga partia

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 26/03/2020 17:32 Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovë s , Lutfi Haziri tha se Kuvendi i Kosovës është funksional dhe duhet t`i kryej detyrat e veta kushtetuese. Haziri sot në...

Haziri: Kurti tash të sillet konform Kushtetutës, s’e largojmë Vjosa Osmanin nga partia

para një jave - Zeri

Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri tha se Kuvendi i Kosovës është funksional dhe duhet t`i kryej detyrat e veta kushtetuese. Haziri sot në një intervistë për RTK ka folur për zhvillimet...

Info Magazine: Lutfi Haziri

para një jave - Klan Kosova

Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri, është mysafir i Info Magazine për edicionin e sotëm. Më të do të flitet gjithçka rreth mocionit të thirrur nga kjo parti dhe rrëzimin e Qeverisë në të cilën kanë qenë...

Haziri: Kurti tash të sillet konform Kushtetutës, se largojmë Vjosa Osmanin nga partia

para një jave - Tetova Sot

Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri tha se Kuvendi i Kosovës është funksional dhe duhet t`i kryej detyrat e veta kushtetuese. Haziri sot në një intervistë për RTK ka folur për zhvillimet...

Haziri: Kurti tash të sillet konform Kushtetutës, s’e largojmë Vjosa Osmanin nga partia

para një jave - News33

Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri tha se Kuvendi i Kosovës është funksional dhe duhet t`i kryej detyrat e veta kushtetuese. Haziri sot në një intervistë për RTK ka folur për zhvillimet...

Haziri: Kurti tash të sillet konform Kushtetutës

para një jave - Arbresh

Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri tha se Kuvendi i Kosovës është funksional dhe duhet t`i kryej detyrat e veta kushtetuese. Haziri sot në një intervistë për RTK ka folur për zhvillimet...

Haziri: Kurti tash të sillet konform Kushtetutës, s’e largojmë Vjosa Osmanin nga partia

para një jave - Pa censure

Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri tha se Kuvendi i Kosovës është funksional dhe duhet t`i kryej detyrat e veta kushtetuese. Haziri sot në një intervistë për RTK ka folur për zhvillimet...

Haziri: Kurti tash të sillet konform Kushtetutës, s’e largojmë Vjosa Osmanin nga partia

para një jave - Ekonomia Online

Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri tha se Kuvendi i Kosovës është funksional dhe duhet t`i kryej detyrat e veta kushtetuese. Haziri sot në një intervistë për RTK ka folur për zhvillimet...

Haziri: Kurti të sillet konform Kushtetutës, s’e largojmë Vjosa Osmanin nga LDK-ja

para një jave - Bota Press

Botapress 26 Mars – Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri tha se Kuvendi i Kosovës është funksional dhe duhet t`i kryej detyrat e veta kushtetuese. Haziri sot në një intervistë për...

Haziri: Taksa i mori dy qeveri, LDK-ja s’do jetë në udhëkryq siç ishte deri mbrëmë

para një jave - Shenja

Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Lutfi Haziri tha se Kuvendi i Kosovës është funksional dhe duhet t`i kryej detyrat e veta kushtetuese.Haziri sot në një intervistë për RTK ka folur për...

LDK tregon se a do të bëhet bashkë me PDK’në

para një jave - Infokusi

Pas rrëzimit të Qeverisë Kurti, ende nuk dihet qartë së kush do ta udhëheq vendin. Aktualisht Kosova ka një Qeveria në detyrë, shkruan Gazeta inFokus. E nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi...

Lutfi Haziri: Taksa mori dy qeveri e dy kryeministra, duhet plotësuar kërkesat e SHBA-së

para një jave - News33

Taksa 100% e vendosur në nëntor të vitit 2018, ndaj produkteve të Serbisë dhe Bosnje-Hercegovinës ka bërë që deri tani dy Qeveri të rrëzohen, ajo e Ramush Haradinajt dhe tani kjo e Albin Kurtit. Kërkesa...

Haziri: Taksa i mori dy qeveri, LDK-ja s’do jetë në udhëkryq siç ishte deri mbrëmë

para një jave - Fakti Ditor

Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Lutfi Haziri tha se Kuvendi i Kosovës është funksional dhe duhet t`i kryej detyrat e veta kushtetuese. Haziri sot në një intervistë për RTK ka folur...

Lutfi Haziri: Taksa mori dy qeveri e dy kryeministra, duhet plotësuar kërkesat e SHBA-së

para një jave - Ekonomia Online

Taksa 100% e vendosur në nëntor të vitit 2018, ndaj produkteve të Serbisë dhe Bosnje-Hercegovinës ka bërë që deri tani dy Qeveri të rrëzohen, ajo e Ramush Haradinajt dhe tani kjo e Albin Kurtit. Kërkesa...

Haziri: Pa LDK-në nuk ka zgjidhje të problemeve në Kosovë

para një jave - Epoka e Re

Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Lutfi Haziri, ka thënë se Kuvendi i Kosovës është funksional dhe duhet t’i kryej detyrat e veta kushtetuese. Haziri në një intervistë për “RTK”-në ka...

Lutfi Haziri: Taksa mori dy qeveri

para një jave - Periskopi

Nënkryetari i LDK-së Lutfi Haziri, ka komentuar zhvillimet e ditës së mbrëmshme duke thënë se dita e djeshme ishte një ditë e rëndë për Kosovën. Sipas tij rezultoi se mos heqja e taksës ashtu siç po kërkon...

LDK tregon se a do të bëhet bashkë me PDK-në

para një jave - Gazeta Observer

Pas rrëzimit të Qeverisë Kurti, ende nuk dihet qartë së kush do ta udhëheq vendin. Aktualisht Kosova ka një Qeveria në detyrë. E nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri ka treguar se...

Lutfi Haziri: Taksa mori dy qeveri dhe dy kryeministra

para një jave - Arbresh

Nënkryetari i LDK-së Lutfi Haziri, ka komentuar zhvillimet e ditës së mbrëmshme duke thënë thënë se dita e djeshme ishte një ditë e rëndë për Kosovën. Sipas tij rezultojë se mos heqja e taksës ashtu sic...

Haziri ka një mesazh për Osmanin pasi doli kundër rrëzimit të Qeverisë

para një jave - Insajderi

Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lufti Haziri, i ka dërguar një mesazh koleges së tij në parti, Vjosa Osmanit, e cila doli kundër mocionit për rrëzimin e Qeverisë, shkruan Insajderi. Haziri...

HAZIRI KA NJË MESAZH PËR OSMANIN PASI DOLI KUNDËR RRËZIMIT TË QEVERISË

para një jave - Iliria News

Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lufti Haziri, i ka dërguar një mesazh koleges së tij në parti, Vjosa Osmanit, e cila doli kundër mocionit për rrëzimin e Qeverisë, shkruan Insajderi. Haziri...

Haziri ka një mesazh për Osmanin pasi doli kundër rrëzimit të Qeverisë

para një jave - Flaka

Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lufti Haziri, i ka dërguar një mesazh koleges së tij në parti, Vjosa Osmanit, e cila doli kundër mocionit për rrëzimin e Qeverisë, shkruan Insajderi. Haziri...

Haziri ka një mesazh për Osmanin pasi doli kundër rrëzimit të Qeverisë

para një jave - in7

Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lufti Haziri, i ka dërguar një mesazh koleges së tij në parti, Vjosa Osmanit, e cila doli kundër mocionit për rrëzimin e Qeverisë, shkruan Insajderi. Haziri...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK