http://kariera.mk

Dibër, 114 personat e rastisur në Banjat mund të largohen

para 5 dite - Gazeta Express

Ballina Gazeta Express 26/03/2020 19:00 Personat të cilët janë hasur në Dibër, në ditën e shpalljes së gjendjes së krizës, për shkak të koronavirusit, prej sot mund të largohen nga kapacitetet e “Banjave...

Qytetarët e hasur në Dibër u kthyen nga Ura e Boshkut, nuk ishin testuar

para 5 dite - TV21

Sipas informatave të fundit nga Shtabi operativ i Dibrës, personat të cilët ishin hasur në Dibër, në ditën e shpalljes së gjendjes së krizës, për shkak të koronavirusit, ndërsa sot duhej ta linin qytetin,...

Duka: 114 persona mund të dalin nga Dibra

para 5 dite - Telegrafi

Kryetari i Komunës së Dibrës, Hekuran Duka tha se 114 qytarë të cilët ishin në Dibër gjatë shpalljes së gjendjes së krizës tani mund ta lëshojnë qytetin. Siç bëri të ditur ai, qytetarët dalin nga Dibra...

Pas 14 ditësh, 114 persona lëshuan karantinën në banjat e Dibrës

para 5 dite - Aktuale

Pas plot 14 ditësh qëndrim në banjat e Dibrës Capa, personat që defakto u ngujuan në kapacitete hotelerike, por edhe në qytetin e Dibrës, sot lëshuan hotelin pas realizimit të testit për shëndetin e tyre....

Qytetarët e hasur në Dibër të kthyer nga Ura e Boshkut, nuk kanë qen të të tastuar

para 4 dite - Flaka

Sipas informacioneve të fundit nga Shtabi Operacional i Dibrës, personat e gjetur në Dibër në ditën e shpalljes së krizës për shkak të koronavirusit, dhe që ishin nisur të largohen nga qyteti, e sot është...

Capa kërkon nga Qeveria mbështetje financiare edhe për turizmin e banjave

para 5 dite - Medial

Dibër, 26 mars 2020 (MEDIAL) – Qeveria duhet të japë mbështetje për turizmin e banjave, ndërsa me këtë edhe ndërmarrjes tonë, sepse në të kundërtën sillet në pyetje mbijetesa e saj dhe fati i 250 të punësuarve....

Pas 14 ditësh, 114 persona lëshuan karantinën në banjat e Dibrës

para 5 dite - Albeu

Pas plot 14 ditësh qëndrim në banjat e Dibrës Capa , personat që defakto u ngujuan në kapacitete hotelerike, por edhe në qytetin e Dibrës , sot lëshuan hotelin pas realizimit të testit për shëndetin e...

Duka: 114 persona mund të dalin nga Dibra

para 5 dite - Derveni

Kryetari i Komunës së Dibrës, Hekuran Duka tha se 114 qytarë të cilët ishin në Dibër gjatë shpalljes së gjendjes së krizës tani mund ta lëshojnë qytetin. Siç bëri të ditur ai, qytetarët dalin nga Dibra...

Mbaroi karantina 14 ditore në Dibër, statistikat dhe reagimet e para

para 5 dite - Portalb

Venko Filipçe, ministri i shëndetësisë sqaroi sot se nga dy pacientët e prekur me virusin korona që rezultuan tashmë negativ, njëri ishte nga Dibra. Ky pacient tashmë do të bartet nga Klinika infektive,...

Mbaroi karantina 14 ditore në Dibër, statistikat dhe kërkesat e para

para 5 dite - Portalb

Venko Filipçe, ministri i shëndetësisë sqaroi sot se nga dy pacientët e prekur me virusin korona që rezultuan tashmë negativ, njëri ishte nga Dibra. Ky pacient tashmë do të bartet nga Klinika infektive,...

KOVID19, 114 personat e ngujuar mund të largohen nga Dibra

para 5 dite - Koha.mk

Dibër, 26 mars – Personat të cilët janë hasur në Dibër, në ditën e shpalljes së gjendjes së krizës, për shkak të koronavirusit, prej sot mund të largohen nga kapacitetet e “Banjave të Dibrës-Capa” ku edhe...

Dibër, 114 personat e rastisur në Banjat mund të largohen

para 5 dite - Flaka

Personat të cilët janë hasur në Dibër, në ditën e shpalljes së gjendjes së krizës, për shkak të koronavirusit, prej sot mund të largohen nga kapacitetet e “Banjave të Dibrës-Capa” ku edhe qëndrua gjatë...

Pas 14 ditësh, 114 persona lëshuan karantinën në banjat e Dibrës

para 5 dite - Tetova Sot

Personat të cilët janë hasur në Dibër, në ditën e shpalljes së gjendjes së krizës, për shkak të koronavirusit, prej sot mund të largohen nga kapacitetet e “Banjave të Dibrës-Capa” ku edhe qëndrua gjatë...

Lajmërim për 114 personat që u bllokuan në Dibër, nga sot mund të lëvizin

para 5 dite - InfoShqip

Personat të cilët janë hasur në Dibër, në ditën e shpalljes së gjendjes së krizës, për shkak të koronavirusit, prej sot mund të largohen nga kapacitetet e “Banjave të Dibrës-Capa” ku edhe qëndrua gjatë...

114 personat e hasur mund të largohen nga Dibra

para 5 dite - Tetova Sot

Personat të cilët janë hasur në Dibër, në ditën e shpalljes së gjendjes së krizës, për shkak të koronavirusit, prej sot mund të largohen nga kapacitetet e “Banjave të Dibrës-Capa” ku edhe qëndrua gjatë...

Pas 14 ditësh, 114 persona lëshuan karantinën në banjat e Dibrës

para 5 dite - Tetova1

Pas plot 14 ditësh qëndrim në banjat e Dibrës Capa, personat që defakto u ngujuan në kapacitete hotelerike, por edhe në qytetin e Dibrës, sot lëshuan hotelin pas realizimit të testit për shëndetin e tyre....

Dibër rriten shifrat e Covid 19, bizneset këkrojnë ndihmë

para 5 dite - Aktuale

Në Dibër numri i të vdekurve nga virusi Korona është rritur në 2 ndërsa ai i të infektuarve në 41. 210 persona janë ende në izolim shtëpiak, nërkohë që në Dibër kanë mbetur edhe 114 persona nga qytetet...

Pas 14 ditësh, 114 persona lëshuan karantinën në banjat e Dibrës

para 5 dite - Pa censure

Pas plot 14 ditësh qëndrim në banjat e Dibrës Capa, personat që defakto u ngujuan në kapacitete hotelerike, por edhe në qytetin e Dibrës, sot lëshuan hotelin pas realizimit të testit për shëndetin e tyre....

Pas 14 ditësh, 114 persona lëshuan karantinën në banjat e Dibrës

para 5 dite - TopShqip

Pas plot 14 ditësh qëndrim në banjat e Dibrës Capa, personat që defakto u ngujuan në kapacitete hotelerike, por edhe në qytetin e Dibrës, sot lëshuan hotelin pas realizimit të testit për shëndetin e tyre....

Pas 14 ditësh, 114 persona lëshuan karantinën në banjat e Dibrës

para 5 dite - InfoAlb

Pas plot 14 ditësh qëndrim në banjat e Dibrës Capa, personat që defakto u ngujuan në kapacitete hotelerike, por edhe në qytetin e Dibrës, sot lëshuan hotelin pas realizimit të testit për shëndetin e tyre....

Duka: 114 persona mund të dalin nga Dibra

para 5 dite - News33

Kryetari i Komunës së Dibrës, Hekuran Duka tha se 114 qytarë të cilët ishin në Dibër gjatë shpalljes së gjendjes së krizës tani mund ta lëshojnë qytetin. Siç bëri të ditur ai, qytetarët dalin nga Dibra...

Pas 14 ditësh, 114 persona lëshuan karantinën në banjat e Dibrës

para 5 dite - Koha.mk

Vjollca SADIKU, Dibër Dibër, 26 mars – Pas plot 14 ditësh qëndrim në banjat e Dibrës Capa, personat që defakto u ngujuan në kapacitete hotelerike, por edhe në qytetin e Dibrës, sot lëshuan hotelin pas...

Duka: 114 persona mund të dalin nga Dibra

para 5 dite - Fol

Kryetari i Komunës së Dibrës, Hekuran Duka tha se 114 qytarë të cilët ishin në Dibër gjatë shpalljes së gjendjes së krizës tani mund ta lëshojnë qytetin. Siç bëri të ditur ai, qytetarët dalin nga Dibra...

Duka: Shpresoj se do të dëgjojmë vetëm lajme të mira

para 6 dite - Bashke

Dibër, 25 mars 2020 – Sipas të dhënave zyrtare, situata me koronavirusin në Komunën e Dibrës ka filluar të stabilizohet. Shpresojmë se do të dëgjojmë vetëm lajme të mira, vlerësoi kryetari i Komunës së...

Duka: Shpresoj se do të dëgjojmë vetëm lajme të mira

para 6 dite - Koha.mk

Dibër, 25 mars – Sipas të dhënave zyrtare, situata me koronavirusin në Komunën e Dibrës ka filluar të stabilizohet. Shpresojmë se do të dëgjojmë vetëm lajme të mira, vlerësoi kryetari i Komunës së Dibrës,...

Duka: Në Dibër gjendja drejt stabilizimit

para 6 dite - Telegrafi

Ditët e fundit dukshëm është zvogëluar numri i personave me koronavirus dhe mund të vlerësojmë se situate është drejt stabilizimit. Këtë sot e deklaroi kryetari i Dibrës, Hekuran Duka, i cili tha se brenda...

Duka: Në Dibër gjendja drejt stabilizimit

para 6 dite - Derveni

Ditët e fundit dukshëm është zvogëluar numri i personave me koronavirus dhe mund të vlerësojmë se situate është drejt stabilizimit. Këtë sot e deklaroi kryetari i Dibrës, Hekuran Duka, i cili tha se brenda...

Në Dibër, gjendja drejt stabilizimit

para 6 dite - Koha.mk

Vjollca SADIKU, Dibër Dibër, 25 mars – Ditët e fundit dukshëm është zvogëluar numri i personave me koronavirus dhe mund të vlerësojmë se situate është drejt stabilizimit. Këtë sot e deklaroi kryetari i...

Duka: Në Dibër gjendja drejt stabilizimit

para 6 dite - Arbresh

Ditët e fundit dukshëm është zvogëluar numri i personave me koronavirus dhe mund të vlerësojmë se situate është drejt stabilizimit. Këtë sot e deklaroi kryetari i Dibrës, Hekuran Duka, i cili tha se brenda...

Duka: Në Dibër gjendja drejt stabilizimit

para 6 dite - News33

Ditët e fundit dukshëm është zvogëluar numri i personave me koronavirus dhe mund të vlerësojmë se situate është drejt stabilizimit. Këtë sot e deklaroi kryetari i Dibrës, Hekuran Duka, i cili tha se brenda...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK